Перейти до змісту

Допоможіть оприділити реальний пробіг авто


Asmedai

Рекомендовані повідомлення

Маю авто, Citroen C4 купе 12 місяця 2005 року (бензин 1.6). Катаюсь, нікуди не лізу і нічого не міняю (за винятком кронштейнів бампера так як невдало заїхав в яму). Проїздив вже 8000 км, і того зараз на одометрі 20000 =) В Рівному пройшов перше ТО, поміняли фільтри масло і всякі інші рідини.

Да, це звичайно виглядає не дуже правдиво, тому просто для себе хочу вияснити який же реальний пробіг автомобіля. Чув щось що треба міняти ремєнь ГРМ при якомусь там пробігу, да і не тільки ремєнь, і для цього потрібно знати пробіг.

Допоможіть будь-ласка виявити пробіг. Це має бути більш-менш точне обгрунтоване значення.

Звісно за грошову винагороду =)

Телефон 0634206172

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заідь на Сафрон запитай Вовку Чака, або на сервіс, що обабіч польського посольства, питати Сергія чи Стаса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заідь на Сафрон запитай Вовку Чака, або на сервіс, що обабіч польського посольства, питати Сергія чи Стаса.

Дякую. А у Вас немає випадково телефону до Вовки Чака, чи до Сергія чи Стаса?

Можливо сьогодні хтось працює...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю авто, Citroen C4 купе 12 місяця 2005 року (бензин 1.6). Катаюсь, нікуди не лізу і нічого не міняю (за винятком кронштейнів бампера так як невдало заїхав в яму). Проїздив вже 8000 км, і того зараз на одометрі 20000 =) В Рівному пройшов перше ТО, поміняли фільтри масло і всякі інші рідини.

Да, це звичайно виглядає не дуже правдиво, тому просто для себе хочу вияснити який же реальний пробіг автомобіля. Чув щось що треба міняти ремєнь ГРМ при якомусь там пробігу, да і не тільки ремєнь, і для цього потрібно знати пробіг.

Допоможіть будь-ласка виявити пробіг. Це має бути більш-менш точне обгрунтоване значення.

Звісно за грошову винагороду =)

Телефон 0634206172

Якщо ТО проходиш на офіційному сервісі, то там скажуть і пробіг і коли що міняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю авто, Citroen C4 купе 12 місяця 2005 року (бензин 1.6). Катаюсь, нікуди не лізу і нічого не міняю (за винятком кронштейнів бампера так як невдало заїхав в яму). Проїздив вже 8000 км, і того зараз на одометрі 20000 =) В Рівному пройшов перше ТО, поміняли фільтри масло і всякі інші рідини.

Да, це звичайно виглядає не дуже правдиво, тому просто для себе хочу вияснити який же реальний пробіг автомобіля. Чув щось що треба міняти ремєнь ГРМ при якомусь там пробігу, да і не тільки ремєнь, і для цього потрібно знати пробіг.

Допоможіть будь-ласка виявити пробіг. Це має бути більш-менш точне обгрунтоване значення.

Звісно за грошову винагороду =)

Телефон 0634206172

Якщо ТО проходиш на офіційному сервісі, то там скажуть і пробіг і коли що міняти.

та вони дивляться на мій пробіг, і міняють по моєму хоча всі ходять і кажуть що ну не може такого бути)

Хтось щось казав що можна по подушці airbag визначити пробіг, або по тиску в двигуну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю такий самий автомобіль. коли тільки заводиш автомобіль там спочатку пише пробіг до ТО наступного. по паспорту це 20 тис. через 30 сек на дісплеї відображається загальний пробіг. При кожній заміні масла треба обнуляти лічильник пробігу до наступного ТО. якщо цікаво то можу розказти як. Маю орегінальний паспорт і можу написати на якому пробігу які деталі треба міняти.

А щодо реального пробігу, тобі треба шукати компютер з програмкою (лексія) здається так наз. Це орегінальна сітроеновська програма діагностики авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю такий самий автомобіль. коли тільки заводиш автомобіль там спочатку пише пробіг до ТО наступного. по паспорту це 20 тис. через 30 сек на дісплеї відображається загальний пробіг. При кожній заміні масла треба обнуляти лічильник пробігу до наступного ТО. якщо цікаво то можу розказти як. Маю орегінальний паспорт і можу написати на якому пробігу які деталі треба міняти.

А щодо реального пробігу, тобі треба шукати компютер з програмкою (лексія) здається так наз. Це орегінальна сітроеновська програма діагностики авто.

Дякую за інформацію. Так, я бачу цю всю інфу на дисплеї, і офіціали в Рівному обнулили мені лічильник до наступного ТО, тільки вони мені зробили через клжні 10 тис.км (зараз пише що ще 8000 км до наступного).

Діагностику вони робили, але їхня діагностика не може виявити точного пробігу. лише помилки якщо вони є.

А який пробіг у Вас? Може на око порівняти мою і Вашу і виявити різницю =))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене 2008 рік 82 тис. брав нову, тому так і є

може в твоїй машині мінялася приборна панель. тому такий маленький пробіг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за інформацію. Так, я бачу цю всю інфу на дисплеї, і офіціали в Рівному обнулили мені лічильник до наступного ТО, тільки вони мені зробили через клжні 10 тис.км (зараз пише що ще 8000 км до наступного).

Діагностику вони робили, але їхня діагностика не може виявити точного пробігу. лише помилки якщо вони є.

А який пробіг у Вас? Може на око порівняти мою і Вашу і виявити різницю =))

Якщо авто обслуговувалось на офіціному сервісі від самого початку, то по історії ТО можна прикинути пробіг.

Міряти пробіг на око - це маячня. В когось за 3 роки 20к буває, а в мене за 3 місяці 15к. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене 2008 рік 82 тис. брав нову, тому так і є

може в твоїй машині мінялася приборна панель. тому такий маленький пробіг

Може. Але чи це скручений пробіг чи просто всі мозги видерли з нової машини для мене не важливо...

Я хочу дізнатись реальний пробіг...

Дякую за інформацію. Так, я бачу цю всю інфу на дисплеї, і офіціали в Рівному обнулили мені лічильник до наступного ТО, тільки вони мені зробили через клжні 10 тис.км (зараз пише що ще 8000 км до наступного).

Діагностику вони робили, але їхня діагностика не може виявити точного пробігу. лише помилки якщо вони є.

А який пробіг у Вас? Може на око порівняти мою і Вашу і виявити різницю =))

Якщо авто обслуговувалось на офіціному сервісі від самого початку, то по історії ТО можна прикинути пробіг.

Міряти пробіг на око - це маячня. В когось за 3 роки 20к буває, а в мене за 3 місяці 15к. :)

Ах да, саме цікаве: авто купувалось в офіціалів у Львові, але ні разу не було на ТО по їхнім базам =)

В мене за 5 місяців вийшло 8k

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви брали нову машину ?

У вас є сервісна книжка на неї ?

Та ні. В такому випадку я б вже знав пробіг)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заідь на Сафрон запитай Вовку Чака, або на сервіс, що обабіч польського посольства, питати Сергія чи Стаса.

Нічого вони тобі не скажуть, зараз якщо мотають пробіг, то труть всі так звані дублі також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді пробіг взнати неможливо .

Орієнтуйтесь на 20 т.км на рік як мінімум . Тобто машина накатала 150+ т.км .

Якщо взяли для себе на довгий срок -- замініть ГРМ , водяну помпу , рідини та ведіть собі свою сервісну книжку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 тис. на рік - то близько до максимума. Є безліч непрямих ознак віку авта. Наприклад сліди від щіток на вітровому склі - не менше 60 тис. Стерте до блиску кермо - не менше 80, стерті до металу педалі - >100-120. Пiдвіска "вбивається" десь на 40-80 тис., це якщо майже нічого не робити, але це все від марки і стану доріг залежить...

Більше інфи можна взнати на форумі конкретного авто, краще в зоні .ru, там більше народу.

А ремінь ГРМ потребує заміни в більшості бюджетних авто на 60 тис, але якщо 100% якісний і ролики в нормі - можна тягнути і до 80-ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пусть мастер глянет на ремень, в каком он состоянии, и вінесет вердикт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо офіційний сервіс не проводили можна пробувати визначити вік по зношеності гальмівних дисків/колодок (я думаю їх тисяч на 100 має вистачити). Їх точно навряд чи міняли (лишають заміну новому власнику так як це не копійки).

Нехай майстри підкажуть на скільки їх в середньому вистачає.

Ще по прижимному ролику ременя вторинних агрегатів можна приблизно визначити мотогодини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заідь на Сафрон запитай Вовку Чака, або на сервіс, що обабіч польського посольства, питати Сергія чи Стаса.

Нічого вони тобі не скажуть, зараз якщо мотають пробіг, то труть всі так звані дублі також.

Якраз і рекомендував цих людей - щоб пояснили :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо офіційний сервіс не проводили можна пробувати визначити вік по зношеності гальмівних дисків/колодок (я думаю їх тисяч на 100 має вистачити). Їх точно навряд чи міняли (лишають заміну новому власнику так як це не копійки).

Нехай майстри підкажуть на скільки їх в середньому вистачає.

Ще по прижимному ролику ременя вторинних агрегатів можна приблизно визначити мотогодини.

По-колодкам важко сказати, тому що їх знос залежить від того м'які вони, чи "тверді" - від 40 до 80 тиків зазвичай. Якщо м'які - при знятті колеса біля диску наявний чорний порошок з колодок.

Ще забув, що стан реміня ГРМ визначають по мікротріщинам на внутрішній стороні реміня - якщо видно - терміново під заміну (дивитись треба добре, при хорошому освітленні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...