Перейти до змісту

Скарга на Онлайн Білети - Агенство tickets.ua


Valik113

Рекомендовані повідомлення

Користувався Давно був задоволений.!

Сьогодні страшенний Нюанс. !

Купую білет Ж/Д Одесса - ЛУцьк . все як завжди стандартно оформив но результату нема . смс на телефон і на мейл з номером білету не приходить ! Хочя з картки гроші зняло (194 грв . ) ! Дзвоню в Банк питаю. чі дійсно гроші знялись і пролата відбувалсь . Вона підтверджує такі дані !!, але каже так як ви проплату робили після 18 : 00 , гроші надійдуть в наступний день до до 16:00 . Дзвоню до оператора tickets.ua , вона мены говорить що ви нычього не бронювали і не купували .. (візьміть виписку з банку і скіньте нам на емейл і напротязі пяти днів вам вернуть гроші .)

Може хтось попадав в такі ситуації . ? підкажіть чі вертали гроші ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші повертають, але прийдеться зачекати. Який банк? Приват?

А через який чяс повернуть . ? я почітав на інших форумав. 50% що нікому нічього не вернули . ! А кому вернули то це напротязі Трьох місяців .!

Приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме з тікетс не мала справи, але якщо в банку сказали що проплата не пройшла і гроші повернуть, то повернуть. Був випадок у знайомої - через Приват24 перевела гроші, а реквізити отримувача змінились. Їй повернули гроші здається через 3 дні.

ЗІ: квитки краще купувати через внутрішній сервіс приват24...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме з тікетс не мала справи, але якщо в банку сказали що проплата не пройшла і гроші повернуть, то повернуть. Був випадок у знайомої - через Приват24 перевела гроші, а реквізити отримувача змінились. Їй повернули гроші здається через 3 дні.

ЗІ: квитки краще купувати через внутрішній сервіс приват24...

Та ні ви напенво не зрозуміли .!

"Дзвоню в Банк питаю. чі дійсно гроші знялись і пролата відбувалсь . Вона підтверджує такі дані !!, але каже так як ви проплату робили після 18 : 00 , гроші надійдуть в наступний день до до 16:00 . ""

Тоїсть гроші на Тіскетс будуть перераховані напротязі завтрашнього дня .!!! А Сенсу з цих надходжень якщо вже білет не купиш і не забронюєш..! Тому що бронюють білет вони на 25 хв. Якщо за цей чяс проплата не здійснилась Бронь анолюється і білет виставляється в вільний продаж !!! А ваші надходження.. ідуть виходять в подарок після цих 25 хв. !

Банк тут вже нічього вдіяти не може. !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В такому випадку тікетс має повернути гроші назад. Він же не може вам надати товар, за який ви заплатили...

ЗІ: це тільки теорія, сама справу не мала з ними. Але я думаю реально добитись повернення грошей.

ЗЗІ:Наступного разу таки варто купувати через приват24. тут таких проблем не буде, хоча можуть бути інші))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В такому випадку тікетс має повернути гроші назад. Він же не може вам надати товар, за який ви заплатили...

ЗІ: це тільки теорія, сама справу не мала з ними. Але я думаю реально добитись повернення грошей.

ЗЗІ:Наступного разу таки варто купувати через приват24. тут таких проблем не буде, хоча можуть бути інші))

буду надіятись на повернення . !

дякую

Цікаво булоб почути пораду людей які мали з цим агенством проблеми !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп: а чому ви не купували через сервіс http://booking.uz.gov.ua ? Працює чудово і відсутні будь-які посередники.

p.s. "чі", "чяс", "тоїсть" і т.д. - це знущання просто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп: а чому ви не купували через сервіс http://booking.uz.gov.ua ? Працює чудово і відсутні будь-які посередники.

p.s. "чі", "чяс", "тоїсть" і т.д. - це знущання просто

[Користувався Давно був задоволений.! Сьогодні страшенний Нюанс. !*

ну вибачте за мою неграмотність .))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але через сайт привата платіж точно пройде. А якщо не пройде, то гроші не знімуть. І не буде сумнівів як автора - повернуть гроші чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...