Перейти до змісту

Перетягнув задню втулку


Рекомендовані повідомлення

В загальному, сьогодні після цілого дня покатушок вирішив помити вел, а я вмію ввійти в азарт, вичистив задню перекидку і думаю ще треба втулки прочистити і змазати, в загальному все пройшло ідеально, якщо не одне АЛЕ. При зборі задньої втулки перетягнув болта і втулка дуууже туго йде, якщо зафіксувати ключа тоді тільки прокручується.

Є можливість якось це вилікувати без знімання касети?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є можливість якось це вилікувати без знімання касети?
2 гайкових ключа допоможуть правильно затягнути конус.

Я свою розбирав з протилежної сторони від касети. Конус притискається і фіксується контр-гайкою. Слід затиснути втулку таким чином щоб не було шату вісі і вона легко проверталась. Заразом можеш провести їй ТО.

З.І. Тільки як знімеш конус не розгуби кульки з насипного підшипника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 гайкових ключа допоможуть правильно затягнути конус.

Я свою розбирав з протилежної сторони від касети. Конус притискається і фіксується контр-гайкою. Слід затиснути втулку таким чином щоб не було шату вісі і вона легко проверталась. За разом можеш провести їй ТО.

Гайковий ключ на 13 хоч і не підходить, але він туди і не влазить щоб зафіксувати гайку то я вже не думаю і про більший.

Просто десь "завтикав" бо ж раніше проводив таку процедуру і взяв випадково затягнув. Інструменти для зняття кассети дорогі і на один раз їх купляти не хочеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба 1 плоский (типу "сімейника", розмір не знаю) щоб тримати конус і 1 на 17 затягнути гайку.

Просто десь "завтикав" бо ж раніше проводив таку процедуру і взяв випадково затягнув. Інструменти для зняття кассети дорогі і на один раз їх купляти не хочеться
З протилежної сторони. Касету не потрібно знімати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поміряв, потрібно ключ на 15, завтра зранку піду попитаюсь в сусідів може в когось є бо вдома точно немає :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Не потрібно зннімати касету. В гуглі навітьвіеогайди є :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не потрібно зннімати касету. В гуглі навітьвіеогайди є :)

От не вмію я правильно гуглити, сидів гуглив годину щоб не розводити тему і нічого не знайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблему було вирішено сьогодні на свіжу голову. Зранку встав, подумав, передивився інструмент і вже зрозумів що толку не буде, сидів думав що можна зробити і думаю попробую я таку штучку (де вона взагалі вдома появилась ніхто не знає)

jzuOK.jpg

Намотав на неї тряпочку, щоб не пошкодити кассету, підпер і з іншої сторони відкрутив :0152:

IGN0R.jpg

Усім хто допомогли велике дякую :0034:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...