Перейти до змісту

Допоможіть розбити на диски вінт в ноуті


lion1106

Рекомендовані повідомлення

нашо 4 основних диски на одному вінті?

достатньо одного під ОС і + декілька простих логічних, працює ж на ура

vaz75, дуже круто, якщо розбивка вирішується поданим вище способом.

Як писав, розбивав попутно, щоб пригадати точно, так що це надійно і працює, робив вже разів з 10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А "любимой" тещі не пофігу шо там стоїть? Він8 чи Він7? ЧИ як там диски розбиті?? Приїхав - віддай і забудь. Взагалі не розумію, на кой ляд брати ноути з предустановленою віндою додому. На організацію - да, може бути критично. Додому - NoOS і став шо душа забажає. Чи так приємно юзати всякі СтартерЕдішн і т.п. ?

Чи пан - фанат садо-мазо?

Що тут не понятно? Теща дала кошти на купівлю, а юзати буде в основному зять і доця. А щоб не замрачуватись встановлення Вінди, особливо коли не розумієшся на цьому, а купили в же з готово встановленою, тим паче що по ціні підходило, ще й по акціїї, напевно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А "любимой" тещі не пофігу шо там стоїть? Він8 чи Він7? ЧИ як там диски розбиті?? Приїхав - віддай і забудь. Взагалі не розумію, на кой ляд брати ноути з предустановленою віндою додому. На організацію - да, може бути критично. Додому - NoOS і став шо душа забажає. Чи так приємно юзати всякі СтартерЕдішн і т.п. ?

Чи пан - фанат садо-мазо?

Вона за кордон часто їздить і трабла буде без ліцензії а так зніс би все нах і поставив би що хотів зламане. А хочу розбити на два щоб фотки з стационарно скинути а походу хоче його комусь подарити якимось дітям чи кому невкурсі. А фотки і все решту там ще від 2007р початок беруть. І нехочеться їй колись втратити те все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для фоток і іншої цінної інфи є зовнішні накопичувачі, хоча то вже лірика )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А "любимой" тещі не пофігу шо там стоїть? Він8 чи Він7? ЧИ як там диски розбиті?? Приїхав - віддай і забудь. Взагалі не розумію, на кой ляд брати ноути з предустановленою віндою додому. На організацію - да, може бути критично. Додому - NoOS і став шо душа забажає. Чи так приємно юзати всякі СтартерЕдішн і т.п. ?

Чи пан - фанат садо-мазо?

Що тут не понятно? Теща дала кошти на купівлю, а юзати буде в основному зять і доця. А щоб не замрачуватись встановлення Вінди, особливо коли не розумієшся на цьому, а купили в же з готово встановленою, тим паче що по ціні підходило, ще й по акціїї, напевно.

Та ні шановні парафіяни тут просто узналось що вона на ДН хотіла б ну і скинулись доця,я і тесть і во є. Так як ви сказали Я(зять) і доця дуже рідко її зараз бачимо так що її ноут і нафіг мені не треба в мене є дома чи бавитись хватить і тел і компа і ноут в кожного свое. Вінду я сам можу поставити без всяких проблем мені треба була ліцензійна для неї. Так що ви помилились з висновками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не заморачуйся на цей флуд, нікому нічого не треба пояснювати, просто роби. що задумав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нструкція (Віндовз 7 8)

1. відкрити провідник

2. правою кнопкою по "Компьютер" - "управление"

3. в лівому списку вибрати "управление дисками" в правому - правою кнопкою "Диск С" - "сжать том"

4. вказати кінцевий розмір нового диска але лишіть місце для розширення віндовз не менше 50 гіг

5.далі кнопка "сжать"

6 отримаєте 2 диска С та порожній того розміру, який вказали.

7.Отримаєш область "нераспределена" тогож розміру, що задав

8.Правою кнопкою по ній "создать простой том" - далее - розмір тому=вказаний раніше розмір - далее (лишаєш "назначить букву диска") - далее (лишаєш: форматировать этот том следующим образом, NTFS, по умолчанию, метка тома = можеш назвати том, быстрое форматирование) - готово

9.користуєшся

Знатоки, не треба зносити Віндовз, потім дорожче собі буде її відновити. все робиться простіше і засобами Вінди, без шкоди для останньої

Да я це давно знайшов. Вот цікаво чи хтось на таких ноутах цим макаром розбивав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да я це давно знайшов. Вот цікаво чи хтось на таких ноутах цим макаром розбивав.

Я робив, і не раз, читай вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да я це давно знайшов. Вот цікаво чи хтось на таких ноутах цим макаром розбивав.

Я робив, і не раз, читай вище

Поняв спс попробую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нструкція (Віндовз 7 8)

1. відкрити провідник

2. правою кнопкою по "Компьютер" - "управление"

3. в лівому списку вибрати "управление дисками" в правому - правою кнопкою "Диск С" - "сжать том"

4. вказати кінцевий розмір нового диска але лишіть місце для розширення віндовз не менше 50 гіг

5.далі кнопка "сжать"

6 отримаєте 2 диска С та порожній того розміру, який вказали.

7.Отримаєш область "нераспределена" тогож розміру, що задав

8.Правою кнопкою по ній "создать простой том" - далее - розмір тому=вказаний раніше розмір - далее (лишаєш "назначить букву диска") - далее (лишаєш: форматировать этот том следующим образом, NTFS, по умолчанию, метка тома = можеш назвати том, быстрое форматирование) - готово

9.користуєшся

Знатоки, не треба зносити Віндовз, потім дорожче собі буде її відновити. все робиться простіше і засобами Вінди, без шкоди для останньої

Ну все велике спасибі попробував на свій страх і ризик все получилось розбив на два одинакових диски без всяких продлем все на своїх місцях нічого не злитіло так що якщо комусь треба то 100% робочий метод і не паришся ні ж чим. Лиш на якомусь форумі читав що треба зняти галочку з швидкого форматування на всякий випадок так і зробивю Автору інструкції РЕСПЕКТ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...