Перейти до змісту

Распродажа остатков презервативов Durex/Crown. Бесплатная доставка. Маркировка CE/ISO


Saveman

Рекомендовані повідомлення

Durex Extra Safe - осталось несколько штучек. Из продажи исчезают. В ближайшем будущем их не будет.

П.С. Уже нашли достойную замену. Информация скоро))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь

У вас оригінальні? Чи якась хня?

Бо я вже взяв на аукро, там таке сміття всередині було, що я не знав для яких цілей взагалі можна таке використовувати. я б для жгута їх в руки не взяв.... в результаті повернуті гроші, та відправлена посилка назад...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

У вас оригінальні? Чи якась хня?

Бо я вже взяв на аукро, там таке сміття всередині було, що я не знав для яких цілей взагалі можна таке використовувати. я б для жгута їх в руки не взяв.... в результаті повернуті гроші, та відправлена посилка назад...

Тому я і не продаю на аукро. Відповіді на Ваші запитання:

1. http://www.lancer.com.ua/forum/viewtopic.php?t=137502

2. http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=7458600&page=0&fpart=16&vc=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

АКТУАЛЬНАЯ ТАБЛИЦА ЦЕН И АССОРТИМЕНТ ОТ 04.11.2014. Помним, что самое последнее сообщение в виде таблицы - является акутальным. Спасибо за понимание :0151:

hhmiwCirGxM.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

- традиционный "бонус для всех членов форума" действует

- бесплатная доставка укрпочтой при заказах 100+ грн действует

Ссылка на фото и описание всего товара предоставляется в личку. Шапка темы неактуальна. Ну разве что описание некоторых видов)

ПРАЙС от (30.11.2014):

Durex Extra Sensitive – 7.50

Durex High Sensation – 6.50 (заканчиваются)

Durex Pleasuremax – 7.00

Durex Performax – 7.50

[del]Durex Performax Intense – 7.00[/del] (нет в наличии, будут в начале января)

Durex Enhanced pleasure – 6.50 (заканчиваются)

Durex Natural Feeling – 7.00

Durex Love – 7.00

Durex Tropical – 7.00 (заканчиваются)

Durex Avanti Bare Latex – 8.00

---------------------------------------------------

Crown – 4.50

Beyond Seven Aloe – 5.00

Beyond Seven Studded – 5.00

Beyond Seven Ultra Thin – 5.00

--------------------------------------------------

Lifestyles Ultra Thin – 7.00

Lifestyles Extra Strength – 7.00

Lifestyles Ultra KYNG – 5.00

--------------------------------------------------

Trojan Vibrating Mini – 245 [/цитата]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

LifeStyles Ultra Lubricated

Особенности: Классические презервативы от компании Lifestyles с дополнительной смазкой. Для тех кто предпочитает классический вид презервативов с дополнительным комфортом.

Срок годности: 03/2018

Размер: Длина-Ширина: 200х54

vu7i43tZMc4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Обновление 27.12.2014

- традиционный "бонус для всех членов форума" действует

- бесплатная доставка укрпочтой при заказах 100+ грн действует

Ссылка на фото и описание всего товара предоставляется в личку. Шапка темы неактуальна. Ну разве что описание некоторых видов)

ПРАЙС от (27.12.2014):

Durex Extra Sensitive – 7.75

Durex Pleasuremax – 7.25

Durex Performax – 7.75

Durex Performax Intense – 7.25[ (снова в наличии)

Durex Natural Feeling – 7.25

Durex Love – 7.25

Durex Tropical – 7.25 (заканчиваются)

Durex Avanti Bare Latex – 8.25

---------------------------------------------------

Crown – 4.75

Beyond Seven Aloe – 5.25

Beyond Seven Studded – 5.25

Beyond Seven Ultra Thin – 5.25

--------------------------------------------------

Lifestyles Ultra Thin – 7.25

Lifestyles Extra Strength – 7.25

Lifestyles Ultra KYNG – 5.00

--------------------------------------------------

Trojan Vibrating Mini – 245

Durex Performax Intense - Снова в наличии!

LyXKxQ8Uwe0.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча б хтось вдячний відписався :о)

- традиционный "бонус для всех членов форума" действует - вас іст дас?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча б хтось вдячний відписався :о)

- традиционный "бонус для всех членов форума" действует - вас іст дас?))

Дякую за коментар. Погоджуюсь з Вашим проханням, але нажаль жоден вдячний бордівець не відписався в моїй темі за увесь час) Але я не можу примусити, лише попросити.

Традиційний бонус. Дас іст:

"Согласно бессрочной акции для всех членов форума, я ложу в заказ небольшой бонус (в зависимости от величины заказа). В замен вы можете оставить отзыв в моей теме (по желанию)."

На жаль, я не можу змінювати тут інформацію у шапці теми. Тому, усі питають в ЛС. Пробував звязатись з адміном. Але мої запити ігнорують)

Шапка теми не дійсна. Лише ті повідомлення, які я залишаю тут на останній сторінці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

saperavi,

Ні. Місто Чернівці.

Знати мене можна по Чернівецькому форумі:

http://forum.vidido.ua/viewtopic.php?f=58&t=3321

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на тому форумі щось також не видно вдячних клієнтів... нє, 2 штуки нарахував піврічної давності

14 лютого скоро, та й курс понизився на свята, знижки будуть?

p.s. ну а з розмірами в описі так взагалі проблеми, якщо копіюєте, то робіть це хоча б із буржуйських сайтів(презики ж, ніби то, іхні...), а не російськомовних...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на тому форумі щось також не видно вдячних клієнтів... нє, 2 штуки нарахував піврічної давності

14 лютого скоро, та й курс понизився на свята, знижки будуть?

p.s. ну а з розмірами в описі так взагалі проблеми, якщо копіюєте, то робіть це хоча б із буржуйських сайтів(презики ж, ніби то, іхні...), а не російськомовних...

1)Не хочу Вас засмучувати, але найближчим часом буде лише подорожчання. Останній раз я отримував товар ще по 16.40 за доллар. Так що Ви праві, по новому курсу буде дорожче. Я чекаю лише подорожчання в аптеках і відповідно піднімаю. Зараз я продаю не з нормальною націнкою для подальшого функцонування.

2) Про Відгуки. Я написав лише звідки я. Подивіться тут:

http://www.lancer.com.ua/forum/viewtopic.php?t=137502

http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=7458600&page=0&fpart=18&vc=1

http://aveo.com.ua/smf/index.php?topic=176203.75

http://ironflex.com.ua/phorum/prodam-prezervativy-durex-i-srown/st/140#entry621945

3) Розміри за інформацією постачальника. Якщо маєте більш достовірну інформацію, то аргументуйте.

Інформація для Вас:

6giMXRjN0dE.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хе-хе, та до чого тут ці малюнки...

наприклад, condomdepot.com, на який Ви часто посилаєтесь, та мабуть, навіть не відкривали, хоча б для цікавості...

всі дюрекси у вас однакові 200х56 крім Durex LOVE - 210х56 а на вказаному сайті

Durex Extra Sensitive

Length: 7.75” or 196.85mm Width: 1.94" or 49.21mm

Durex Natural Feeling

Length: 7.5” or 190.5mm Width: 2” or 50.8mm

Durex Pleasuremax

Length: 8” or 203.2mm Width: 2.12” or 53.8mm

Durex Love

Head Width: 2.25" or 57.15mm Shaft Width: 2.125" or 53.97mm Base Width: 2" or 50.8mm Length: 8" or 203.2mm

всі Beyond у Вас - 180х52

Beyond Seven

Length: 7.87" or 199.89mm Width: 1.87" or 47.63mm

Beyond Seven Aloe

Length: 7.87" or 199.89mm Width: 2" or 50.8mm

якщо почитати відгуки там же, то вони власне і підтверджують ці дані))

гадаю вистачить :о)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

saperavi, я вражений Вашим ентузіазмом у спробах довести теорію змови та існування леприконів у цій темі. Ми часто відвідуємо сайт condomdepot.com але переконалися, що він містить неточну інформацію, сайт дуже рідко оновлюється і думаю у розробників не вистачає часу оновлювати або ж перевіряти розміщену інформацію. Всі цифри, які ми подаємо визначені власноруч лінійкою, тому будьте певні, що вони точні. Ще раз дякую за такі регулярні дописи у темі, це утримує її в топі =) Ви вже майже рік ніяк не наважуєтеся придбати у нас презервативи, це ніби сором'язливе стояння біля каси у аптеці. Тому час зробити замовлення, або йти додому так і не наважившись зробити покупку. Всього найкращого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись замовив собі купу таких з китаю Durex, тут немає відгуків, то свій напишу, вони вартують своїх грошей, але не більше, якість зовсім не та що Durex який продається в Україні. коли я купляв їх напряму з китая коли ще курс був 8 то один виходив 90 копійок, от на 90 коп. вони нормальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так я ж до чого і підводжу потихеньку всіх читачів теми, а автор все радіє :0155: , що тема в топі :_07:

то "цей презик признаний кращим за весрією condomdepot.com"

а тут на тобі, "цей стайт хе.овий" ... лінійкою вони міряють :0167:

Вам дати посилання, де вони продаються по 3 грн за штуку? чи самі погуглите?

P.S.: забув, йоли-пали, я в же рік утримуюсь, бо все ніяк не наважусь купити презики :_27:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Artem! Доброго дня, ще один експерт з презервативів. Шкода, що Вам не вистачило здорового глузду не купувати дешеву підробку з Китаю. Презервативи Дюрекс собівартістю у 90 копійок продаються у мережі по 2-3 грн. Зважаючи на те, що наш товар ОРИГІНАЛЬНИЙ, він має значно вищу собівартість, від того і ціна 7-7,75 грн. Ці Дюрекс закуповуються у США, виготовлені у Таїланді. Якість ідентична тим, що продаються в аптеках України.

Ще раз посилання на ресурси де вища активність покупців і де є багато відгуків, жодного негативу про Дюрекс, який ми продаємо.

http://www.lancer.com.ua/forum/viewtopic.php?t=137502&postdays=0&postorder=asc&highlight=durex&start=0

http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=7458600&page=0&fpart=18&vc=1

http://aveo.com.ua/smf/index.php?topic=176203.75

Пан saperavi я поважаю Ваш вибір про утримання від сексуальних стосунків, продовжуйте утримуватися та звільніть будь ласка цю тему від своєї присутності. Це тема для сексуально активної частини населення України. Всім добра!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купую у ТС регулярно, вже з півтора року. Якістю товару і відношенням продавця задоволений. Купляйте де хочете, тіко срачу в темі не розводьте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може й так, але купляв точно такі як у вас на фото, з ієрогліфами, ну копія ваших, якщо є люди які можуть сказати що вони відповідають якості тих що продаються в нас (для українського ринку) то друге діло, тоді значить я купив щось гівняне я не спорю, але сумніваюсь що на китайський дюрекс будуть робити підробки, тобто китайськи прикитайський дюрекс))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Artem! більшість товарів, якими ми користуємося у побуті виготовляються в Китаї. Так само як є китайські прЕкитайські кросівки Адідас та айфони, є китайські прЕкитайські презервативи Durex. Чому б не підробити один з найуживаніших продуктів на планеті? І ще раз наголошую, країна виробник - Таїланд, країна з якої відбувається імпорт - США, у не ті об'єми продажу, щоб була можливість закупівлі напряму з заводу.

У наш час шари не буває, товари, які значно дешевше ринкової вартості це дешева підробка. Durex, що у нас в продажу це дорогий високоякісний продукт, ми не шару пропонуємо, а економію за рахунок гуртової закупівлі. Ви не в праві стверджувати, що наш товар неоригінальний, адже не користувалися ним. Є бажання заощаджувати? Робіть замовлення і тестуйте, порівнюйте з "українським" Дюрексом, на якому також є ієрогліфи, можу Вас запевнити, що різниці Ви не помітите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Добрый вечер, ув. форумчане.

Небольшое изменение в ассортименте.

Презервативы Durex Tropical - закончились. Пока под статусом "временно нет в наличии". Более точная информация будет позже. Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Всем добрый вечер. Ассортимент и цены актуальны. Ссылку на цены и ассортимент отправляю в личку.

Весь товар в наличии, кроме Durex Tropical. Цены пока не поднимаю. Что делать в будущем, пока не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Важное обновление! Не думал, что дождусь этого момента когда напишу "Цены понижены!!!=)". Разные позиции стали дешевле на 2.00-0.50 грн.

Спасибо Всем постоянным покупателям, которые поддерживали моё хобби на плаву.

Ccылку на фото товара высылаю после запроса в личку.

ПРАЙС (от 07.06.2015):

Durex Extra Sensitive – 9.50

Durex Pleasuremax – 9.50

Durex Performax – 10.00

Durex Performax Intense – 10.00

Durex Natural Feeling – 9.50

Durex Love – 9.50

Durex Avanti Bare Latex – 10.00

---------------------------------------------------

Crown – 6.00

Beyond Seven Aloe – 6.50

Beyond Seven Studded – 6.50

Beyond Seven Ultra Thin – 6.50

--------------------------------------------------

Lifestyles Ultra Lubricated – 7.50

Lifestyles Extra Strength – 7.50

Lifestyles SKYN (безлатексные) – 13.00

Lifestyles KYNG – 4.00

--------------------------------------------------

Trojan Vibrating Mini – 245

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...