Перейти до змісту

Чим ви витираєте екран ноутбука?


Рекомендовані повідомлення

А то в мене вже пару плям з'явилося якщо добре придивитись, і пилюки повно. Хоча Пилюку можна і м'ягкою тряпочкою витерти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

органічний засіб для миття скла. Без фосфатний і т.д. На основі лимонної кислоти. На м'який туалетний папір пшикнув - витер жир і плями - ща раз на чистий папір і насухо (розводів не залишає).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене спецільні вологі серветки від Gembird. Бачив такі ж в Там-Тамі. Ціна десь в межах 30 гривень, в пачці 100 штук. Витирають добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

органічний засіб для миття скла. Без фосфатний і т.д. На основі лимонної кислоти. На м'який туалетний папір пшикнув - витер жир і плями - ща раз на чистий папір і насухо (розводів не залишає).

де можна купити? і яка назва?

А в мене спецільні вологі серветки від Gembird. Бачив такі ж в Там-Тамі. Ціна десь в межах 30 гривень, в пачці 100 штук. Витирають добре.

мабуть рідина дешевше обійдеться і надовше вистачить ніж вологі серветки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував десь осінню. Може, штук 20 використав, а може і ні. Правда, витираю досить рідко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я банально "хукаю" і витираю тряпочкою для окулярів. Ніяких розводів, затрат і завжди ідельно чисті екрани любого типу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спец салфетка для оптики (одна тряпочка десь 12 грн якої вистачає надовго) ... купував в ДЦ (тепер Ватсонс). Витирає все дуже добре .... якщо щось не витирається можна "похукати" та витерти (плям та розводів не залишається, перевірено роками)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене дитина може і жирними пальцями монітора зацапати (хоча подібна тема, пам'ятаю, уже була), і ручкою пописати...

Тому для кожного виду забруднення - своя методика! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть рідина дешевше обійдеться і надовше вистачить ніж вологі серветки.

100 серветок для витирання оргтехніки - переживуть ноутбук, тим паче коли їх ціна 25-35 грн, це не є недоступна розкіш.

Добре справляються з пилом\брудом, ніяких бутилочок, спреїв і лишніх рухів, дістав з банки-витер-в смітник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тряпочка з мікрофібри і засіб для дисплеїв ,продається в комп магазинах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...