Перейти до змісту

Новий форум


RealNeo

Рекомендовані повідомлення

Може хто допоможе дасть якись поради. А на форуми я хороши програмисти???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хто допоможе дасть якись поради.

Какие тут советы, покупай хостинг, ставь например SMF и создавай популярность т.е. отвечай на все вопросы, создавай интересные тематики обсуждения, пиши статьи и т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не ше 50 баксів викинути. И один роздил малувато. Які в вас идеї як назвати форум .............3bb.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не ше 50 баксів викинути. И один роздил малувато. Які в вас идеї як назвати форум .............3bb.ru

Тюю, я че .RU??? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RealNeo, сначала обдумай цель с которой ты открываешь локальный программерский форум. я очень давно пишу на асме и достаточно давно на перле и яваскрипте, разумеется зарегистрирован на глобальных тематических форумах, где почти гарантированно могу найти ответы на свои вопросы. сам тоже помогу если что. внимание вопрос, что сможет такого особенного предложить твой форум, чтобы программисты его посещали?

советую действительно попросить t0rik создать здесь ветку по программированию и посмотреть что получится. недостатки : ты не сможешь ее обвесить своей рекламой. преимущества : обширная аудитория среди которой есть программисты. а насчет 50 баксов, это Zevs_Isver шутит. если сможешь доказать целесообразность, раздел будет открыт.

ps. ты сам-то на чем пишешь? резюме кратенькое предоставь, pls

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тюю, я че .RU???
А потому пезплатно! :) Я тоже колись такою х-ньой страдав, от маю зараз таке: http://www.warcraft3lutsk.flybb.ru - вийшло непогано і народа трохи настягував, але зараз зовсім нецікаво займатися таким! ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже колись такою х-ньой страдав, от маю зараз таке: http://www.warcraft3lutsk.flybb.ru - вийшло непогано і народа трохи настягував, але зараз зовсім нецікаво займатися таким!

а ты юморист :lopata: , хостов от силы 15-20 в день, а уже бегун прикрутили :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Шкодер как завсегда прав.

Тематический сайт/форум/портал єто конечно хорошо.

Но их (хороших, розкручених, с полезним контентом) сотни. Если не больше.

Для начала попробуй повести раздел.

Или что лутше заработай авторитет делом и словом на уже (хороших, розкручених, с полезним контентом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня тоже есть программируемый пульт. давай создадим форум по программированию пультов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подскажите хде прикупить козырный пульт для праграмираванийа ?

я тоже хоцу быть программером пультофф!!!

зы. жжоте бисписты...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 до ідеї. Тим хто розбирається в ігрових двігах, можу запропонувати роботу. Так що жду. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Ідея хороша но не все так просто ... створив сайт і все ;) потребує багато часу (якого як завжди мало)

Ти не 1 хто хоче таке зробити.

Хоча все реально :)

Роки 3.5 назад був створений сайт www.ogre3d.h14.ru - сайт присвячений движку OGRE (Object-Oriented Graphics Rendering Engine), я приймав і приймаю в цьому учатсь.

h14.ru - 100мб трафіка безкоштовний, нероду було мало, приходилось шукати російськомовних людей на офіційному сайті і писати листи, вішати оголошення на інших ресурсах які мали до цього відношення. Так за пів року ми набрали невеличке але постійне комюніті... Але хостінг був поганенький ... жилося туго.

потім знайшлась добра людина яка запропонувала безкоштовний хостінг і ми переїхали www.ogre3d.org.ru ... кількість

юзерів росла ... але актывних ы корисних не так і багато. Треба було зацікавлювати народ... писати конкурси, статї ітд... Згодом зявився спонсор який оплатив хостінг www.ogre3d.ru де ы мешкаем зараз. Також спонсорують конкурси (грошовы призи) ... розвиток, рекламу ...

Веду до того, чи вистачить часу дивитись і займатись ресурсом ?

Бо буде бум лише в 1 дні всім буде цікаво, а далі ... ?

Якщо серйозно взятись то згодом можна отримати непагані результати і навіть заробляти гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Psih - дату останнього опіка дивився?

про ці ідеї всі вже забули...

якщо цікаво - стукай до людей в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Psih - дату останнього опіка дивився?

про ці ідеї всі вже забули...

якщо цікаво - стукай до людей в ПМ.

уппс :) завтыкав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...