Перейти до змісту

Луцьк-Бориспіль чим, як і коли?


LaMeRiLKiN

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

Хтось недавно катався регулярними рейсами з Луцька до Борисполя? Може маєте корисну інформацію як туди зручно дістатись, поділіться будь-ласка. За "Луцьк експрес" в курсі, нагуглив, тільки переживаю, що в спрінтер всі чумадани не влізуть, 6 чоловік беруть по парі великих валіз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго ранку!

А коли виліт?

Я цього року їхав на поїзді Ковель-Київ, а на вокзалі сідав на Скайбас за 40 грн і все.

Якщо у Вас виліт вранці, то це чудовий варіант. Якщо десь під вечір, то маршрутка на Київ і далі той же Скайбас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо їде 6 чоловік, то Ви можете домовитися з кимось, навіть тут на Борді, хто має груз/пас буса, щоб за нормальну для всіх сумму завіз Вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли виліт?

Ше поки не знаю, завтра будем думати :)

За інфу дякую

Saddy, дякую теж, розглядаєм і такий варіант, правда, в цінах на такі перевезення зовсім не орієнтуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж не орієнтуюся, але логічно так - маршрутка до Києва 120 грн., до Борисполя думаю трохи більше. Накидаєте 20-30-40 грн. з чоловіка за зручність, швидкість, за те, що забере Вас від самої хати і т.д., головне знайти, хто б завіз, за ціну домовитеся.

та і на дорогу назад з Борисполя перевізник знайде, кого забрати назад до Луцька чи до Рівного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Спрінтер" 12 великих валіз можуть і не вміститись, та "Луцьк Експрес" має більші автобуси WW. :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не простіше передзвонити в Луцьк-експрес і спитати, який саме бус буде? вони теж, думаю, не перший день на світі живуть і розуміють, що люди в аеропорт можуть з величеньким багажем їхати. до того ж останнім часом я все частіше бачу, що вони катають новими бусами VW

ЗІ у Луцьк-експреса, по-моєму, і "спрінтерів" то нема. є ЛТ-ки VW

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Крафтерах знизу досить таки місткі багажні відділення, тож Ваші валізи туди повинні без проблем поміститися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0505945494, 0962943603 - передзвонить, думаю що домовитесь на рахунок транспорту, завезуть прямо в Бориспіль і не дорого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у Луцьк-експреса, по-моєму, і "спрінтерів" то нема.

Предостатньо!

і справді є. не знаю чи предостатньо, але все ж є. вже надибав фото. я звик, що завжди, як їхав, то LT-ка, тому в мене, напевно, і склалось таке враження. по місту катають, глянув Луцьк-експес та й Луцьк-експрес, а який саме бус і не придивляюсь. бум знать :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо їхати Луцьк-експресом до Борисполя, то треба якомога раніше приїхати до Троянди на посадку, щоб поставити валізи в багажник. Так, він не є великим, і ті пасажири, що грузяться останніми, мають проблеми, куди приткнути свій багаж. Як правило, завжди кілька валіз їде в салоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оператор на Луцьк експресі не в курсі, що у VW є багажник знизу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні катався Луцьк-експресом, водій каже, шо як яка машина буде на рейсах Луцьк-Бориспіль невідомо, тобто за маршрутом певний автомобіль не закріплений. А ще шепнули за варіант "Шаленої черепахи". При замовленні білету луцьк-київ, по телефону повідомити про бажання доплатити водію за дорогу до Борисполя. Тоді він заїзджає на жд вокзал, висажує пасажирів, шо їхали до Києва і далі за доплату в 100 грн довозить решту в аеропорт до потрібного терміналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...