Jump to content

Company of Heroes


STRIKER

Recommended Posts

logo.jpg

Творці легендарних Homeworld і Warhammer 40,000: Dawn of War представляють Company of Heroes - справжню революцію в світі стратегій в реальному часі, що оповідає про подвиги солдатів десантних військ США під час Другої світової. Почавши гру з фатального дня «Д», гравець незабаром опиниться в самому центрі бойових дій на другому фронті. Відчуєте небувалу силу, відвагу і хоробрість героїв, що визначили долю всього людства на роки вперед. Випробуйте себе на неперевершених по динамізму і загостренню пристрастей віртуальних полях битв Другої Світової в новому шедеврі від Relic Entertainment!

Особливості проекту:

-Новітній движок Essence від компанії Relic гарантує безпрецедентні для стратегії в реальному часі рівні графічного виконання і фізичного реалізму.

-Завдяки системі фізичних розрахунків в реальному часі і повністю руйнованому ігровому оточенню ви можете бути упевнені, що жодна з битв в Company of Heroes не пройде двічі по одному і тому ж сценарію. Використовуйте будови і природні перепони проти ворога, руйнуйте все, що завгодно, змінюючи поле бою на свій розсуд.

-Вдосконалений AI ваших солдатів дозволить їм безпосередньо взаємодіяти з динамічно змінним оточенням: міняти позиції, відшукувати укриття і використовувати різні тактичні прийоми для повного знищення супротивника.

-Мультиплеєр, що підтримує від 2-х до 8-ми гравців одночасно. Зануртеся в онлайнові битви разом з друзями!

Може вона і викладалась вже колись на FTP - не знаю (я ще тут новачок :D ). Маю iso-образ (3,6 Gb). Якщо хтось хоче - кажіть.

Link to comment
Share on other sites

Если полная версия ,а не тот обрубок что продавали у нас то вылаживай.

Link to comment
Share on other sites

Всі заставки, ролики, нормальний переклад.

Забирайте.

Если полная версия ,а не тот обрубок что продавали у нас то вылаживай.

А які ознаки в "обрубка"?

Прохання до адміністраторів FTP: стріть з папки Games файл Company of Heroes з розширенням rar (не iso).

Link to comment
Share on other sites

чудова стратегія.

Проходив із задоволенням

Всім рекомендую

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...