Перейти до змісту

Оцінка вартості роботи (Потрібна порада)


Arden

Рекомендовані повідомлення

Добрий день!

Є необхідність наповнити сайт товарними позиціями (в теорії цих товарних позицій може бути "бесконечное множество"). Тобто роботи трохи є.

Хочемо на цю роботу запросити людину на повний робочий день.

Цікавить скільки може коштувати така робота ("ставка 1500 грн?") чи якось оцінювати по наповненому об’єму (якась сума за одну пропрацьовану позицію)?

Робота тільки за комп’ютером. Зрідка може треба буде зробити текілька фото.

Скільки зараз коштує така робота? Щоб і співробітника не образити і було не дорого :)

Працевлаштування офіційне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, що потрібно внести певний асортимент продукції і потім його просто поновлювати?

Я раджу найняти людину по договору - вона тобі здасть виконану роботу (наповнить поточний асортимент), а далі роботи не так і багато - година в день максимум. Подумай чи треба на "постійну" ну і... 1500 сам розумієш, шо то не зарплата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По договору чи не по договору то вже питання 10-те.

Цікавить скільки може коштувати така робота.

Комусь і 5000 грн не зарплата.

Я просив порадити конкретну цифру з досвіду за місяць або за годину.

Частина товарів буде заливатися з екселя (тобто треба буде формувати базу ексель), а частина в ручну (з описом, фото і т.д.).

Частину інформації прийдеться вибирати з каталогів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найми людину по договору (разова робота), вона тобі підпише акт виконаної роботи і все. Потім сам будеш поновлювати. Так буде точно дешевше

А зарплату рахуй по навикам,які потрібні від кандидата. Верстальщик менш як за 2300 не сяде за комп.

Якшо сайт зробили з нормальною адмінкою і так просто нажати кнопку "обзор", завантажити зображення, написати опис, - ціну можеш лишати.

"Частина товарів буде заливатися з екселя (тобто треба буде формувати базу ексель), а частина в ручну (з описом, фото і т.д.).

Частину інформації прийдеться вибирати з каталогів." - то буде відноситися до основного заповнення сайту товарами чи потім, коли буде поновлюватись по декілька одиниць?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потім сам будеш поновлювати. Так буде точно дешевше

от шо за привичка рахувати чужі гроші :_07:

цифра скільки може вартувати така робота потрібна для орієнтації і прийняття рішення.

хочу почути:

- ставка 1500 грн/міс

чи там

- 2 уе/год

бо я не орієнтуюся.

vetalforever, товарів дуже багато, роботи на 3-4 місяця мінімум по розрахунках. Так що понять основна кількість і поновлення поки що немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, можна сказати, що немає.

я фактично написав що треба робити, а чим більший об’єм тим більша зайнятість, хіба погано? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden

так робота буде не ефективною!

Якщо компанія готова внести 3-4 ваших оклади (4х1500= 6000грн), то найміть групу спеціалістів, яка зробить вам дану роботу по договору підряду (знову ж, я наполягаю на своєму) сроком до 1 місяця часу. Так виходить компанія - виконавець зацікавлена заробити ці 6000 якомога скоріше і взятися за іншу роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на даний момент об’єм оцінити не можна... є товари першочергової групи, є те що буде добавлятися на перспективу.

на сьогодні не має можливості сказати, вот нам треба залити 10000 позицій і все...

тому і треба людина на таку посаду, яка б запвнювала те що нам потрібно по вказівці.

повторю в десяте, скільки коштує робота по наповненню сайту? більше нічого не цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я колись робила щось подібне. оплата іде за позиції. одна позиція коштувала, здається 50 коп. за позицію. то було 2 роки тому, зараз може буде біля 1 грн. тре було вносити позиції з прайсу + фотки з нету шукати та опис товару. так що на таку роботу краще найняти фрілансера і платити по факту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тре було вносити позиції з прайсу + фотки з нету шукати та опис товару.

орієнтовно так.

одна позиція коштувала, здається 50 коп. за позицію. то було 2 роки тому, зараз може буде біля 1 грн.

ось, і треба ця цифра1 грн/позиція, щоб було від чого відштовхнутися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, також я колись наповнював сайт. Якщо

- фотки з нету ще треба фотошопити;

- цих фоток на 1 одиницю товару кілька;

- на кожній вручну розміщати логотип чи водяний знак;

- опис товару "генерувати" самому;

- технічні характеристики дерти із забугорних сайтів з перекладом;

- якщо інфи і толкових фоток в неті обмаль і доводиться сканувати паперовий каталог/фотрографувати самому

то така позиція на 0,5 - 1 грн ніяк не тягне. Все залежить від товару і вимог щодо рівня наповнення, то біш індивідуально.

До того ж, якщо метою є якнайшвидший запуск сайту, розкрутка і тп то ви повинні бути зацікавлені в швидкому наповненні, чого не варто очікувати від "спеціаліста" з окладом в 1500 грн. Нафіга запускати інтернет-магазин через пів-року якщо за ті ж гроші його можна запустити через місяць і він одразу почне себе "відбивати"?

Спробуй сам наповнити 10 рандомних позицій з твого прайсу, оціни скільки часу в середньому треба на 1 позицію і порахуй скільки цих позицій буде внесено за робочий день/тиждень /місяць. Після цього знатимеш що треба вимагати в "спеціаліста" (знання програм, граматика etc.) і чого варта така робота, а також скільки треба працівників для прийнятної швидкості наповнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас на порталі за наповнення 50 позицій ми беремо 300 грн, відпвідно і вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 грн за поицію доосить непогано))

тако по 30 позицій в день кляцати і мона жить.

до-речі, VadimM напрочут точно описав фронт робіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тако по 30 позицій в день кляцати і мона жить.

Це 1 позиція за 15-16 хвилин при 8-годинному робочому дні. Реально, якщо вже є готові фотки (в мене їх пошук і обробка займали найбільше часу). В основному позиція готувалась хвилин за 30, не складно порахувати що зп складе приблизно 100 грн день - це більш реально. Ну і сам розумієш, що при таких розкладах 1000 позицій буде готова через 3 місяці що є досить немаленьким терміном. Крім того, ви швидше за все його оформите, дасте йому куток в офісі, не надто слабенький комп (Фотошоп, цука прожорліва програма), поїтимете його чаєм/кавою, адмініструватимете його особову справу і платитимете податки з офіційної частини його ЗП. Це я підштовхую тебе до тої ідеї що була озвучена вище - віддати роботу професіоналам. В перспективі вони і наповнюватимуть позиції "по вказівці".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...