Перейти до змісту

КОМУ ПОТРІБНІ ГРОШІ ВАМ СЮДИ!!!


Volck

Рекомендовані повідомлення

шановний VOVCHIK, а дійсно навіщо компанії мучитись і розпорошувати капітал? я наприклад взмозі допомогти розмістити практично будь-яку суму у банку, навіть восьми- чи дев'яти-значну. смисл працювати з тисячами позичальників, потім з проблемністю, потім з судами, потім з агенціями по поверненню боргів, потім з податковими і т.п. серйозно

чи все таки з посилкою на високу мету наї... простий люд? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та варіантів маса. правда більша половина розрахована на геть недалеких. а так якщо хтось має реальну схему підйому - хто ж тобі її розкаже :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6,9 річних без комісії, без застави, до 5000ує на 6р паспорт, код, довідка з місця роботи

А вікові обмеження які? Чи потрібне страхування життя?

І взагалі підкажіть будь-ласка де можна детально дізнатись про умови співпраці з таким банком? Я так розумію VOVCHIK вже є консультантом банку і прагне побудувати собі реферальну систему. Якщо Вам не буде тяжко викладіть по можливості договір, я то ну дуже вже неймовірні відсотки, тим більше на українсбкому ринку

Вікових обмежень немає. При відсутності буд якої страховки банк надає ризикову страховку на період кредитування.

договір при першій нагоді викладу.

www.yfu.com.ua

За детальнішою інф. мій моб 80937606713

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, як бачиш нажаль пан Vovchik безмолствує

Н у що я вам з цього приводу можу сказати, доживем до офіційного старту компанії почитаєм договір, а тоді зробим висновки!

А хто дійсно зацікавився цією пропозицією дзвоніть пишіть, приходьте на семінари!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під такий відсоток і без комісії я готовий взяти $100-150 тис. під заставу нерухомого майна :blink:

Правда термін бажано більший, ніж 6 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут афтар в сусідній темі пише

"1. Как получить кредит под 6,9%-12% годовых не имея справку о доходах"

я так розумію чи компанії суміжні чи одна і та ж, бо і тут і там говорять про 22/09. тільки там чомусь прямо вказується що від 6,9%. тобто не факт що дадуть вам і під 11% :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так... граждане, раздающие денег нахаляву:

1. типовой договор уже есть? если есть - в студию! (заодно наш бордовский адвокат глянеть :P )

2. каким макаром будет происходить погашение?

ИМХО, в п.2 может и самая собака порылась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реклама йде, а от ні офісів, ні реальних виплат нікому ще не давали. Навіть своїм "агентам" крім обіцянок ніяких "підйомних" ще й не дали.

Організація не має жодних посилань на юридичну адресу чи реєстраційні реквізити - а тому вважайте навіть не зареєстрована.

Гроші поки будуть братися готівкою з семінарів, а виплати почнуться спочатку своїм агентам, так як вони перші "вступили в ЦЕ".

Мені цього року якісь пройдисвіти пропонували відкрити віртуальний рахунок за фондових біржах і торгувати там :)

Зі слів агента, що мене "обробляв", йому обіцяли вже в наступному році квартиру в Болгарії... :)

і вступні там були були більше 200$ + постійні семінари $.

А загалом, відсотки по кредитах за кордоном менші, але не зовсім малі, як нам здається.

Дивлюся по банку у http://www.bankofengland.co.uk/publication...rt/ir07aug1.ppt.

Але чомусь Райфайзен Банк не змінює відсотки по кредитах, коли може залучити кошти Заходу.

Чи я помиляюсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але чомусь Райфайзен Банк не змінює відсотки по кредитах, коли може залучити кошти Заходу.

Чи я помиляюсь?

есть такое понятие, как "резервирование"

долго рассказывать, но суть в таком: при выдаче кредита под % меньше чем "обликова ставка НБУ" (сейчас 8 или 8.5 %) банк теряет на "закапывании средств"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Шановні панове, мабудь пан Vovchik забув сказати головне - необхідною умовою надання вищезгаданого кредиту є вступ у їхню (чеську) кредитну спілку, що у свою чергу тягне за собою оплату вступних внесків :)

А тепер уявіть картину: ви вступаєте у спілку, вносите вступні, скажімо у розмірі $200, подаєте документи на кредит у розмірі $5000 і чекаєте довго і нудно, коли вав їх видатуь. Але ж ви вже внесли вступні :) , таким чином оплачуєчи видачу кредитів іншим особам. А вам особисто сам кредит можуть видати я к через 14 днів так аж до закінчення вашого членства у кредитній спілці. Доречі про членство - можна звичайно в любий момент вийти зі спілки не отримавши нічого, але втративши частину свого членського внеску ~3-10%.

На рахунок співпраці - то це звичайний мережевий маркетинг зі всіма витікаючими звідси наслідками. Про що свідчать сайти для пошуку роботи, де ціла купа "вакансій" із заробітком у 2000-3000 у.о. Так що робіть висновкі самі.

Зрозумійте - безкоштовного (або дуже вигідного) сиру не буває, бо він тільки у тій чи іншій мишеловці. Хоча на заході такі схеми працюють і відсотні там не 6,5 а значно менше, бо банки там розумніші, да й люди не ті.

P.S. Вся вищевикладена інфа з достовірного джерла, приближеного до однієї з тиких кредитних спілок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CFY-SERVICE :)

Перед всіма форум чанами приношу свої ВИБАЧЕННЯ!!! :lol: За інфу яка захищала CFY, або була не достовірною.

САМ НЕ ЗАЙМАЮСЬ І НІКОМУ НЕ РАДЖУ!!!

Читайте тут http://www.dengi-ua.com/index.php?arg=4/1166

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

эээээ, MLM он и в Африке MLM. На нем ток веб-мастера и верхушка деньгу клепает :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Даю кредити!!!!

До 5000 УЕ

6,9% річних

Строком на 6 років

Список документів які потрібні для взяття кредиту:

1)Паспорт.

2)Ідентифікаційний код.

3)Довідка про доходи(сума доходів не впливае на розір кредиту), або будь яка довідка яка засвідчує що ви десь працюєте.

4)Бажано страховий поліс.

Термін оформлення кредиту 7-10 днів!

Кредити оформлятимутся з 22,09,2007

!!!Пропоную співпрацю!!!!!

Ви можете стати консультантом (радником) Чешського банку, шукаючи клієнтів на кредит !!!

Ти пропонуєш прийняти участь в MLM бізнесі де товаром є кредит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читай уважніше! :

Перед всіма форум чанами приношу свої ВИБАЧЕННЯ!!! sm142.gif За інфу яка захищала CFY, або була не достовірною.

САМ НЕ ЗАЙМАЮСЬ І НІКОМУ НЕ РАДЖУ!!!

Читайте тут http://www.dengi-ua.com/index.php?arg=4/1166

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...