Перейти до змісту

в комаровського кинули в луцьку яйце


DasBoot

Рекомендовані повідомлення

Ніяк не обернеться. Поляки чудово розуміть що це провокація. Погано це обернеться до польських спецслужб, де почали внутрішнє розслідування, і для репутації нашої міліції. Хоча що це я, яка ж у нашої міліції репутація :)

А що, якщо це поляки найняли чувака, який кине яйце в президента Польші щоб спровокувати конфлікт? О_о

Брєд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 fenmix

Ну, власне, так почалось пару війн, зокрема Друга Світова Війна. Хтось з вищевідписавшихся чудово підмітив про Коморовського, Качинського та їх ставлення до України\Росії даю плюс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяк не обернеться. Поляки чудово розуміть що це провокація. Погано це обернеться до польських спецслужб, де почали внутрішнє розслідування, і для репутації нашої міліції. Хоча що це я, яка ж у нашої міліції репутація :)

Щоб там, але гонорові поляки не подарують глуму над своїм президентом, нехай навіть "ложечки знайдуться, а осад залишиться".

Ну і без показової екзекуції над хуліганом Україна втратить багато очок. Вже й так в Європі на нас дивляться як на папуасів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дали хлопаку з Запоріжжя 500 паперів і він виконав роботу. Пройшовши всі кордони і став перед польською громадою та безслідно зник...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Винуватець "яєчного скандалу" отримав рік умовно

Чоловік, який роздушив об плече президента Польщі яйце, отримав рік обмеження волі з іспитовим терміном один рік.

Відповідне рішення у понеділок оголосили судді, повідомили в прес-службі міліції.

Чоловіка звинуватили в кримінальному правопорушенні, передбаченого ч. 1 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу.

Як відомо, яєчний інцидент стався після меси в костьолі святих Петра і Павла в Луцьку в неділю.

Молодий чоловік підійшов до Коморовському і розбив об плече президента куряче яйце.

Міліція відразу ж затримала підозрюваного, яким виявився 21-річний житель Запорізької області.

Щось я не зрозумів: то його не можуть знайти, то він вже і термін отримав. Нехай і іспитовий. Аж на версту тхне "заказухою"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...