Перейти до змісту

Грунтовий бревет 100+ (Рівне - Острог - Рівне)


ygrik

Рекомендовані повідомлення

grunt_2013.jpg

Положення ввечері а поки тільки афіша.

Що таке бревет читаємо тут

Дата 10.08.2013 р. (субота)

Старт 8:00

Реєстрація тут.

Обговорення

Попередній трек нижче, але він ще буде підкорегований.

http://www.gpsies.co...knejeftkwxvnhzi

Велком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це було пекельно круто! Екзистенція досягнута!

Дякую оргам за цей бревет, він буду служити мені еталонним взірцем для моїх пекельних грунтових покатух, це екзистенція грунтових поїздок як таких, було все і БАГАТО.

І дякую учасникам, за кумпанію, колесо шоб за ним сидіти і навігацію, без ЖПС цей шедевр проїдуть тільки її творці.

142км за ~ 8-м годин (в складі другої групи після лідерів), з них десь година на перекуси і водопої.

1300м набору висоти, ~50км бруківки і багацько грунтів.

Під останню четверть бревету на грані теплового удару мене викинуло в стан повної прострації і вакуумі в голові. Тіко файним лісовий спуск з хорошою порцією адреналіна вернув в реальність, там при перекладання переворотів вже пригав як кенгуру з повороту в поворот.

Буду чекати наступні грунтові шедеври доведення райдерів до стану тушеного м'яса в власному соці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бревет прошел под названием "Умри, но не сейчас" :D

Поэтому всем кто звонил и спрашивал "Ну ты жива?" отвечаю : "Спасибо, не дождетесь!".

Такого количества НЕровной местности не каталось уже давно. Вверх, вниз и сплошные повороты

У нас на 5 человек были и карты, и GPS, и разметка и все равно блукали.

Практически до Острога доехала с группой и на одном из спусков ушла в в другой поворот.

Пришлось выбираться на трассу самой и не доехав 3 км до КП вернулась своим ходом в Ровно

Всего около 120км, из них 80 - грунтами ( на этих 80 если и было 2км асфальта - то хорошо).

Накаталась по уши, да и жара была финальным аккордом. Поразило большое количество стартовавших- около 35чел

(эх, незнали под что подписались... :0148: )

Немного про карты : получив на старте - смотрели с изумлением, такие мини-листочки с непонятными схемками.

Но в дороге выручали не раз, когда буржуйский GPS нагло врал

post-3205-0-89399600-1376314268_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...