Перейти до змісту

mp3 на акустиці 5.1


Рекомендовані повідомлення

Скажіть будь ласка чи реально, добитись того щоб на акустіиці 5.1 іграв багато-канаьний звук mp3 файли. В мене стоїть інтегрована звукова карта і немає бажаного звука, на 2.1 mp3 звучить реальніше чим на 5.1:(, але є думка... що якщо купити "реальну" звукову карту можна добитись бажаного ефекту :) І чи це реально зробити просто задопомогою програм (без покупки дорогих карт), щоб настроїти звук???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя.. тут найдуться кращі специ за мене. Але озвучу своє ІМХО

Музон краще слухать в режимі стерео (майже те саме що і 2,1 ). На 5,1 звук розкідається, але це не тот ефект що ти очікуєш. Звичайну мр3 тоже можна розкінути тим самим вінампом, але лічно я користуюсь JetAudio

Приклад-Ліц. муз ДВД і ті самі мр3 з високим бітрейдом. На двд високої якості (фільм, кліп, музика) передбачено багатоканальна система відтворення звуку. Тому на тили, фронти і центр ідуть різні звучкі. A mp3 ісходно - це тільки стерео.

Вивод. Купуй нормальну звукову (за умови наявності системи 5,1-7,1 ), все одно не пожалієш, - фільми, ігри і даже та сама музика буде супер.

Але якщо зациклитися тільки на музиці, то Hi-Fi колоночкі і та ж сама звукова :) і буде тобі щастя.

Знатокі, пліз, не поностє від можливого незнання деяких речей..краще розкажіть. Мені також цікаво..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SC Creative Audigy SE - 140 грн і купа насолоди! Не так дорого а якість звуку і ефет буде значно кращий! Ще дуже багато залежить від колонок, так що треба точніше знати що і де.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SC Creative Audigy SE - 140 грн і купа насолоди! Не так дорого а якість звуку і ефет буде значно кращий! Ще дуже багато залежить від колонок, так що треба точніше знати що і де.

Шо саме залежить від колонок???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в мене колонки : Свени 5.1 IHOO IR . Звуквовуха така як ти писав :(

шо зробити шоб їх харашо настроїти ? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в мене колонки : Свени 5.1 IHOO IR . Звуквовуха така як ти писав :)

шо зробити шоб їх харашо настроїти ? ;)

Розставляєш по правилам колонки на максимальну довжину проводів в комплекті, налаштовуєш правильно гучність колонок не більше 50% потужності, заходиш в настройки звукової картки і там ставиш в ЕАХ ефектах Серроунд ефект, найдеш побачиш. Воно грамотно розібє стерео, або з ефектом 3Д приміщення, або просто скопіює на всі колонки стерео!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За пиво можу прийти показати ;)
а тепер уважно читаємо пункт 1.5 Правил конференції ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я так і зробив.. норм грають ;)

просто думав ше якось настроїти ;)

Ну ти модний :P чого ше хтіти від цих колонок вони в тебе ітак гепають... :P Да якщо взяти так тільки між нами ;) то мене мої тоже влаштовують, але тут спрацьовує український менталітет ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...