Перейти до змісту

Дорога на світязь


Дарія

Рекомендовані повідомлення

привіт)цікавить чи возить хтось приватними рейсами на світязь,і ціна цікавить)все цікавить)

а ще цікаво,чи є недорогі номерочки,перевірені,десь по 50 грн за людину)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок перевізників. Щодня як йду на роботу біля Сільпо (той що біля автостанції) стоїть один-два буса, які везуть на Світязь. Я прходжу там в 7:40 виїзд мабуть в 8. Можете підійти і поцікавитись на рахунок цін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок перевізників. Щодня як йду на роботу біля Сільпо (той що біля автостанції) стоїть один-два буса, які везуть на Світязь. Я прходжу там в 7:40 виїзд мабуть в 8. Можете підійти і поцікавитись на рахунок цін.

Ми ним їхали, лишились задоволені. 60грн. 2,5год в дорозі (одна зупинка 15хв перед Любомлем). Можу й номерок в приват скинути їхній. Назад на Луцьк їдуть в 14-15год.

Є також номерок на базу "Світязь" за Альфом. 50грн з людини (відносно непогано, порівняно з приватним сектором).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок перевізників. Щодня як йду на роботу біля Сільпо (той що біля автостанції) стоїть один-два буса, які везуть на Світязь. Я прходжу там в 7:40 виїзд мабуть в 8. Можете підійти і поцікавитись на рахунок цін.

Ми ним їхали, лишились задоволені. 60грн. 2,5год в дорозі (одна зупинка 15хв перед Любомлем). Можу й номерок в приват скинути їхній. Назад на Луцьк їдуть в 14-15год.

Є також номерок на базу "Світязь" за Альфом. 50грн з людини (відносно непогано, порівняно з приватним сектором).

СКиньте будьласка номерочки в Лс,а база та далеко выд озера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зацікавила тема - вирішив допомогти)

Самого цікавили такі ж питання десь на початку літа .

Отже... Відпочивав на Світязі з 10 по 17 липня на базі відпочинку "Куточок рибака" (через забор кафе "Альф 2" , через дорогу - близько 40 метрів , пляж, близько 3-4хв іти до базарчика, та 5-7 до базарчика з сувенірами) ціна - 50грн, такі ж умови( ліжко, ЧИСТА ПОСТІЛЬ - я був вражений =) , за бажанням холодильник, стіл та стільці ) . Номер телефону : 067-94-33-561 Сергій .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Доброго дня!!Можно мені номерочек маршрутки,хочу з смьею поїхати,а поблизу Сільпо живу..дуже буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...