Перейти до змісту

Близько п'яти тисяч учасників акції Вставай, Україно! перекрили рух у Вінниці


Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

У Вінниці близько 5 тисяч прихильників опозиції перекрили рух на вулиці Соборній у Вінниці, готуючись до початку всеукраїнської акції Вставай, Україно!.

Як повідомляється, учасники акції зібралися біля обласного краєзнавчого музею, щоб почати мітинг.

Попереду колони близько 30 молодих людей у ​​білих плащах із символікою партії ВО Батьківщина розгорнули державний прапор України розміром 7 м на 15 м.

За ними вишикувалася колона з прапорами партій Батьківщина, УДАР, Всеукраїнське об'єднання Свобода, а також державними прапорами України.

Далі за ними учасники мітингу розгорнули плакат з гаслами: Повстань, Україно!, Юлі - волю!, Не дамо узурпувати владу в Україні!

Учасники мітингу планують розпочати хід по проїзній частині Соборної до будівлі обласної державної адміністрації.

http://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/1522564-blizko-pyati-tisyach-uchasnikiv-akciyi-vstavaj-ukrayino-perekrili-ruh-u-vinnici

Далі буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати нову тему:

Сьогодні зранку працівники підприємства "Волиньторф" заблокували рух декількох трас: Луцьк – Пінськ та Київ–Ягодин, остання - міжнародного значення.

Люди протестують проти спроб рейдерського захоплення їхнього підприємства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

довимахувалась срана "данєцкая братва".... надіюсь, що з цього вийде щось толкове і будуть якісь зміни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що нам ще лишається робити, не волати ж в квартирі. Народ і так довго терпить убогість і знущання кількох десятків олігархів і кількох тисяч олігофренів при владі. Мені вже набридло виживати... Дай Боже, щоб відбулися зміни на краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую що це показуха блокування ради нічого не дало рішили взяти на "іспуг"(на понт) після оранжа люди невірять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно, якщо усі сидітимуть по хатам і думатимуть, що це показуха, чи що без них обійдеться, то точно нічого не вийде.... не знаю, як ви, а я пішов би на подібну акцію... мені не всерівно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я пішов би на подібну акцію... мені не всерівно

З патріотичних поглядів безкоштовно нес... :_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, бо для мене грає роль, в якій країні я живу... а ти сиди і далі корми "данєцкіх"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за діалог але нажаль наша опозиція намагається суспільством зробити переділ влади в свою користь ( за людей вони забули ще на майдані) яб вийшов на протест але на теперішній час я не помічаю лідера якій щось робив згуртовував і реалізовува хоч щось опозиція не змогла відстояти чесність виборів і на далі їй нічого несвітить Чекаємо лідера з простих людей а не з мажорів і міліонерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте гуртуватися, а не ображати один одного. А те, що ми кормимо "данєцкіх" не факт, бо вони без нашого дозволу все відбирають, дєрєбанять і потім споживають. Нас використовують як "м"ясо" чи "рабатяг". Я не зустрічав флегматів, яким пофіг, що відбувається в нашій державі на сьогоднішній день, а отже є надія на краще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемый Вервольф, не делите на черное и белое, Вам же не 10 лет. К Вашему сведению, мы кормим не только "данєцких", но и еще парочку десятков своих, которые только блокировать и орать умеют, получая при этом ту же депутатскую зряплату, что и "данєцкие". И, заметьте, ни один "патриот Украины" от этих денег в пользу народа не отказался, хотя не проработали и месяца после выборов.

Все эти выезды по областям - очередная показуха, все одним миром мазаны. Зачем законы, которые будут защищать права простых украинцев, если можно где надо глаза закрыть, чтобы от кормушки не выгнали, и на улице поорать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про який з теперішньою владою діалог може йти мова?

я пішов би під символікою "Свободи"...

Уважаемый Вервольф, не делите на черное и белое, Вам же не 10 лет. К Вашему сведению, мы кормим не только "данєцких", но и еще парочку десятков своих, которые только блокировать и орать умеют, получая при этом ту же депутатскую зряплату, что и "данєцкие". И, заметьте, ни один "патриот Украины" от этих денег в пользу народа не отказался, хотя не проработали и месяца после выборов.

Все эти выезды по областям - очередная показуха, все одним миром мазаны. Зачем законы, которые будут защищать права простых украинцев, если можно где надо глаза закрыть, чтобы от кормушки не выгнали, и на улице поорать...

не ділю на чорне та біле... просто хочеться, щоб цей беспрєдєл кінчився і стало якось краще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Байдужі люди в Україні є, однак якщо вийде ,як говорять політологи, 25-35 % населення на протести, покращення життя буде. Принаймні мене ніхто не змусить купувати ЗАЗ Форса. Нехай наші політики на таких "консервах" їздять. А на рахунок того, що всі вони однакові, то це говорять люди, які хочуть і далі нас грабувати. Якщо всі будем згуртовані, все буде добре!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А цікаво, що у вас особисто вкрали?

От в тому-то і прикол, що "доки грім не вдарить - селянин не перехреститься" <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від: Алекс Місто: Київ

14.03.2013 09:45

Відповісти

Взагалі "Кролік" на чолі «Вставай, Україно!», це смішно. Смішно з багатьох причин. Причина перша - банальна: за час свого опозіціонування ці панки встигли себе "проявити по суті" перед тими, кого вони виводять на вулиці та майдани. Проявити в тому - ким вони є насправді. Тобто - з"явився певний прошарок "професійних мітингувальників", це вже окремий бізнес. Є десятники, сотники, та Командири, які співпрацюють зі штабами партій на місцях і часто - З УСІМА ШТАБАМИ. Ті, хто сьогодні виходив за Юлю, завтра йдуть за ПР і навпаки, кмітливі встигають "підігрітись" і там і там за один день. Відповідно - усі стоять за гроші, а студенти ще й вудочки цуплять...))) В багатьох з таких "революціонерів" дома цілі арсенали з прапорів, символіки і гасел УСІХ політичних сил. Але - людей, які стоять за ПР майже ніколи не "кидають" на гроші, чого не можна сказати про опозицію. Ті хто "ведеться" на Нашу Україну , Фронт, БЮТ - потерпають від такого частіше за інших. Це добре знають міліціянти - після кожної великої акції, їм доводиться захищати таких "горе-функціонерів" від побиття цих людей (тому, що їм не віддають гроші) та приймати від останніх сотні заяв про шахрайство. Але - це не головна причина, яка викликає посмішку, хоча - " березневий Кролік", завдяки Л"юісу Керолу є розкрученим брендом, питання - хто Болванщик і хто Соня? ))) Мабуть, головна причина безглуздості цієї опозиції - вона не пропонує зрозумілих і реальних альтернатив, які можуть бути поняті і прийняті масою. Фактично - вони просто хочуть посісти місце нинішньої влади, щоб робити фактично те саме. Їх гасла вже нікого не переконують, тим більше, що, по великому рахунку - вони однакові у всіх сторін процесу - зробити краще "громадянам", соціальні стандарти, усі "хороші" проти усіх "поганих"... Така собі модель "Арабської Весни" зі шматом сала...))) Це не революційні зміни, це боротьба за місце у корита. Тим більше, що кожен з лідерів опозиції має свої власні бізнеси та гешефти, своїх емісарів, які шустрять по СНД, США і ЄС висмикуючи "шматочки ласощів" (як Плохиш у "Буржу"Їнів" - банки варення та пачки печення) під обіцянки на майбутнє у тих, хто планує "по дорослому" долучитись до "розпилу" України в перспективі, а ось це - вже не жарти! Це - спроба гендлювати нашим з вами надбанням, яка має чітке визначення - колабораціонізм.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/24928175.html

Зкопіпастила, щоб не писати самій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покричать дай перестануть. 2004-ого не буде!

Лол, так само напевно казали б і в 2004.

"Покричайть та й перестануть. 91 не буде!" Можна для кращого сприйняття вставити лютневу революцію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покричать дай перестануть. 2004-ого не буде!

Лол, так само напевно казали б і в 2004.

"Покричайть та й перестануть. 91 не буде!" Можна для кращого сприйняття вставити лютневу революцію)

Не в тому ж річ що кричали, а що нічого не змінилось... Я вдруге не піду, бо вони не за нас простих боряться, а за свої сраки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони не за нас простих боряться, а за свої сраки!

На жаль мало людей це розуміють і пхаються на ті "дуті барикади"!:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сєня то взагалі любимчик фортуни, його біографію почитати, диву даєшся.

Дуже гарно пам'ятаю, як Сєня ще при владі (а при владі Сєня був з юнацьких років), будучи спікером ВР, так весело, заліхвацьки прийняв нові штрафи по ПДР. В той час Сєня точно знав, що накриває криза, і що цьому народику, знову прийдется кланятись, хитрити, принижуватись, щоб слуги Сєніного Закону не брали по закону, а всього лишень 100грн а не 350, за неправильне паркування. Так як і знав Сєня, що на нього, його рідних і близьких, цей Закон поширюватись не буде. Ось така у нас опозиція зараз. Обдирають по різному, ПДВ на всіх товарах, розмитнення автівок за ціною літака, незрозумілою світовою ціною на енергоносії, продукти харчування. Але одним з найпринизливіших, цинічніших є обдирання по Закону проведеному Сєнєю і підписаному бджілко-хорунжим Вітьою.

Так ви кажете, що Сєня закликає нас повстати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...