Перейти до змісту

Кряк до Light Alloy 4.1


Fiore

Рекомендовані повідомлення

В кого э виложыть на фтп або дайте лынк звыдки можна стянути!!!Буду дуже вдячний!!!Дуже треба!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь... я теж вчора скачав цей плеєр, повівшись на обіцянки безплатності вихідцям з екс-СРСР. Однак ніде не побачив можливості зареєструвати програму, хоча в мене в системі країною була вибрана Україна, так, як треба для реєстрації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як в Light Alloy 4.1, но в Light Alloy 4 взламується так:

Заходим в "Панель управления->Языки и стандарты"

Виставляєм в "расположение" Росія і в "стандартах" Російські.

Потім запускаєм Light Alloy нажимаєм реєстрація і відгадуєм загадку!

ВСЕ Light Alloy вже зареєстровано, тепер можна виставляти все назад як будо <_<

Неа непроходить це фокус(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

работает отлично, проверено неоднократно. btw, ответы на все загадки можно найти в google или yandex

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьо, допетрав... "Языковые стандарты и форматы" "Расположение""Языковые стандарты и форматы" "Расположение" має стояти в регіональних стандартах на момент установки - тоді все ОК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, всем, кому не по вкусе LA, советую попробовать GOM Player

Цей плеєр друже з мультимедіа клавіатурою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюся Media Player Classic http://mpc.darkhost.ru - чудовий плеєр, підтримує мультимедіа клавіатури, відкриває недокачані фільми, складається всього з одного файла... єдиний мінус - не має регулювання яскравості/контрасності/насиченості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зате він по ентеру не вміє на весь екран розгортати, а ескейпу виходити. І ще прокрутки в ньому з клавіатури нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все в МРС є, треба тільки настроїти. А настроюються на клавіатуру там ВСІ дії. І прокрутка (я так зрозумів - перемотка) там є в трьох варіаціях: Jump Small, Jump Medium, Jump Large. Наприклад, кнопки вліво-вправо - це прокрутка середня, на секунд 10. Шифт-вліво-вправо - на секунд 30, і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, MPC всем хорош, кроме одного - криво проигрываются файлы с несколькими звуковыми дорожками. для таких я все-таки использую GOM или LA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GOM однозначно лучший... Я раньше сидел на Crystal пару лет, но в последнее время что-то он мне разонравился...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...