Перейти до змісту

Торрент-клієнт Zona


VeliXXX

Рекомендовані повідомлення

a_a358c63e.jpg

Є така прога, яку, напевно, зустрічав кожен, користуючись ресурсами торрент-трекерів, зокрема http://www.torrentino.ru/. Торрент-клієнт, альтернатива Utorrent, пропонує дещо більші можливості, аніж той же таки Utorrent. Це, зокрема, онлайн перегляд фільмів і телеканалів, деяких у HD якості (на зразок IPTV). Ознайомитись з основними можливостями і звантажити можна з оф. сайту.

На мій погляд, досить непогана прога. Як альтернативу торрент-клієнта не використовував, а от для перегляду онлайн фільмів і телеканалів(а їх та чимало) особисто я не зустрічав кращого софту.

А от щодо мінусів, то zona працює на Java 6, 7-ої версії не підтримує, якщо я не помиляюсь. І от саме через недосконалість цієї платформи дана програма не працює стабільно, в мене на Windows 7 Ultimate SP1 x64 вилітає на другий же день. Нещодавно перевстановив ОС, і навіть на чистій ОСі попрацювала день, далі той же баг:

A fatal error has been detected by the Java Runtime Environment:

#

# EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION (0xc0000005) at pc=0x00344cbc, pid=5232, tid=5912

#

# JRE version: 6.0_43-b01

# Java VM: Java HotSpot™ Client VM (20.14-b01 mixed mode, sharing windows-x86 )

# Problematic frame:

# C 0x00344cbc

#

# If you would like to submit a bug report, please visit:

# http://java.sun.com/...eport/crash.jsp

# The crash happened outside the Java Virtual Machine in native code.

# See problematic frame for where to report the bug.

Детальний опис проблеми в краш-файлі: Zona crash.doc

Офіційна група VK

В багатьох користувачів також виникає схожа проблема. Можливо хтось має якісь думки щодо даної проги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Торрент-клієнт, альтернатива Utorrent, пропонує дещо більші можливості, аніж той же таки Utorrent. Це, зокрема, онлайн перегляд фільмів і телеканалів, деяких у HD якості (на зразок IPTV).

Ти нє повєріш!

µTorrent 3.0

Как работает потоковая передача?

Normally, µTorrent downloads pieces of a file in random order. For example, it may download a piece from the first 10 seconds of a file and then another from the middle of the file and so on. While this is the most efficient way to download files, it doesn't allow for continuous playback of files from start-to-finish until the entire file is completed.

When a user invokes streaming for a file, uTorrent gets the files in order from start to finish. This allows a user to actually play the file while it's still downloading.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже півроку користуюсь, дуже подобається. ніяких викидів, помилок не помічав. найкраща прога для онлайн перегляду і закачки одночасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Торрент-клієнт, альтернатива Utorrent, пропонує дещо більші можливості, аніж той же таки Utorrent. Це, зокрема, онлайн перегляд фільмів і телеканалів, деяких у HD якості (на зразок IPTV).

Ти нє повєріш!

µTorrent 3.0

Как работает потоковая передача?

Normally, µTorrent downloads pieces of a file in random order. For example, it may download a piece from the first 10 seconds of a file and then another from the middle of the file and so on. While this is the most efficient way to download files, it doesn't allow for continuous playback of files from start-to-finish until the entire file is completed.

When a user invokes streaming for a file, uTorrent gets the files in order from start to finish. This allows a user to actually play the file while it's still downloading.

Ви, мабуть, не зрозуміли. Мається на увазі окрема база фільмів і телеканалів, яку пропонує Zona, а не потоковий перегляд фільма, що наразі звантажується в Utorrent. І про те, як працює потокова передача, будете розказувати комусь іншому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І про те, як працює потокова передача, будете розказувати комусь іншому.

))Це не я розказую, це FAQ на сайті розказує )

Дивлюсь фільми "по-старінкє": на гугл-рідері прочитав в рсс-і інфук про торрент, скачав мюторрентом і подивився оффлайн як є час і бажання. В цей алгоритм зона ну ніяк не вписується )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встановив, поклікав. Задумка впихнуть усьо в одне в вікно, канєшна, інтєрєсна. Але мені спокійніше коли вибраний по характеристиках фільм лежить на вінту. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встановив, поклікав. Задумка впихнуть усьо в одне в вікно, канєшна, інтєрєсна. Але мені спокійніше коли вибраний по характеристиках фільм лежить на вінту. :)

Мені теж спокійніше, коли фільм лежить на вінту, але ЖД не гумовий, а я не люблю видаляти фільми після перегляду, якась така звичка Плюшкіна: звантажив, подивився, залишив. Таким чином в мене вже папка Films займає майже 500 Гб, а це половина всього об'єму ЖД. Решта зайнята софтом, іграми тощо. Тож така онлайн бібліотека фільмів, як Zona, досить непоганий варіант, якби ще тільки працювала нормально. :)

вже півроку користуюсь, дуже подобається. ніяких викидів, помилок не помічав. найкраща прога для онлайн перегляду і закачки одночасно.

Можна відомості про Вашу ОС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось можливості більшості трекерів :)

U8EX.png

Можна відомості про Вашу ОС?

У вас збірка! Спорим! :)

В мене чиста біла вінда. І глюків у ній - немає! Ніхто в її "нутро" своїми кривим ручками не лазив! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось можливості більшості трекерів :)

U8EX.png

Можна відомості про Вашу ОС?

У вас збірка! Спорим! :)

В мене чиста біла вінда. І глюків у ній - немає! Ніхто в її "нутро" своїми кривим ручками не лазив! :)

Так, у мене збірка, не сперечаюсь. Однак до збірки стояла чиста біла вінда 7 Максимальная х64, і на ній дана прога вперше й "полетіла". Через це й пробував перевстановити ОС. А щодо кривих ручок, то я б не сказав, дана збірка досить непогано зроблена. Це Beslam Edition v8.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це Beslam Edition v8.

Мені ці ієрогліфи нічого не говорять.:) Я використовую зараз

XahG.png

НЕ збірка. біла вінда. Я впевнений, що "кривизна" збірки, саме через інтегровані "оновлення" та "корисні" програми і компоненти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це Beslam Edition v8.

Мені ці ієрогліфи нічого не говорять. :) Я використовую зараз

XahG.png

НЕ збірка. біла вінда. Я впевнений, що "кривизна" збірки, саме через інтегровані "оновлення" та "корисні" програми і компоненти.

Дуже радий за Вас. Нехай, можливо кривизна збірки присутня, однак в даній темі обговорення не ОС і збірок, а конкретної програми. І як я вже казав, до цього в мене була всвтановлена чиста Вінда, НЕ збірка, і на ній Zona також вилітала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вот, кривизна самої "зони" теж відіграє роль.

Чому я до вінди звів тему, бо в половині випадків проблема саме в ОС, а не в програмі.

ну і "Зона" продукт дуже сирий. Хотіли щось зробити - і як завжди поспішили випустити, упустивши якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вот, кривизна самої "зони" теж відіграє роль.

Чому я до вінди звів тему, бо в половині випадків проблема саме в ОС, а не в програмі.

ну і "Зона" продукт дуже сирий. Хотіли щось зробити - і як завжди поспішили випустити, упустивши якість.

Ось тут я абсолютно згоден, що, не дивлячись на роботу проги в одних користувачів півроку і більше, в інших Zona вилітає. Продукт сируватий ще й тому, що розробники, на мою думку, більше граються з інтерфейсом і тому подібними деталями, не бажаючи вдосконалити саме стабільність проги. І хотілось би знати, у чому причина помилки, яку в мене видає Zona.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я не люблю видаляти фільми після перегляду, якась така звичка Плюшкіна: звантажив, подивився, залишив. Таким чином в мене вже папка Films займає майже 500 Гб, а це половина всього об'єму ЖД.

Проходили і це, але було тоді, коли я тільки дорвався до інету. Як результат - штук 150 ДВД з фільмами, які ніразу не передивлявся. :) Зараз - глянув, полежав фільм до півроку і стер його наф.

І до речі, оті культурні завали - це проблема саме величезних вінтів. Імхо, для зберігання домашніх фоток оті терабайтнікі наф не тре. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...