Перейти до змісту

Антимонопольний погодив подорожчання проїзду в тролейбусах


VeliXXX

Рекомендовані повідомлення

38778-1u.gif

Антимонопольний комітет вважає економічно обґрунтованим підняття вартості проїзду у Луцьку у тролейбусах до 1 гривні 25 копійок.

Про це стало відомо під час прес-конференції по підсумках наради на тему: «Захист конкуренції в області», що відбулася 28 лютого.

Зараз в АМКУ триває розгляд проекту розрахунків проїзду у тролейбусах. Про висновок Антимонопольного комітету офіційно оголосять найближчим часом.

Голова обласного територіального відділення АМКУ України Віктор Гупало оголосив попередню оцінку: «Є підстави для підвищення вартості. У порівнянні з іншими областями, Луцьку і так ще пощастило, що стільки часу такі ціни довго трималися».

«Натомість, щодо підвищення цін на проїзд у маршрутних таксі, в Антимонопольний комітет ніяких звернень від перевізників не поступало,» - заявив Віктор Гупало.

http://www.volynnews...v_troleybusakh/

І ось вже з 01.04.2013 проїзд у тролейбусі для дорослих становитиме 1 грн. 25 коп., для учнів і студентів - 60 коп. Цікаво буде спостерігати, як кондуктори шукатимуть копійки на здачу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ось вже з 01.04.2013 проїзд у тролейбусі для дорослих становитиме 1 грн. 25 коп., для учнів і студентів - 60 коп. Цікаво буде спостерігати, як кондуктори шукатимуть копійки на здачу...

Вони її просто не будуть давати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 15тках исправно дают

в траликах не так много народу, большенство льготники - им вообще здачи не нужно давать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 15тках исправно дают

в траликах не так много народу, большенство льготники - им вообще здачи не нужно давать

Не тільки, Ви ще не врахували студентів та учнів - сам вчора їхав тролейбусом з центра, майже повний салон студентів був :) Проїзд для них становитиме вже 60 коп., і навряд чи у всіх буде без здачі... От і будуть кондуктори вишукувати 40 коп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закупити б пару новеньких "рогатих", культури поведінки навчити пасажирів і можна їздити. Не дорого і по часу те саме що й маршутка.

Ремонтувати авто вже надоїло, Я не на ви джу автодор :0163:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за проїзд в наших тролейбусах,пасажирам ще треба доплачувати!!!!!!!!!!!!

Або ж, як сказав Onil, закупити декілька нових "рогатих", тих же фірми "Богдан", що декілька нині курсує містом, і випустити їх на діючі маршрути. А щодо культури поведінки в тролейбусах, то це вже кожна людина підзвітна сама собі. Примусово нікого вчити не будуть, а от спробувати навести людям аргументи, чому потрібно поводити себе у транспорті згідно правил, можливо. А висновки кожен сам для себе робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Onil,VeliXXX, ви такі прості, як двері і наівні, як діти. Допоможіть міськраді грошима, на нові тролейбуси, котрі вартують > 1 000 000 грн, і заодно порахуйте за скільки часу окупиться та почне приносити прибуток ЛПЕ такі інвестиції, коли 3/4 пасажирів на шару їздять?

І кого вчити культури поведінки, бабульок з кравчучками, чи сивочолих дідусів?

...ліпите таку муйню, та ще й 1 квітня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Onil,VeliXXX, ви такі прості, як двері і наівні, як діти. Допоможіть міськраді грошима, на нові тролейбуси, котрі вартують > 1 000 000 грн, і заодно порахуйте за скільки часу окупиться та почне приносити прибуток ЛПЕ такі інвестиції, коли 3/4 пасажирів на шару їздять?

І кого вчити культури поведінки, бабульок з кравчучками, чи сивочолих дідусів?

...ліпите таку муйню, та ще й 1 квітня...

Так, прості, я не любитель складнощів, навіщо ускладнювати й без того нелегке життя? Не маю достовірних даних, однак не думаю, що в бюджеті не знайдеться грошей на декілька нових тролейбусів. У будь-якому випадку, я навряд чи зможу чимось допомогти у вирішенні саме цієї проблеми.

Можу посперечатись щодо пасажирів, однак не збираюсь Вам щось доводити. Просто з власних спостережень можу сказати, що тролейбуси користуються особливою популярністю в учнів/студентів, та й просто дорослих людей чимало їздить, тож люди похилого віку та пенсіонери тут не становлять 3/4.

А культури, повторюсь, нікого вчити не треба, достатньо, щоб люди розуміли, що не варто смітити, розмальовувати спинки стільців тощо у громадському транспорті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...