Перейти до змісту

Травіан


silia

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь

Читай тему уважніше :)

в першому пості все пише

ЗИ. на рахунок аллі я пасс. Я вже вступив в нормальне аллі , і уходити з його не збираюсь.

Так як воно мене цілком влаштовує, плюс до того міста союзників близькі один до одного, що вигідно при воєних діях :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свалил на руский сервак: http://www.travian.ru/?uc=ru3_84848

Регайтесь если чё на Юго-Западе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть предложение.

Заметил что народ играет в эту игру, и многим нравится и у всех в душе есть желание создать Луцкий алл. Только есть проблемка мы раскинуты по всей карте по разных серверах ( и поэтому алла норм у нас не получится.

Вот по этому предлогаю народу поиграть покаместь в свое удовольствие на разных серверах разными расами, и выбртать то что его и не забывайте распростронять эту игру среди друзей)

Для норм алла нада:

1. Нормальное количествло людей

2. Хороший онлайн игроков

3. И регатся все сразу тоесть одновременно на одном серваке если в 12.00 то все в 12.00 а не через час, два или на следущий день (чем мы ближе друг к другу тем нам легче, а врагу труднее)

P.s. Подумайте на эту тему.

Говорю сразу что после того как чегото достиг на другом сервере начинать на новом с нуля не очень хочется.

Всем удачи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт silia!

Акаунт заблокований через порушення тобою правил гри. Кожний гравець має право володіти тільки одним акаунтом. Однобічне постачання сировини в більших обсягах заборонено між гравцями, що грають на одному комп'ютері або гравцями що є заступниками один одному.

З метою запобігання повторного блокування, прочитай будь ласка правила гри ще раз:

» Правила гри

Якщо ти хочеш продовжити гру, то напиши повідомлення

гравцеві Multihunter та розберися з ним стосовно цієї ситуації.

:smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

поясніть де брати ресурси...понастраював я копальні і т.д., вроді б мало прибавлятись ресурсів - а ніфіга...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

построй есче склады и коморы!!!

если ты построил фермы и у тебя много народу то зерно будет очень медленно пополняццо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз-то з зерном всьо норм, а от глина гацтво не хоче добуватись, в мене дві глиняні копальні, але глина не прибавляєтсья (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 4 тижня потому...

ктонибудь на ru4 играет?

п.с.кто хочет начать играть, тот может помочь мне заработать голд ... ссылко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

не ... я только на ру4 остался ... на всех других, на которых играл, то поудалял.

Avatar, а ты сколько уже наса имееш, какое место, раса? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормально ... но что мне в спиде не нравитцо, так это то, что там очень часто надо быть онлайн. тут, на обычном поменьше + я римлян, а это 2-а здания одновременно строитцо.

п.с.римлян, 500 место, 9-ть деревень, >5.5 к наса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормально ... но что мне в спиде не нравитцо, так это то, что там очень часто надо быть онлайн. тут, на обычном поменьше + я римлян, а это 2-а здания одновременно строитцо.

п.с.римлян, 500 место, 9-ть деревень, >5.5 к наса

Я на всех других поудалялл акки, на спид тоже уже забил...

Так что если кто захочет поиграть - пишыте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 року потому...

Запрошую всіх хто грає в траву, або кому цікаво що це таке.

Кому цікаво прошу перейти по даній ссилці: http://www.travian.com.ua/

Народ хто грає в Луцьку в цю захопливу гру прошу вас відгукнутись, можливо в подальшому можна булоб створити свою команду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...