Перейти до змісту

Куплю карб Solex


kekc

Рекомендовані повідомлення

Можу запропонувати б/в Солекс 21083-1107010-31. Особливістю даного карба являється напівавтоматичний пусковий пристрій, тобто при холодному пуску двигуна не потрібно вручну через тросик прикривати повітряну заслонку. Там є біметалева пружина у вигляді спіралі, яка в залежності від температури антифриза скручується або розкручується, тим самим закриває/відкриває повітряну заслонку.

Все працює, провіряв на своїй машині.

300 грн.

Реальне фото

mGXBs.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати б/в Солекс 21083-1107010-31. Особливістю даного карба являється напівавтоматичний пусковий пристрій, тобто при холодному пуску двигуна не потрібно вручну через тросик прикривати повітряну заслонку. Там є біметалева пружина у вигляді спіралі, яка в залежності від температури антифриза скручується або розкручується, тим самим закриває/відкриває повітряну заслонку.

Все працює, провіряв на своїй машині.

300 грн.

Реальне фото

mGXBs.jpg

за 300 можна Pierburg родной фольксвагеновский взять...300 за Б/И солекс это дороговато...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 300 можна Pierburg родной фольксвагеновский взять...300 за Б/И солекс это дороговато...

Я ціну не з потолка придумав, на Старому ринку за такі карби 400 і вище просять. На формулі ще + 50 грн, але там взагалі під замовлення. І як зрозуміти "родной Pierburg", відколи це на ВАЗи ставлять фольцовські карби? Знаю, частіше навпаки роблять...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

???

Да нужен восьмерочный.

0673570719

Солекса нет, но есть немецкие оригинальные карбы Pierburg 2е2, Pierburg 2е3 от Golf 2. Я слышал не раз что мастера их устанавливают восьмерки и девятки ВАЗа. Узнай, если тебе их сможет кто установить - то звони 0666222792...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...