Перейти до змісту

Чому мухи літають навколо люстри?


laser

  

68 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Отже, чому мухи літають по центру кімнати, а найчастіше під люстрою, світильником, лампочкою?

Прошу висловити свої припущення з цього приводу :0165:

Запропоновані також деякі наступні варіанти:

— Люстра - Фаллічно-вагинальний символ кімнати.

===========================================

— Гаразд, хай фалос, але де в люстрі ви побачили вагину?! smiley.gif))

Ті мухи, що там літалі при світлі лампі, залишили на лампі повідомлення, що там кльово cheesy.gif

Увечері - дискотека. Вдень - чекають Ді-джея, розминаються, так би мовити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони на скейтах катаються, щось типу такого

%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%BC%D1%83%D1%85%D0%B8-9.jpg

а навколо люстри чого??? щоб всі їх бачили)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, от невже нема що робити???

а взагалі то вони до тепла і світла тягнуться... лампочка гріє ось і летять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони до тепла і світла тягнуться

неа. Відкритий балкон, літній сонячний день, а вони собі спокійно кружляють навколо люстри. факт.

От блін, ніколи про таке недумав навіть - нахрена мухам танці навколо люстри)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тільки сідаю за комп муха прилітає та сідає ТФТ монік, кицька теж не дає працювати тупо гріється біля монітора.

Напрошується висновок напевно всі летять та повзуть на тепло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в дома теж інколи тусня мушина збирається в центрі кімнати , беру "raid" закупорюю кімнату на 30 хв , потім провітрюю і згрібаю трупи у совочок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони літають і при виключеному світлі, думаю люстра просто оріентир на білому фоні стелі і можливо їм зручніше щоб орієнтир був зверху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я слышала, что существуют так называемые энергетические источники или области повышенно концентрации энергии (что-то вроде этого, я точно не помню, как такие места называются). Так вот ,насекомые чувствуют их и слетаются к ним, и кружат вокруг них. Очень часто можно видеть такое скопление мух, комаров или другой мошкары в различных местах...

Наблюдаю за поведением мух давно, и этот вопрос меня тоже интересует давно.Вот что было замечено мною за долгие годы:

1. С люстрой это никак не связано. Я наблюдала как в одной комнате, где не было люстры вообще (и такое представьте бывает) мухи летали в центра комнаты...

2. Мухи летают не по кругу. Посмотрите - они летают квадратом (или ромбом или какой-то еще четырехугольной фигурой), несколько притормаживая в углах и ускоряясь в начале нового отрезка.

3. Летают так чаще мелкие экземпляры, чем крупные.

Думаю, какой-то таксис здесь имеет место быть, но непонятно какой. Один раз я целый час смотрела за ними, и создавалось впечатление, что они то-ли вымеряют геометрический центр комнаты, то ли вычисляют равное расстояние от стен. При этом:

4. летало сразу несколько мух. Они летали в разных направлениях и на разной (но близкой высоте).

5. Несколько раз мухи в полете "сцеплялись" друг с другом, но не насаживались надолго (по впечатлению, я бы сказала что они дерутся, чем хотят спариваться). Хотя в половом поведении может быть тоже разгадка.

6. Свет в комнате был с одной стороны, что не сказывалось на удалении мух от окна, оно было такое же как и от противоположной стены - так что освещение не при чем вообще!

таке питання хвилює не тебе одного :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре, що з"явилася така темка, давно цікавило наступне питання, давайте вирішимо таку задачку:

є порожня банка, на дні якої сидить муха. Дану банку зважуюють. Потім муха підлітає та кружляє в банці не торкаючись до стінок та дна. Питання - чи зміниться вага банки з літаючою мухою, якщо 1). банка закрита кришкою, 2). банка не закрита кришкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З точки зору моєї фізики муха створюватиме збурені повітряні потоки, тому вага банки не зміниться. Але то імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гравитация люстры притягивает к себе объекты с меньшей массой и делает их своими спутниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гравитация люстры притягивает к себе объекты с меньшей массой и делает их своими спутниками.

классс! +1 :0144:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В люстре кто-то сдох и завонялся. Мухам это обстоятельство вполне симпатично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...