Перейти до змісту

Кучма Леонид Данилович


Гість max-2

Рекомендовані повідомлення

Вот на меня в соседнем топике начали наезжать даже за саму возможность голосовать за блок КУЧМА. И хотя этот блок сам довольно таки комичен, и даже не скрывает что единственная его цель — собрать «разуверевшийся» электорат с обеих сторон, все же бренд они выбрали крепкий и правильный.

В этом топике я хотел бы поговорить о втором президенте независимой Украины — Леониде Даниловиче.

Сейчас, оглядываясь назад, я понимаю что это был президент довольно таки толковый (по результату), и скорее всего, даже лучших из всех троих.

Для меня он нечто вроде «синицы в руках» к-ая дает небольшой но стабильный и устойчивый прирост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приріст кому??? Яка стабільністть! Якщо дії президента призвели до революції то про що можна говорити.

Вибач але логіки я не прослідкував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво які це дії президента привели до революції? До революції привели вибори президента та відстутність кандидата від влади якій би більш-менш влаштовув більшу частину суспільства :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сейчас, оглядываясь назад, я понимаю что это был президент довольно таки толковый (по результату), и скорее всего, даже лучших из всех троих.

Для меня он нечто вроде «синицы в руках» к-ая дает небольшой но стабильный и устойчивый прирост.

задним числом все умные...

1. результат его президентства - где?

2. прирост - чего?

3. "бренд К.У.Ч.М.А." - ты вообще видел кто его выбрал. или ты методом тыка голосовал?

я так посмотрю ты в политике как я в географии Урана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шура, не нужно цеплятся к бренду кучма, люди там точно такие же как и везде, Ссуть то не в том ;)

А в самом экс-президенте.

Результат президентства — мы получили:

1) Гривну

2) Конституцию

3) Толковая внешняя политика (обещаем всем)

4) Развитие среднего и малого бизнеса

5) Медленный но уверенный и устойчивый подьем наверх для граждан

и многое другое. Конечно можно сказать что это естественный процесс, дескать, не важно какой президент, доля правды тут есть, однако есть личности к-оые еще и засрать это могут (не будем показывать пальцем). так что тут «не навредить» тоже важно.

А я в политике я может и лохе (хотя вряд ли), но смотрю ситуацию здраво без всяческих эмоциальных всплесков.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ладно, цепляться к брендам не будем... хотя кто зацепил-то?

1. ну да, хорошо хоть не доллар... ты считаешь ввод нормальной валюты (хотябы по внешнему виду) вместо бумажек с нулями - заслуга президента?

2. ну, практически п.1 есть государство - должна быть конституция. от президента не зависит. (только вот патчат эту конституцию постоянно)

3. да... толковее политики не придумаешь. более скользкой внешней политики и не придумать. думаю, много народу до сих пор так и не поняло, в какую сторону был ветер, на запад или на восток.

4. не могу, к сожалению ничего сказать, бизнес не развивал. хотя может все и ломанулись в ЧП, потому как работы не было, один выход - на базар и оставался (базарников прошу не принимать на свой счет)

5. подъем наверх - ага, на эшафот. до сих пор так высоко все, что мама-караул.

в политике ты как и в суши - ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трепач ты Шура. Простой форумный трепач. С тобой дискутировать на эту тему бесполезно, «сам дурак» вот и весь твой аргумент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конечно можно сказать что это естественный процесс, дескать, не важно какой президент
правда в тому, що Кучма якраз перешкоджав природньому процесу. Інакше ми зараз жили б приблизно так як живуть в Прибалтиці, а не так як живемо. В Кучми руки по самі плечі в крові, і рило в пушку. Його судити потрібно, замість того щоб його іменем щось називати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трепач ты Шура. Простой форумный трепач. С тобой дискутировать на эту тему бесполезно, «сам дурак» вот и весь твой аргумент.

я трепач? бугага ;)

я пытаюсь более-менее вразумительно ответить на твой бред!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дуже лояльний модер. За всю історію забанив двох юзерів і то воні було.

Проте якщо ще хтось перейде на особистості!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відж себе додам, що

1. Кучма не справився з бандитизмом.

2. В нас почався колосальний розвиток підприємнцтва тільки задяки людям які хоотіли жити ПО-ЛЮДСЬКИ

3. Кучма це все міг підтримати, але він навпаки завалив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результат президентства — мы получили:

1) Гривну

2) Конституцию

3) Толковая внешняя политика (обещаем всем)

4) Развитие среднего и малого бизнеса

5) Медленный но уверенный и устойчивый подьем наверх для граждан

и многое другое. Конечно можно сказать что это естественный процесс, дескать, не важно какой президент, доля правды тут есть, однако есть личности к-оые еще и засрать это могут (не будем показывать пальцем). так что тут «не навредить» тоже важно.

max-2

Тепер я розумію, чому Plum питав тебе про вік. Давай ти його оголосиш, щоб не було ніяких питань.

Я не знаю, в якій країні ти жив в роки правління Кучми. Для мене ці роки - це:

1) Одного доброго дня нам в ВДУ сказали, що треба вийти на мітинг в підтримку якогось там референдуму. Явка обов’язкова під підпис. Хто не прийде - проблеми на сесії.

Висновок: тиск на працівників бюджетної сфери, використання адмінресурсу

2) На виборах 2002 працівників однієї великої волинської контори, де мені довелося працювати всіх активно звозили на вибори на дільницю поза Луцьком.

Висновок: активний вплив на результати виборів і фальсифікація їх результатів як наслідок

3) В новинах по всіх каналах йшли синхронні повідомлення одного характеру: наша влада прекрасна і робить людей щасливими. Єдині більш-менш об’єктивні новини можна було прочитати в інтернеті

Висновок: відсутність свободи слова, постійний тис на ЗМІ

4) В 2004 році в підприємств, які здавали декларацію з від’ємним або невеликим ПДВ, не приймали декларації. Тобто здати її можна було лише надіславши поштою, причому якщо в них була хоч маленька описка, її вважали неправильно заповеною.

Висновок: постійний тиск на бізнес всіх рівнів, рекетирська система вибивання податків, затверджена ще Азаровим і Ко.

Це тільки кілька пунктів, які прийшли в голову, які пов’язані ОСОБИСТО зі мною. Як бачиш, тут немає загальних фраз, лише конкретні факти.

Про події Помаранчевої Революції можна взагалі мовчати. Невже ти настільки далекий від того часу?

Революція була БЕЗПОСЕРЕДНІМ НАСЛІДКОМ правління Кучми і його бажання поставити на своє місце "наслєдніка" - В.Ф.Януковича, людину з двома судимостями. І те, що Кучма досі не сидить - результат його домовленості з Ющенком, можливо це була ціна того, що не пролилась кров.

Так що, якщо ти вже маєш право голосувати - голосуй за блок КУЧМА, цим ти не дасиш свій голос за РИГІОНІВ!

P.S. Рекомендую почитати історію і дізнатися, хто був головою НБУ в рік введення гривні. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4) В 2004 році в підприємств, які здавали декларацію з від’ємним або невеликим ПДВ, не приймали декларації. Тобто здати її можна було лише надіславши поштою, причому якщо в них була хоч маленька описка, її вважали неправильно заповеною.

Висновок: постійний тиск на бізнес всіх рівнів, рекетирська система вибивання податків, затверджена ще Азаровим і Ко.

пардоньте, мож я настільки не тямлю в економіці але ПДВ завжди було податком на додану вартість, як він може бути від"ємний? а те, що наші підприємства не хочуть свої прибутки показувати - дк кого хочеш винуватити можна, хоч президента, хоч ВРУ, хоч закони :)

і чому небажання приймати декларації з нулями в прибутку - рекет? це єдина можливість вивести з тіні гроші, які всіма іншими способами вивести не вдаєця. а то працює підприємство 3 роки а прибуток все по нулям.

ЗІ я не те що б в підтримку Кучми, чи КУЧМИ, просто в питанні цікаво розібратись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2) На виборах 2002 працівників однієї великої волинської контори, де мені довелося працювати всіх активно звозили на вибори на дільницю поза Луцьком. - і я в такій канторі працював, ох і кіпішу було..... :D

А на рахунок того що за часів Кучми ми жили краще, то канєшно гон, хоча як Президент України, він на мою думку, був кращим (талановитішим керівником чи що, не знаю як прально сказати шоб нікого не образити..) ніж Ющенко і іже з ними :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда....

Кучма нічого не робив тільки крав! Заснував політично-бандитський клан...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пардоньте, мож я настільки не тямлю в економіці але ПДВ завжди було податком на додану вартість, як він може бути від"ємний? і чому небажання приймати декларації з нулями в прибутку - рекет? це єдина можливість вивести з тіні гроші, які всіма іншими способами вивести не вдаєця. а то працює підприємство 3 роки а прибуток все по нулям.

ЗІ я не те що б в підтримку Кучми, чи КУЧМИ, просто в питанні цікаво розібратись.

Пояснюю. В діяльності підприємства є різні періоди. ПДВ рахується як різниця податкових зобов’язань та податкового кредиту. Тобто, якщо в якийсь з періодів вийшло, що поставка матеріалів наприклад була більшою, ніж реалізація, то відповідно даний показник може бути від’ємним. В такому випадку це можна законним чином перевірити: прийти з перевіркою, переглянути всі накладні, виявити помилки і т.д. Але НЕ ПРИЙНЯТИ декларацію на мають права. Прийняти зобов’язані, а далі вже дивитися що не так. Тобто факти нульового чи від’ємного ПДВ не є порушенням закону, це цілком можливий випадок.

Так само, вимагали, щоб в декларацію про прибуток була певна сума, яку визначали "геніальним" методом, як процент від реалізації. Тобто, держава собі ПЛАНОВО вирішує скільки підприємство має заробити, а це вже зовсім неринковий метод. Тим більше, що прибутковість підприємств різних галузей різна.

А на рахунок того що за часів Кучми ми жили краще, то канєшно гон, хоча як Президент України, він на мою думку, був кращим (талановитішим керівником чи що, не знаю як прально сказати шоб нікого не образити..) ніж Ющенко і іже з ними

Ніфіга не так. Кучма якраз і заснував цю систему, що діє зараз. Зараз при владі всі пост-кучмісти. Він мав шанс все поміняти, навіть якісь були там рухи на початку його кар’єри, а реально створив базу для бандитсько-кланового управління.

А ще, за Ющенка в мене значно вища зарплата, ніж за Кучми, так що тут ви мене не переконаєте :101010:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще, за Ющенка в мене значно вища зарплата, ніж за Кучми, так що тут ви мене не переконаєте :P)

:101010: ну це заслуга явно не Ющенка :) , а твоя особиста :)

З.І. Я не підтримую ні того ні того, але з двох штук президентів Ющенко і Кучма, мені як керівник Кучма подобався набагато більше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Я не підтримую ні того ні того, але з двох штук президентів Ющенко і Кучма, мені як керівник Кучма подобався набагато більше :)
Кучма фактично був маріонеткою, якою керували Медведчук і Москва. Всі його дії були йому продиктовані зверху.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Я не підтримую ні того ні того, але з двох штук президентів Ющенко і Кучма, мені як керівник Кучма подобався набагато більше :)
Кучма фактично був маріонеткою, якою керували Медведчук і Москва. Всі його дії були йому продиктовані зверху.

Підтримую на всі 100%

Я нерозумію! як може бути Кучма кращий? :(

Він крав, в Україні був застой розвитку, при Кучмі розвиток корупції дійшов своєї максимальної позиції за всю історію незалежної України.

Що ж тут може бути краще? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, коли я вас читаю мені здаєтся шо ми жили в різних країнах. Особливо коли я бачу БРЄД типу

В новинах по всіх каналах йшли синхронні повідомлення одного характеру: наша влада прекрасна і робить людей щасливими. Єдині більш-менш об’єктивні новини можна було прочитати в інтернеті

або

Кучма фактично був маріонеткою, якою керували Медведчук і Москва. Всі його дії були йому продиктовані зверху.

мені просто пропадає охота дискутувати з цими людьми. Тому шо фанатики воні і в Африці фанатики, все без толку.

На рахунок корупції згідний під кінець свого правління система почали трохи загнивати, але подумайте! Зараз корупції менше? Да я б сказав шо її у рази більше. Розумієте завжди хочется кращого але треба не втрачати те шо є. От так от народ і повівся на "кращу долю" і втратив не тікі шо в нього було але ще й те що міг би мати. Розумієте Ющенко багато говорить про реформи і т.п і т.д але по суті ця людина залишаєтся тріплом і не більше.

На рахунок зовн. політики тут хтось казав шо вона була ідіотська або шось типу того. Так вот, ця політика можливо є НАЙРОЗУМНІШУЮ політикою для України взагалі. Коли ми робимо те шо вигідно НАМ а не Росії, Європі чи США. Чи ви хочете шоб ваша країна була розірвана на шматки?

Да зрозумійте ВИ! НЕЙТРАЛІТЕТ - ЄДИНИЙ шлях для України на данний момент!

Ех...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому шо фанатики воні і в Африці фанатики, все без толку.
от і я думаю, що Кучму може захищати тільки фанатик
Ющенко багато говорить про реформи і т.п і т.д але по суті ця людина залишаєтся тріплом і не більше.

ніхто і не каже, що кращого президента ніж Ющенко для України не знайти. Але він принаймні кращий за Кучму. Це людина, яка зробила величезний крок назустріч народу -- дала свободу слова пресі. І та преса відразу ж наср@ла йому на голову. При Кучмі насправді було набагато гірше, тільки ми не бачили повної картини, бо ЗМІ розказували те, що було вигідно Кучмі. Це стосується і свободи слова, і корупції, і кримінальної ситуації. А знаєш що Кучма робив з тими, хто не хотів миритись з ситуацією? Ні? Тоді тобі сюди: http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=13546

На рахунок зовн. політики тут хтось казав шо вона була ідіотська або шось типу того. Так вот, ця політика можливо є НАЙРОЗУМНІШУЮ політикою для України взагалі. Коли ми робимо те шо вигідно НАМ а не Росії, Європі чи США. Чи ви хочете шоб ваша країна була розірвана на шматки?
А коли ми робили те що вигідно НАМ? Здається ніколи. Особливо при Кучмі.
Да зрозумійте ВИ! НЕЙТРАЛІТЕТ - ЄДИНИЙ шлях для України на данний момент!
По-твоєму, базування іноземного військового флоту на території України і захоплення ним об'єктів, які належать Україні -- це нейтралітет?
Ех...
от і я про те ж
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навіщо піднімати тему екс-президента? чи може хтось хоче ще одну книжку про нього написати?

Чи просто потрібно пропіарити екс-президента перед майбутніми виборами?

Може не по темі:

фкщо не помиляюсь, в день виборів заборонена реклама?

Цікаво, модератори прикриють цей розділ ПОЛІТИКА на один день?

Дати можливість залишити пост, типу "Я ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАВ" потрібно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумієте Ющенко багато говорить про реформи і т.п і т.д але по суті ця людина залишаєтся тріплом і не більше.

Ющенко - трепло, Шура - трепло...

хорошая у меня компания! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може дійсно хтось і трепло.

Але з повноваженнями президента про економіку можна тільки тріпатись, адже вся економічна влада в руках у януковича. Тоді виходить що янукович трепло. Із цього виходить що той хто сказав, що ющенко тільки тріпається, а нічого не робить і є саме справжнє тріпло бо сплутав прізвища.

Продовжуйте тріпатись далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...