Перейти до змісту

Шукаю де купити курсову!)


Kompolom

Рекомендовані повідомлення

цікавлять перевірені місця) дисципліна - Міжнародні відносини! порадьте хто де і як)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще в інтернеті не світи такими оголошеннями, викладачі тоже люди, мене самого мало не зловив викладач )ЛНТУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще в інтернеті не світи такими оголошеннями, викладачі тоже люди, мене самого мало не зловив викладач )ЛНТУ

:_07:, ой розмішив. Йди на кафедру до лаборанта і кажи шо потрібна курсова на таку то тему, кажи відразу, що не за дякую. Якщо незнайде таку тему за минулі роки, то найде викладача який тобі напише. Якщо той в кого здаєш " не бере", хоча в це я мало вірю)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купівля курсової/дипломної в викладача якому ти потім будеш її здавати - впринципі автоматично гарантує і здачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачайте за оффтоп.

Після того, як згадаю, якими ми були студентами-інженерами, стає страшно йти в лікарню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купівля курсової/дипломної в викладача якому ти потім будеш її здавати - впринципі автоматично гарантує і здачу.

угу

у нас ещё практиковалось выдача курсовой "для примера"

препод выдает курсовую 3-4 летней давности, для примера, и тему твоей курсовой

ёё (ту что выдали) просто переписываешь во свое титулкой и несёш сдавать,

препод: ОООО, это ж не ваша тема

я: ну не было времени

препод: ну давайте что-то решать

я: давайте

P.S. вот такой из меня инженер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ви можете замовити курсову на виконання на сайті студентам.net. Там зареєстровано близько 100 виконавців. Зроблять за декілька днів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
http://helpstudentu.com, скачав там 2 роботи, та розмістив свої для продажу) поки що нічого не скачали, шкода((((
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...