Перейти до змісту

"Приват" банк усложнил съем денег в банкомате


Anatoliy313

Рекомендовані повідомлення

"Приват" банк усложнил съем денег в банкомате. ФОТО

Так выглядят ступеньки, ведущие к банкомату одного из банков, расположенному возле супермаркета «Амстор» в Пролетарском районе Донецка.

Такое фото разместили пользователи соцсети, передает

453x604.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

напевно складність заключається тільки в тормознутості банкоматів.

маю картки юнікредіт та укрсиб там банкомати просто літають та не задають лишніх питань про те, чи чистий банкмат, чи я хочу зберегти природу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О могутній банкомат, почуй мої молитви..

просто банкомат для "калясочников"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю картки юнікредіт та укрсиб там банкомати просто літають

кількість транзакцій та самих АТМ в мережах пб і юнікредіта та укрсиба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кількість транзакцій та самих АТМ

справа ж не про транзакції, а саме про софт. Реально зайо.. оці очікування із рекламами і т.д. Можливо, можливо, у РФБ "Аваль" менше транзакцій, але користуюся банкоматами їхніми частіше - НІКОЛИ ніякого дискомфорту! Ні тобі зайвих питань про

чи чистий банкмат, чи я хочу зберегти природу.

Банкомат просто виконує свої функції - видає гроші. Все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто-хто, але ти, Zheny@, мав би знати, що ПЗ банкомата складається не тільки з клієнтської, але й серверної частини, тому у пік навантажень можуть бути лаги.

А щодо чистоти, то невже приємно користуватись брудним і заляпаним банкоматом, тим більше, що таке питання ставиться 1 раз з 50 транзакцій? Та і ніхто не забороняє з картками Привату користуватись банкоматами Авалю (якщо знайдете)), комісії немає за зняття готівки. Та і реклама там теж присутня, куди ж без неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думаю, що в приватовський банкоматах спеціально ставлять паузи у ПЗ, щоб люди похилого віку і середнього могли уважніе читати що написано, адже зарплатні і пенсійні проекти у приваті дуже поширені

хто-хто, але ти, Zheny@, мав би знати, що ПЗ банкомата складається не тільки з клієнтської, але й серверної частини, тому у пік навантажень можуть бути лаги.

А щодо чистоти, то невже приємно користуватись брудним і заляпаним банкоматом, тим більше, що таке питання ставиться 1 раз з 50 транзакцій? Та і ніхто не забороняє з картками Привату користуватись банкоматами Авалю (якщо знайдете)), комісії немає за зняття готівки. Та і реклама там теж присутня, куди ж без неї.

немає комісії за зняття? щось дуже сумніваюсь, що приват підписав допугоду з Авалем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто-хто, але ти, Zheny@, мав би знати, що ПЗ банкомата складається не тільки з клієнтської, але й серверної частини, тому у пік навантажень можуть бути лаги.

Та не про час-пік йде мова. Реально виводять з себе їхні реклами іт.п.

А щодо чистоти, то невже приємно користуватись брудним і заляпаним банкоматом, тим більше, що таке питання ставиться 1 раз з 50 транзакцій?

Да перестань. Хіба що я на ту 50-ту щоразу попадаю!?

Та і ніхто не забороняє з картками Привату користуватись банкоматами Авалю (якщо знайдете)), комісії немає за зняття готівки. Та і реклама там теж присутня, куди ж без неї.

В Авалі зняти Приватовські БЕЗ комісії????? Пруф!? (А що їх шукати ті авальовські банкомати? Їх також багато. Соборності - 2 штуки точно. (Ювілейка та у відділенні). На північному є. На 40-му біля "Салюта".

При бажанні - знайти можна. А реклама там лише під час простою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому мало банкоматів Аваля і активно рекламує приват - прошу оглянути

http://aval.ua/finlokator/

post-2373-0-09984000-1368775340_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щось не розумію зараз в банкоматах привата реклама тільки до того, як вставиш карточку. Далі вводиш код і можеш вибрати суму готівки,яку хочеш зняти або ввести свою цифру. Ніякої реклами не бачу. Перерва між операціями із за того що банкомати зв'язуються з банком через модем піплнет.

Мені приходила смс від привата - можете знімати гроші в банкоматах любого банку без комісії. Так і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щось не розумію зараз в банкоматах привата реклама тільки до того, як вставиш карточку. Далі вводиш код і можеш вибрати суму готівки,яку хочеш зняти або ввести свою цифру. Ніякої реклами не бачу. Перерва між операціями із за того що банкомати зв'язуються з банком через модем піплнет.

Мені приходила смс від привата - можете знімати гроші в банкоматах любого банку без комісії. Так і є.

СМС не являє собою документально підтверджену інформацію, а комісія знімається звас по тим тарифам, які ви підписали в договорі.

щодо зв"язку- ви думаєте всі інші банкомати на гігібітних каналах сидять - звісно ні, причому стандартні тормози в роботі банкоматі і тих, що стоять на відділеннях - включених у мережу відділення, і тих, що за його межами. - суть там сама - тормозять усі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<br />В Авалі зняти Приватовські БЕЗ комісії????? Пруф!?

власний досвід )

і не тільки в Авалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без акценту. зарплатні, пенсійні, студентські, кредитні, особисті, будь-які

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навмисне колись заходив у Приват, щоб спитати чи то справді так. Після того знімав неодноразово, комісії справді немає. В Приват 24 колись було про це оголошення, крім того, смс рекламне приходило з банку з тою ж новиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...