Перейти до змісту

PES 2008


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

краще дочекайся повної версіі! а то спортиш враження! імхо

НАДІЮСЬ на знайомого SanyaSS!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Jimi Hendrix

Повна версія від ріпу відрізняється наявністю великої кількості мов та різних коментаторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Луцьку його в магазинах ще ні хто не бачив? В більшості міст вже продають повним ходом, і в моїх постачальників він є в прайсах, але одну позицію передавати не хочуть... Можливо хтось десь побачить відпишіть...

В "Пано" має завтра зранку бути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КУПИВ на варшавці. Перший 0ряд від Юванта в клетці, ціна 22,00 грн. Версія не повна, тільки англійський коментатор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ДВД, але не повна... Оригінал відрізняється виликою(7шт) кількістю коментаторів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишіть які саме ( А, В чи ше якісь ) тиснути треба при стандартному управлінні, шоб симулювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще одна фішка, якої не було в демці, можна хватати за футболку суперника R1+R2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SanyaSS

Ага )) Я один раз так соперника положив на землю. А от за симуляції мені, поки шо, дають тільки жовті картки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Симуляцію потрібно робити в боротьбі, а не просто коли біжиш біля гравця. В мене один раз вийшло, назначили штрафний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні симульнув! Дали пенальті! ЄЄЄЄЄЄ ;) До речі виграв на мастері За Севілью у Арсенала 2 -1!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...