Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Є ось такий ergo tab legend планшет, проблема наступна Він заблокований (символьним паролем, англ. розкладка, але пароль відомий), суть в тому що планшет не мій і (а тут вже історія замовчує хто саме)зніс мови, і на даний момент доступна лише російська мова для вводу, тобто пароль ввести ніяк, прохання допомогти з варіантами рішення, з андроідом і планшет пристроями я на Ви, тому буду радий адекватній допомозі (посилання, і чіткі поради), інформація на планшеті не має значення тому підтримується варіант аж до Hard Reset,шукав відповіді на просторах, але толком нічого не знайшов особливо під дану модель....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Выключить устройство

2. Зажав кнопку "Минус" на качеле громкости - включить устройство(зажавши обидві кнопки).

3. В меню Android system recovery – выбрать пункт Wipe data или factory reset – подтвердить.

При этом все пользовательские настройки будут утеряны.

Має 100% допомогти!

Якщо ні то зажимайте кнопку гучності вверх + кнопка включення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода не один з запропонованих варіантів не допоміг, можливо у кого ще є варіанти, буду радий будь-якій пораді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

думаю його потрыбно прошити... створіть тему тут http://4pda.ru, можливо вже там є. в рекавері заходить? щоб зробити повне скидання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...