Перейти до змісту

Наступного тижня в Україні буде дуже спекотно


Rude Boy

Рекомендовані повідомлення

502560_300.jpg

У найближчу добу погоду України визначатиме дуже тепле повітря, повідомляє Укргідрометцентр.

Температура вночі +15 - +20, в західній частині +11 - +16 тепла, вдень в західних, північних, Вінницькій областях, у Криму та Приазов'ї +24 - +29, на решті території +29 - +34.

Опадів не очікується, лише в Криму, Приазов'ї, а вдень також у карпатському регіоні місцями короткочасні дощі, грози. Вітер переважно північно-східний, 5-10 м/с.

У Києві без опадів. Вітер переважно північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі +16 - +18, вдень +27 - +29 тепла.

18 червня синоптики прогнозують вночі на Правобережжі, а вдень і в більшості центральних, Одеській, Миколаївській областях без опадів, на решті території місцями короткочасний дощ, гроза.

Температура вночі +14 - +19, на узбережжі до +24, у західних та північних областях +11 - +16 тепла, вдень +25 - +30, на півдні та на Закарпатті до +33.

16 червня температура води була в Чорному й Азовському морях +21 - +25, у Дніпрі біля Києва +24 градуси.

gazeta.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rude Boy, ти атвічаєш? а то під кінець зими куйбіда казав, що весна настане по календарю, а вона слєганца «забарилась».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rude Boy, ти атвічаєш? а то під кінець зими куйбіда казав, що весна настане по календарю, а вона слєганца «забарилась».

Час покаже)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 червня температура води була в Чорному й Азовському морях +21 - +25, у Дніпрі біля Києва +24 градуси.

Сьогодні був в Озерці. Не знаю, скільки градусів, але вода реально тепла. (Я далеко не морж.) Несподівано для мене. Все таки останні дні були не жаркими та ночі не досить теплими. Планував просто позагаряти, але не скупатися не зміг. Знав би, поїхав би в Хрінники.

Rude Boy,

У наведеному Вами тексті ні слова про наступний тиждень. Але, як кажуть, дай Боже!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...