Jump to content

У ТАМ-ТАМі потоп!

kompiktex

Recommended Posts

Про рибу тільки трохи не ту. Сьогодні переді мною жіночка пішла важити на вагу заморожені морепродукти. Жіночка на вазі не захотіла їх важити бо вони трохи розтали поки та гуляла по Там-таму. Де тут логіка не зрозумів ні я ні та жінка. В кінці кінців вона плюнула, занесла розморожені морепродукти назад в холодильник і набрала нових. А комусь дістануться повторно чи потрійно заморожені .....

Сьогодні переді мною жіночка пішла важити на вагу заморожені морепродукти. Жіночка на вазі не захотіла їх важити бо вони трохи розтали поки та гуляла по Там-таму. Де тут логіка не зрозумів ні я ні та жінка.

дык,

немного подтаяли = водичка стекла = весят меньше = стоимость меньше

P.S. супермаркеты оч любят подавать лёд по цене продуктов

Сьогодні переді мною жіночка пішла важити на вагу заморожені морепродукти. Жіночка на вазі не захотіла їх важити бо вони трохи розтали поки та гуляла по Там-таму. Де тут логіка не зрозумів ні я ні та жінка.

дык,

немного подтаяли = водичка стекла = весят меньше = стоимость меньше

P.S. супермаркеты оч любят подавать лёд по цене продуктов

я це знаю, але ті продукти набирають в поліетиленові кульки, куди ж з них вода подінеться? Всеодно на вагу вона попаде. Навпаки, коли їх витрусити назад в холодильник кількість води вже буде менша. Як на мене краще купити один раз з льодом який ізолює рибу від оточуючого середовища ніж рибу яка розмерзлась, лапав її хтось а потім знову заморозили без льодяної кірки.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...