Перейти до змісту

У ТАМ-ТАМі потоп!


kompiktex

Рекомендовані повідомлення

Про рибу тільки трохи не ту. Сьогодні переді мною жіночка пішла важити на вагу заморожені морепродукти. Жіночка на вазі не захотіла їх важити бо вони трохи розтали поки та гуляла по Там-таму. Де тут логіка не зрозумів ні я ні та жінка. В кінці кінців вона плюнула, занесла розморожені морепродукти назад в холодильник і набрала нових. А комусь дістануться повторно чи потрійно заморожені .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де тут логіка не зрозумів ні я ні та жінка.

:) да там води процентів 20 маси було, не менше
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні переді мною жіночка пішла важити на вагу заморожені морепродукти. Жіночка на вазі не захотіла їх важити бо вони трохи розтали поки та гуляла по Там-таму. Де тут логіка не зрозумів ні я ні та жінка.

дык,

немного подтаяли = водичка стекла = весят меньше = стоимость меньше

P.S. супермаркеты оч любят подавать лёд по цене продуктов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні переді мною жіночка пішла важити на вагу заморожені морепродукти. Жіночка на вазі не захотіла їх важити бо вони трохи розтали поки та гуляла по Там-таму. Де тут логіка не зрозумів ні я ні та жінка.

дык,

немного подтаяли = водичка стекла = весят меньше = стоимость меньше

P.S. супермаркеты оч любят подавать лёд по цене продуктов

я це знаю, але ті продукти набирають в поліетиленові кульки, куди ж з них вода подінеться? Всеодно на вагу вона попаде. Навпаки, коли їх витрусити назад в холодильник кількість води вже буде менша. Як на мене краще купити один раз з льодом який ізолює рибу від оточуючого середовища ніж рибу яка розмерзлась, лапав її хтось а потім знову заморозили без льодяної кірки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не зрозумів ні я ні та жінка

А даремно!:) Можна було все після "прогулки" зважити і ціна і вага були б меньші!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби карасів врятували б!!! Вони ж ходити не можуть.

А заморожені морепродукти в кожному магазині з сюрпризом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...