Перейти до змісту

умер последний командир УПА, Василь Кук


Shura

Рекомендовані повідомлення

Досить цікаве інтерв’ю з ним можна почитати на сайті "Дзеркала тижня":

http://www.dt.ua/3000/3760/55820

Достойний був чоловік і розумний. Вічна пам’ять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что то не видно здесь наших патриотов, но оно и понятно, заграничный певец то всяко интереснее

А Куку вечная память. Относиться можно по разному но не уважать нельзя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что то не видно здесь наших патриотов, но оно и понятно, заграничный певец то всяко интереснее
Мушу визнати, що, на превеликий жаль і сором, я не знайомий з біографією Василя Кука і з його вкладом в історію України. В школі нас того не навчали (зате розказували який "маладєц" Павлик Морозов). Обіцяю виправитись.

А про Паваротті (я так розумію що про нього тут згадалось?) я написав тому, що я пишу про те і про тих, про що і про кого щось знаю, а не так аби писати. І як докір це не сприймаю.

Вічна пам'ять людям, які боролись за волю України!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я трішки ознайомився з біографією цього славного чоловіка буквально тиждень назад, і тут така новина... Фактично це була людина, яка прийняла керівництво УПА після Романа Шухевича, яка проявляла просто чудеса конспірації. Якби держава трішки більше думала про свою історію, то мали б багато матеріалу для підручників лише просто поспілкувавшись з ним.

Противників прошу ретельно перечитати вищевказане інтерв’ю, або наприклад, це. Фактично відійшла людина, яка творила історію, а це необхідно відмітити, це важливіше, ніж слухання дурнуватих передвиборних дискусій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что то не видно здесь наших патриотов, но оно и понятно, заграничный певец то всяко интереснее
Мушу визнати, що, на превеликий жаль і сором, я не знайомий з біографією Василя Кука і з його вкладом в історію України. В школі нас того не навчали (зате розказували який "маладєц" Павлик Морозов). Обіцяю виправитись.

Розкажи ще нам про Пашу, какім он парнем бил, а то про нього зараз в школі не навчають..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажи ще нам про Пашу, какім он парнем бил, а то про нього зараз в школі не не навчають..
Пункт 4 Правил розділу "старатись не відходити від теми". Але якщо тобі так дуже цікаво, то скористайся пошуком по форуму, знайдеш ось цей мій пост: http://board.lutsk.ua/forums/index.php?s=&...st&p=115658 і в ньому ссилку на статтю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз про нього в школах трожки кажуть! По крайній мірі повинні! перевірено :)
ну от і чудово! Але я школу закінчив більше десяти років тому, і в наш час все було по-іншому. На жаль...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому цікаво, "Питання і відповіді про УПА (з Василем Куком)" :

http://www2.maidan.org.ua/news/index.php3?...amp;action=view

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз почитав трохи про цього дядька, досить таки "продвинутий" був - користувався компом активно в свої 90 з лишком років....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...