Перейти до змісту

дайте потестити ключ сервера приложений 1с 8.2 (х64)


ZedaZ

Рекомендовані повідомлення

Хто може дати на день (дуже бажано не на вихідний) поюзати ХАСП ключ від сервера предприятия 1С 8.2 (х64)

Ламалки не пропонуйте бо сервер стоїть на win 2012 srv std LIC і трощити його немає змоги.

Якщо експеримент буде вдалим то придбаємо УТП 8.2 для України з тим чарівним ключиком.

Тож хто хоче продати нам 1С-ку може дать поюзать ключик ;)

Або може таки найдуться власники такого добра зі змогою дати поюзати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ламалки не пропонуйте бо сервер стоїть на win 2012 srv std LIC і трощити його немає змоги.

ломалка чіпає лише 1С, а не Сервер. І зновуж таки - поставити ключ ніхто потім не забороняє. Можу дати номер телефону офіційних франчайзі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ламалки котрими доводилося користуватися ламали саме авторизаційну частину клієнта, котрий завжди х86 і працювало це тільки коли сервер додатків теж х86 (ламав дллку бакбас.длл для 8.2 патчером юніпатч.ехе). колиж сервер встановлюєш х64 то ломаний х86 клієнт розказує що не знайшов ключа сервера предприятия...

може хто поділиться робочим мануалом з лікарством то теж буду радий спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магу дать контакти людей, які виступають по 1С (офіційно). мож поможуть )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас в Луцьку багато офіційних представників 1С. Тобто офіційно торгують, але от франчайзі - тільки один. ПП "Фірма "Модуль".

Там і програмерів штат великий і т.д. (не вважайте за рекламу, просто ділюся достовірною інфою, як колишній працівник).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суть тут не зрозуміла, що вам дасть той ключ? тест покаже що працювати напркилад не буде, і що тоді, відмовитесь від 2012?

якщо не буде працювати, тоді що перейдете на 2008 :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, а навіщо відмовлятися від 2012??? Hyper-V творить чудеса :) Підняв віртуалку Сервер 2008 х64 на тому ж 2012 і все. А якщо вже й відмовитися від 2012, то ліцензування дозволяє даунгрейд. Маючи ліцуху 2012 маю право використовувати 2008.

Варіантів, як то говориться - вагон. З рештою, ключа можна ставити БУДЬ-ДЕ в мережі :) Він мережевий. І Сервер 1С його знайде. А якщо вказати в іні-файлі де саме він є, то й проблем ніяких. База може лежати на одній машині, сервер підняти на іншій. Блін, варіантів вагон.

Я ж бо не знаю можливостей топікстартера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бачу сенсу в експеременті. 1С потрохи перестає використовувати HASP ключі. Вже давно є електронні ключі, так звані Ліцензії програмного захисту. В свіжому прайсі навіть немає апаратних ключів.

Ліцензії програмного захисту (вартість)

1С:Предприятие 8.2. Лицензия на сервер" 10560.00 грн.

1С:Предприятие 8.2. Лицензия на сервер (x86-64) 18360.00 грн.

Чому різниця в1000$ за x64 я уявлення не маю.

В Луцьку є 3 франчайзі:

Бізнес.Інформ.Консалтинг (0332) 290-221

Волинська софтовая компанія (0332) 72-3782

Фірма "Модуль" (0332) 77-1706

http://1c.ru/ukraina/partners/franchlist.jsp?city=%CB%F3%F6%EA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, суть питання не в відмові від 2012 а в тому що мені потрібен ключик для теста робтоздатності сервера приложений саме в 64-бітному варіанті, бо як показує досвід роботи в варіанті котрий зараз я маю (2012 сервер х64 + 1с 8.2 сервер х86 + sql 2008 r2 х64), то х86 rphost не в змозі нагрузити х64 sqlsrv.

Також маю невеликий досвід користування зв'язкою 2008 r2 сервер х64 + 1с 8.2 сервер х64 + sql 2008 r2 х64 котрий на менш потужному залізі давав ліпшу результативність.

Тому маю велике бажання потестувати саме 64-бітний сервер під моїм реальним навантаженням, а для цього мені треба позичити ключик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, З рештою, ключа можна ставити БУДЬ-ДЕ в мережі :) Він мережевий.І Сервер 1С його знайде. А якщо вказати в іні-файлі де саме він є, то й проблем ніяких. База може лежати на одній машині, сервер підняти на іншій.

- це ти плутаєш з мережевим ключем ліцензій клієнського доступу, ключ сервера має бути безпосередньо доступний по ЮСБ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

котрий на менш потужному залізі давав ліпшу результативність.

там не проц головне, а багато мозгів, бо весь файл Sql із базою (яка може мати і 16 гіг) "висить" в пам'яті. Ну і шустрі вінти, бажано в рейді.

ключ сервера має бути безпосередньо доступний по ЮСБ

да. Затупіль трошки. Я вже забув, що там і як, бо рік із 1С взагалі не мав справи. Зараз би довелося трошки згадувати.

Але із власного досвіду скажу: часом, стояв в машині ключ просто так, бо є. А працювала кряка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

котрий на менш потужному залізі давав ліпшу результативність.

там не проц головне, а багато мозгів, бо весь файл Sql із базою (яка може мати і 16 гіг) "висить" в пам'яті. Ну і шустрі вінти, бажано в рейді.

Ну якраз "мозгів" на сервері в мене 64 гіга (для початку), з них 45 з'їв сіквел (база з логом в купі десь 50), вінти 15 тис САСи 4 шт лише під файло бази в рейді 10, система лежить на окремому зеркалі з таких же вінтів, темпова база лежить на ССД Інтел корпоративної серії. Час доступу до фалів по системному монітору не перевищує 2-8 мс, черги дисків не більше 0,05.

Тому всеж роблю справедливий висновок що коригувати тре софт а не залізо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більшість тих, хто купив 1Ску ставлять крякнуту, щоб не паритись з ключами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більшість тих, хто купив 1Ску ставлять крякнуту, щоб не паритись з ключами

а як би так крякнути шоб вінду в тестовий режим не переводити знаєш?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як би так крякнути шоб вінду в тестовий режим не переводити знаєш?)

Все так само, тільки не виконувати комманду bcdedit.exe /set TESTSIGNING ON (це робить один батнік в комплекті)

але при кожній перезагрузці доведеться натискати F8 і відключати перевірку підписів драйверів.

3_disable_drever_sign.jpg

На період тесту вистачить.

p.s. Щастить тобі. В мене база в 4 рази більша, а памяті в 2 рази меньше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну якраз "мозгів" на сервері в мене 64 гіга (для початку), з них 45 з'їв сіквел (база з логом в купі десь 50), вінти 15 тис САСи 4 шт лише під файло бази в рейді 10, система лежить на окремому зеркалі з таких же вінтів, темпова база лежить на ССД Інтел корпоративної серії. Час доступу до фалів по системному монітору не перевищує 2-8 мс, черги дисків не більше 0,05.

Тому всеж роблю справедливий висновок що коригувати тре софт а не залізо ;)

Я в синьому шоці :)

У мене бази такого розміру, літають на набагато простіших залізяках :)

А якщо щось починає тупити, я починаю відстрілювати програмістів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене бази такого розміру, літають на набагато простіших залізяках :)

Напевно навантаження різниться)

На період тесту вистачить.

Ти не зрозумів мене) Я кажу що мені якийсь би спосіб аля крекання х86 - лупнув длл-ку і все працює.

Просто дуже страшно проводити таке дикунство з хешами реєстру, непідписаними драйверами на бойовому сервері тим паче ще не на досконало вивченій 2012 серверній вінді...

Далі питання до всіх:

А програмний ключ можна отримати якийсь типу демо на тиждень?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А програмний ключ можна отримати якийсь типу демо на тиждень?

навряд.

У мене бази такого розміру, літають на набагато простіших залізяках

ми про MS SQL говорили :) На Фріварному DB2 express C - такі ж бази так само літають із простішим залізом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми про MS SQL говорили :) На Фріварному DB2 express C - такі ж бази так само літають із простішим залізом.

Шкода, але досвіду з DB2 і лінухом не маю крім Убунти, тому тут мова може йти для мене лише про продукти МС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із Лінухом також туго. Просто, коли у клієнта немає грошей на ліцензійний МС СКЛ 2005-2008, то IBM DB2 Express-C - саме то.

SQL-запити там, правда, специфічні, так би мовити "свої". Але якщо все працює, то немає ніякої різниці на чому тримати базу, чи то PostgreSQL чи то DB2 чи MS SQL Server. Окрім ціни і "вибагливості" :)

НЕ знайду табличку, нажаль, але суть така, порівнювали халявні SQL БД.

  1. DB2 Express-C (10.1)
    • cores: 2
    • mem: 4G
    • size: unlimited

[*]Oracle Express Edition (11g)

  • cores: 1
  • mem: 1G
  • size: 11G

[*]SQL Server Express (2012)

  • cores: lesser of 1 socket or 4 cores
  • mem: 1G
  • size: 10G

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поскільки баз в мене на даний момент 3 (великих, малі не рахую), то певен що на 6-ядернику з 64 гігами ОЗУ DB2 треба теж купувати... Халявна "офігеє" від кількоті ресурсів які немона схавать :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і Гільов. В нього тупо башка як Дом Советов! Дуже корисна сцилка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, до кантори Гільова ми вже навіть зверталися, але послуги ну дууууууже дорогі. В його рекомендаціях був під наші потреби саме MS SQL, хоча пройшов час може шось змінилося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Любий сервер баз даних потрібно тюнити. МС особливо.

Для цього потрібно не аби як в ньому розбиратись. :)

Той самий mysql, з тривіальними задачами. Без тонокого налаштування, буде тєлєгою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...