Перейти до змісту

Оцініть аккаунт і (можливо) продам


Demeter

Рекомендовані повідомлення

Отже, лінк на профіль. 55,82% РЕ 1423.

В ангарі:

Т50-2, Т62-А, ИС-7, Об. 261, Е-100, GWE-100, Т-71, Т-69, Т110Е5, Lor. 40t, B. chat 155 58.

Досліджено: Ису-152, Першинг, решта-дрібнота.

Прем-танків немає.

Цікавить можлива ціна продажу.

Без мила (дуже вже багато на те мило зав"язано).

Причина продажу - набридло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потолок - це поповнення рахунку на 35грн

мій акк за 200грн ніхто не брав,притому,що маю Льову і Суперпершинг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потолок - це поповнення рахунку на 35грн

мій акк за 200грн ніхто не брав,притому,що маю Льову і Суперпершинг

Не знаю що там у Вас було крім сп і льови, але не завжди визначальними ціноутворювачами будуть преми.

Калинич, і ти туди ж?

Туди це куди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій акк і техніки там чимало нормальної, але аккаунти нічого не варті, так як в московії можна купити всі тт10лвл + всі пт 10лвл за 300грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій акк і техніки там чимало нормальної, але аккаунти нічого не варті, так як в московії можна купити всі тт10лвл + всі пт 10лвл за 300грн

аки в нас різні, погодьтесь. у вашому акцент на преми, у моєму на стату (вона таки рішає, коли захочете в нормальний клан або роту) і топи.

можливо й так на рахунок московії. А я б його хотів продати пріоритетно луцьким танкістам, щоб без всяких заморочок з вебмані, хз якими "гарантами" ітд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю хто там і як продавав, мені вдалося за 265 гривень продати з 1 премом - Тип-59. Можливо суть не просто в наявності прем-танків, але й в їхньому попиті, все ж-таки типок зараз рідкість. Кому цікаво - продавав тут, в сусідній темі, при чому продав без мила, людина просто понадіялась на мою порядність. В московії можуть і кинути на ак чи на бабло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 місяця потому...

ну а як без мила? де гарантії що через деякий час тебе знову не потяне у танкісти і ти не відновиш через пошту пароль? як на мене то це купівля кота у мішку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...