Перейти до змісту

Навігаційна карта України GPS


Shinshilk@

Рекомендовані повідомлення

шукаю навігаційні карту GPS України для телефону Nokia 6110

прошу відгукнутись. буде гарне заохочення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо там стоїть Nokia Maps (Smart2Go) - то... кажи, яке заохочення :)

Маю карту України...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Там стоїть route66

Карти України під цей софт нема.

Якщо цей Smart2Go запускається на телефоні 6110 то давай його і карту! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей Смарт2Го запускається на всіх смартфонах з 9-ю симбою. Тільки не знаю, чи він працює з внутрішнім ГПСом (в Н95 працює, а от в 6110 - х.з.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yarchik:

є телефон. якщо воно стане на нього і буде працювати то 20 американських твої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yarchik:

є телефон. якщо воно стане на нього і буде працювати то 20 американських твої

Гусари дєнюх нє бєрут. З пивом якось можеш зайти.

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Soft/Navigation/

Дещо ще докачується. Хвилин за 15 буде на місці все.

Особисто я на мобілці (Nokia N73, Symbian 9) граюся з наступними навігаційними програмами:

- TomTom Navigator 6.010;

- SmartComGPS 1.5;

- J2ME Map 0.9.22 (Java);

- Map24 Mobile 3.0;

- Nokia Maps (Smart2Go).

Їх (і карти України до них) я й виклав на ФТП.

Софта навігаційного (Symbian, Windows, Windows Mobile) і карт в мене на 6,2 гігабайта, так що розповсюдження тільки на ДВД.

Проведу короткий огляд викладеного софту:

TomTom Navigator. Прекрасна програма для поїздок в Європу. Є детальна карта Західної, Центральної (дякуючи scorpio) та Східної Європи (разом будуть займати на картці приблизно два гіга) , проте Україна (та й Росія) представлені лише автошляхами, в той час як інші країни - аж до вуличок міст і їх назв включно. Хоча на карті України є навіть невеличкі села - єдине, що проблема під час їх пошуку зрозуміти, як вони англійською мовою пишуться - частина транслітом співпадає з українською (Бучач - Buchach), а частина - трансліт з російської (Репинцы - Repynci), в той час, як українською - Ріпинці. Можна ще знайти карту Москви і Санкт-Петербурга, але не Києва. Жаль... Але за допомогою цієї програми і GPS можна зорієнтуватися на шляхах України, між населеними пунктами. В містах - ні. Програма не русифікована (тим більше не українізована), але російськомовні голосові підказки присутні.

SmartComGPS

Прога - аналог OziExplorer на комп'ютері чи КПКшці. Підтримує повністю Ozi-формат карт, імен і т.д. Прикольна прога тим, що працює з растровими картами. Тобто, маєш карту України в JPEG-форматі - загнав, і працюй. Єдине тільки, що треба таку карту калібрувати - задавати різні точки, щоб GPS-навігатор "навчився" орієнтуватися по карті. Але в інеті є вже відкалібрована карта України. В мене теж вона є (дякуючи serega). І база імен до неї є – можна шукати. Прога тріальна, в мене здохла, бо скінчивсь 15-денний пробний період. Хтось чим може зарадити – буду вдячний...

J2ME Map 0.9.22

Працює на Java - а отже, запрацює практично на будь-якому смарті. Принцип роботи - з'єднується через інет з такими картографічними ресурсами, як Google, VoirtualEarth, Asc.com, Yahoo.com. Працює з GPS-навігатором, дозволяє прокладати маршрути. Хаває трафік (гіпернет від МТС рулить), але зі своїми завданнями справляється. Має ще всякі фішки (типу пошук, треки, вікімапія і т.д. - але я з ними ще не розібрався). Враховуючи, що це Java і піде на практично будь-якій платформі - просто супер. Тільки що за кордоном хіба що інет через WiFi буде виручати - бо на трафік не назбираєш.

Map24 Mobile 3.0

GPS тут ні до чого. Програмка, як і попередня, коннектиться до інету, звідки в досить економному режимі качає дані. Видає результат - як і TomTom: векторна графіка, Європа деталізована, Україна - ні. Може прокладати маршрути, але з GPS-навігаторами не працює. Хоча прога цікава в плані прокладки маршрутів.

Nokia Maps (Smart2Go)

Юзаю цей софт. Нічого ліпшого для України, ніж TomTom, він запропонувати не може. Карти качає через GPRS\WiFi, але можна спеціалізованою програмою NokiaMapLoader закачати карти окремих країн (перелік, до речі, досить великий) зі стаціонарного компа на картку пам'яті. NokiaMapLoader вимагає на компі купу всякої фігні типу FrameWork якийсь там останній, і як мінімум, другий сервіспак під ХРюшу. Тому будьте готові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я продешевив? ;)

Якщо не можеш скачати з ФТП - можемо зустрітися, запишу тобі, куди скажеш.

ЗІ. Самому буде цікаво поколупатися з твоїм телефоном, що на нього все "стало" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бажано зустрітись якщо це швидко встановити з мене багато пива:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бажано зустрітись якщо це швидко встановити з мене багато пива:)

Встановити - хвилин 15-20, якщо в тебе є кабель до телефона, або адаптер до карточки, яка йде в комплекті з телефоном до SD.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну давай, ще один неодружений бездітний холостяк, підходь :D 17.15, АПК "Конфідент"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну давай, ще один неодружений бездітний холостяк
а ще самий гарний, самий модний, самий розумний, і звичайно ж -- самий скромний :D
підходь ;) 17.15, АПК "Конфідент"
еее... я думав це пізніше буде... Значить, другим разом :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я сумніваюся, що Том-Том побачить вбудований ГПС-приймач... так що колупатися можна до скінченності :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній реліз ТомТома вийшов з приміткою "Тепер працює з вбудованими GPS-приймачами смартфонів Nokia!" чи щось на зразок цього, так що варто спробувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене немає останнього реліза :D Тим більше, "адаптованого" під наші халявні замашки ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді швидше за все потрібно буде ставити Smart2Go.

Програмна платформа для 6110 Nafigator почала розроблятись ще в ті часи, коли Nokia не мала власного софта для навігації, і саме тому туди вбудовано ще Route66. А поскільки в минулому році Nokia купила фірму Gate5 розом з її розробкою -- Smart2Go, то всі новіші апарати Nokia будуть йти зі встановленою Smart2Go.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній реліз ТомТома вийшов з приміткою "Тепер працює з вбудованими GPS-приймачами смартфонів Nokia!" чи щось на зразок цього, так що варто спробувати

Пальцем тикни покажи де лежить ;)

А вилічити карту від жадності без проблем :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...