Перейти до змісту

Порадьте сушарку для фруктів ..


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Цікавить яку модель оптимально вибрати для сушки фруктів, грибів і ще чого там сушать.

Хто має досвід користування подібними штуками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мерседес серед сушарок:http://www.ezidri.com.ua/

Користуюсь років 10,докупляв двічи лотки.Тепер за раз сушу відро помідор чи яблук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та вони практично всі одинакові по функціоналу ,різниця в к-сті лотків,дивлячись який об'єм треба сушити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скільки часу те відро сушиться?

Залежить що сушити.

Помідори за ніч,вишні довше.

та вони практично всі одинакові по функціоналу ,різниця в к-сті лотків,дивлячись який об'єм треба сушити

Так само як автомобілі.Є жигулі,а є мерседеси.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В основному я бачу на 4-5 лотків, наскільки потрібні різні режими та таймер?

В мене було спочатку 5 лотків.Після першої ж сушки,я докупив ще 5.Бо коли привозиш відро суниць,то в 5 лотків влазить половина,а інша вже починає псуватись,поки сушка звільниться.

А іноді буває,що 2-3 відра вишень чи абрикосів.І я кщо лотків мало,то частину урожаю приходиться закатувать в компоти.

Крім того росхід ел.енергії однаковий як на 5 лотків так і на 15.Таким чином чим більше лотків за раз задіяно тим економічніше.

Різні режими потрібні,бо на різні продукти різна температура.

Таймер може бути,але не обовязково, бо час сушки завжди приблизний,а похибка може бути в кілька годин,бо ягоди не всі однакового диаметру і сушаться різний час.

Увага!!! Важливо!!! Перевіряйте чи у вибраній вами сушарці автоматично вимикаються тени,коли вимикається(ламається) мотор!!!!

ЗІ:Коли вибирав сушарку,то перелопатив купу інформації.І тоді і сьогодні аналогів по ціні-якості-функціоналу Езідрі немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

елементарно, Ватсон :)

http://hotline.ua/sr/?q=Ezidri

Радив би ще звернути увагу на російський хардкор ВЕТЕРОК-2, має 6 піддонів, спокійно залазить відро яблук, по відгуках - на голову вище буржуйських вітроганялок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скільки часу те відро сушиться?

Залежить що сушити.

Помідори за ніч,вишні довше.

та вони практично всі одинакові по функціоналу ,різниця в к-сті лотків,дивлячись який об'єм треба сушити

Так само як автомобілі.Є жигулі,а є мерседеси.))

ну і ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив минулого року Зелмер (http://bt.rozetka.com.ua/39568/p39568/ ), сушили все що тільки можна, яблука реально швидше висихають в духовці, багато чого з насушеного повикидали (то якісь жучки заводились, то несмачно, а то й просто заважало), коли натішились - віддав батькам. Зараз почнеться сезон, знову будем експерементувати. Нарікань на сушку немає, як сушить вночі то гуде, я сплю досить чутливо тому мені це заважає, жінка ж нічого не чує.

По суті це звичайний обігрівач/фен над яким розміщують продукти для сушки, при бажанні і вмілих руках зібрати можна самому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одначе Езідра кусається, Вєтєрок щось більше подобається.

Судячи з конструкції лотка Вєтєрка,то там простий принцип нагнітання теплого повітря знизу вверх.Як і в 90% сушарок.Тобто нерівномірна просушка.В Езідрі принцип зовсім інший,тому на виході сушка однакова як на нижньому лотку,так і на верхньому 15-му.

Кантора,яка робить Езідрі,робить також промислові сушарки в яких ресурс двигуна нон-стоп роботи 3-4 роки!!!

Також при роботі сушарки Езідрі витрата електроенергії нижча.При закладеній потужності 500Вт,під час сушки бере 150-250Вт.

От того й ціна не шарова.

Один з авторитетних новаторів према-культури також використовує Езідрі.

Ось його огляд цієї сушарки:

http://www.kurdyumov.ru/sushilka/index.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неповний перелік того що я сушив і робив на цій сушці:

Всі ягоди,всі фрукти,томати,огірки,приправи,пастила,лазан'я,вермішель,чіпси(овочеві та фруктові),лікарські трави,чаї,кавун,диня,цитрусові,імбірні цукерки,фруктові цукерки.

Хочу спробувати чіпси з картопляного пюре,сухі супи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В минулому році купив Hilton DH 09. Має, здається, 8 лотків квадратної форми, температура регулюється вручну.

З повної загрузки виходить 3 л сухих яблок. Висихають за 12 год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...