Перейти до змісту

Травіан


silia

Рекомендовані повідомлення

Трава - це зло.

Для нормальної гри потрібно вкидувати гроші. Різниця в 25% ресурсної бази і +10% до оборони чи нападу дуже відчутна.

Сама гра забирає уйму часу бо йде в реальному часі - ви спите, а вас катають.

Збирати ж команду потрібно з вовків, бо ягнята будуть тільки баластом.

Грати краще на російських серверах - там дуже багато народу. Я на російських відкатав 3 раунда. Вирішив піти на українські, де по чуткам нема блатів і чесні МультіХантери, так мало того, що МуХи такі самі СуКи, так ще й нудно :(

З.І. Посилайте всіх, хто пропонує пограти цю гру. Це реальне зло ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь

+1 Як і будь-яка онлайн гра. Починаючи зі всяких ферм вКонтакті (Жінка з малою грають, і я мушу часом малій допомагати)

Благо є почуття міри :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трава - це зло.

ще й яке

Для нормальної гри потрібно вкидувати гроші. Різниця в 25% ресурсної бази і +10% до оборони чи нападу дуже відчутна

я й без бабла в топ 500 входив

Сама гра забирає уйму часу бо йде в реальному часі - ви спите, а вас катають.

для цьогоє скрипти, ставиш на ніч, а от від катів правда вони не допоможуть

Збирати ж команду потрібно з вовків, бо ягнята будуть тільки баластом.

це точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для нормальної гри потрібно вкидувати гроші. Різниця в 25% ресурсної бази і +10% до оборони чи нападу дуже відчутна

я й без бабла в топ 500 входив

ЫЫЫЫЫ

я в топ 10 входив якогось разу без донату але це ж не значить що гра від цього стає рівною для донатерів і простих людей.

Юзання золота в цій грі дає колосальний буст який нічим не можна перекрити.

Самий простий варіант це плюс на хліб при захоплених 15хах з оазисами на нього ж і час від часу користуватись послугами їхнього золотого торговця.

Таким чином влівая навіть не дуже значну, по міркам гри, суму ти за день будеш мати мінімум в два три рази більший приріст в ресурсах чим любий інший гравець який не донатить.

Я вже мовчу про проценти дефа і атаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ Взагалі зараз на кожен захід соберається максимум 500 чел, решта твінкі для сплаву ресурсів. Гра являє з себе болотце для тих хто звик в ньому борсатись.

Всі альянси і території поділені ще перед заходом. Новачків гуртом слівають в перші ж тиждні гри а старікі між собою навіть не обмінюються розвідкою так як знають кого трогать не варто.

Гра себе вичерпала після другого заходу, хоча і до того як і всі браузерки вона була більше розвлікаловом для донатерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЫЫЫЫЫ

я в топ 10 входив якогось разу без донату але це ж не значить що гра від цього стає рівною для донатерів і простих людей.

Не бачу приводу для икання.

Для мене є два параметра "топ" - це оф і деф, а вступити в сильний ал і сидіти будувати будиночки - маячня.

Раз почався піськомір, то з донатом після 3-го місяця гри я нижче топ 10 по офу не падав. Заодно ще й топ 40 по дефу.

Загалом з донатом наш ал в 15 (!) чоловік чухали себе дуже пристойно, 3 з яких були постійно в топ 10 по офу, а 5 в топ 20 по офу. В алі було 2 чоловяги з далекого сходу РФ, які замством перекривали нас, а ми їх, в результаті чого "темний" проміжок коли не слідкували за аками був 2 години, а найближчий ворог був як мінімум за 8 годин ходу катами.

Був в алі чувак (гал), який голдом міняв кроп на реси (-10% від загальної суми), так в нього 3 села були чисто амбарами і складами забудовані (ну і + торгова палата 20.

Разок захопив село (зносив резу сам), до якого було йти 9 годин (сенатори виходили з 4 точок) - акція зайняла 3 секунди (на третій секунді прийшов мій деф). Усе робилося руцями, але мля .... в цій грі треба жити. Ніяка Л2 і ВОВ не зрівняються з нею по задроству.

На українському (останньому) ал складом 7 чоловік без донату був на 40 місці по офу і і на 20 по дефу (я на 3 по дефу), але ну його нафіг ))))

З.І. Чудо будували (і побудували) тільки на самому першому Ру.3. Далі гра на тотальне знищення ... ну і в результаті на виживання )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0001:

ИИИИ було стосовно того що топ 500 без донату це круто а не для піськомірства

Шлося що займать високі місця можна, але затрати сил для цього потрібні колосальні порівняно з тими хто донатить.

Ще з цікавих моменів можу пригадать як на компи ставилися будильникі щоб не провтикать момент постройкі і як за ніч встаєш по пару раз щоб побудуватись і послать атакі :)

Це зараз всі грають на скриптах і ботах а тоді ще все тільки починалось :)

ЗІ Новачкам раджу навіть не починать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0001:

ИИИИ було стосовно того що топ 500 без донату це круто а не для піськомірства

Шлося що займать високі місця можна, але затрати сил для цього потрібні колосальні порівняно з тими хто донатить.

І то правда. Не дочитався на бігу :blush:

А от щодо будівництва в ночі, то ну нафіг, хоча кати послати нічкою за годин так 8-10 з 3х акаунтів - це любе діло і займає близько 2-х годин за оптимальної відстані (не будеш же на 40 хв. лягати спати) :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

На правах офтопа: надибав більш спокійний проект який являється конгломератом Травіану і Heroes - www.heroeswar.ru

Значно тихіший і спокійніший проект який не витягує стільки часу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Я граю в травіан http://www.travian.ru/ вже другий рік. також щось подібне до героїв! Якщо є любителі цієї гри пишіть! до речі шукаю дуала!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
  • 3 місяця потому...
  • 3 місяця потому...

як переболів нею, стільки вільного часу з'явилось, навіть по при те що зараз граю WoT.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...