Перейти до змісту

Куди поїхати в ліс


SOAD

Рекомендовані повідомлення

так щоб столики були, хто підскаже

Якщо бензину не шкода - на бетонку (в напрямку Маневич), наліво, далі поворот на Соф'янівку (теж наліво), і метрів за 500 від бетонки дуже гарний куточок відпочинку, минулого року побудували.

Або на тому ж перехресті направо (в напрямку Черевахи), теж непогане місце відпочинку.

Тільки, будь ласка, не смітити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Ківерцями зліва, як їхати на Маневичі є місце. Якщо там буде зайнято проїдь далі там ще буде 1 чи 2 місця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так щоб столики були, хто підскаже

Якщо бензину не шкода - на бетонку (в напрямку Маневич), наліво, далі поворот на Соф'янівку (теж наліво), і метрів за 500 від бетонки дуже гарний куточок відпочинку, минулого року побудували.

Або на тому ж перехресті направо (в напрямку Черевахи), теж непогане місце відпочинку.

Тільки, будь ласка, не смітити!

ну десь до 40 км від луцька максимум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так щоб столики були, хто підскаже

Якщо бензину не шкода - на бетонку (в напрямку Маневич), наліво, далі поворот на Соф'янівку (теж наліво), і метрів за 500 від бетонки дуже гарний куточок відпочинку, минулого року побудували.

Або на тому ж перехресті направо (в напрямку Черевахи), теж непогане місце відпочинку.

Тільки, будь ласка, не смітити!

ну десь до 40 км від луцька максимум

За торчином, ківерці по трасі на маневичі та по трасі з ківерці на рожище, по ковельскій трасі за переспою,....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За перехрестям на Цумань/Олика в сторону Рівного є Колиба, бесідки і мангал доступні за невелику платню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интригую дальше.

Это все кемпинги у трасс указывают.

А я знаю места в лесах, у прудов, речек, близко и далеко, красивые, есть даже чистые и безлюдные. Даже на машинах доступные, относительно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интригую дальше.

Это все кемпинги у трасс указывают.

А я знаю места в лесах, у прудов, речек, близко и далеко, красивые, есть даже чистые и безлюдные. Даже на машинах доступные, относительно...

Я був би теж не проти взнати хоч декілька таких місць :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я отвожу туда всех желающих, но лично и на велосипедах. Так просто я никогда места не сдаю.

Вывезете на своем горбу, хоть, пару центнеров чужого, грязного и вонючего мусора, тогда поговорим. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на автівці, люблю виїзджати на природу з малюком та дружиною, часом з друзями. Хочеться просто втікти з міста хоч на трохи. А на рахунок сміття, то ми завжди забираємо своє сміття, а частенько ще й чиєсь захопимо (тож не тяжко в багажник вкинути та довезти до смітника). Самому не приємно, коли приїжджаєш в ліс - а там "сліди цивілізації" розкидані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...