Перейти до змісту

Дублікати номерних знаків


ЙОЖИК

Рекомендовані повідомлення

Вчора на стоянці, якісь, м'яко кажучи, хулігани, спи*дили з десятка автомобілів номерні знаки, ну і з мого в тому ж числі :_03:

Бачив багато оголошеннь з приводу відновлення номерів, але не знаю чи можна їм вірити!? Чи потрібно звертатися в ДАЙ? Загалом, як можна відновити номерні знаки? Наперід дякую за поради :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я знаю, наголошую, не факт, але, роки зо 2 тому знайомому робили дублікат одного номера, після ДТП, напроти МРеВ, якби приватна фірма, але все дуже офіційно, вимагали техпаспорт, пошкоджений номер, заставили написати якусь заяву, склали акт зищення ушкодженного номера і видали новий, був ще тепленький. Я вважаю що їм можна довіряти. Але якщо у Вас вкрали обидва номера, то можливо запросять копію заяви з міліції чи дозвіл МРеВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на стоянці, якісь, м'яко кажучи, хулігани, спи*дили з десятка автомобілів номерні знаки, ну і з мого в тому ж числі :_03:

Бачив багато оголошеннь з приводу відновлення номерів, але не знаю чи можна їм вірити!? Чи потрібно звертатися в ДАЙ? Загалом, як можна відновити номерні знаки? Наперід дякую за поради :)

На мой взгляд здесь работа на заказ от фирмочки по изготовлению дубликатов номеров ! Я как-то интересовался , цена за 2 номера 350 грн ! :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И так по порядку:

1. Давно избитая тема, это не хулиганы - это ВОРЫ. И тырят они номера с целью дальнейшего предложения вам их выкупить. Обычно на лобовом стекле оставляют записку с номером телефона, куда нужно звонить.

2. Номера как правило прячут не далеко от машины. После оплаты - вам говорят где они лежат :) Встречаться с вами ни кто не будет :)

3. Хозяину стоянки, я так полагаю - нужно написать ПРЕТЕНЗИЮ. Ибо номерной знак не в машине у вас находится, а на ней. И шарится по стоянке посторонние не должны.

4. Заяву в гаи писать НУЖНО, ибо если на каком нибудь месте преступления найдут ваш номер. Будете долго обьяснять как он туда попал.

5. Ну а изготовить дубликат - это дело не хитрое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і ще чув, що при знятті машини з обліку перевіряють номери чи вони оригінальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

контакти:

. Луцьк, вул. Рівненська, навпроти МРЕВ ДАІ

тел. (0332) 28-50-85, моб. 099-702-32-17

Луцьк, вул. Дубнівська, 16, автосалон "Луцьк Експо"

тел. (0332) 28-03-33, моб. 066-088-75-50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ночью з 12,04 на 13,04 на 40му кварталі в районі 11 школи були вкрадені номерні знаки з 5ти машин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во пі*си мєлкі! Потрібно на показуху такому пару пальців зламати, або і руку!

Але ви нічого не читали...і я нічого не писав :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...