Перейти до змісту

GPS-навігація і реальність...


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Побачив в Прикольних картинках цю пікчу:

KL5gZXQQ2xo.jpg

І згадав реальний випадок із життя.

Їхав з Вроцлава (Польща) через Краків додому в Україну. Навігатор з картами від NAVTEQ мені сказав, що від Кракова аж під Львівську область веде мошчна автострада. Ну і їду я собі нею по навігатору. Аж тут за пару десятків кілометрів за Краковим автострада скінчилася, і почалося якесь будівництво... автобану нема, довелося з'їхати на неавтобан...

Коротше кажучи, карти від NAVTEQ вважають наявними і присутніми вже ті дороги, які тільки будуються. На доказ цього показую скріншоти карт від NAVTEK і рідних серцю Google Maps.

На карті від NAVTEQ добре видно, що автобан веде таким чином (зліва направо): Краків - Тарнув - Жешув - Львівщина:

RCpe.jpg

А от Google Maps показує автобан тільки з Кракова до Жешува.

DtCIZ.jpg

Тому раджу менше сліпо довіряти іменитим картографам, і при плануванні маршруту на навігаторі звірити його хоча б з Google Maps'ом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І згадав реальний випадок із життя.

тобі ще повезло. а ось йому - ні

Австрійський далекобійник застряг на дорогах Дніпропетровщини. 2 доби довелось сидіти у кабіні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вчасно оновляти програму та карти таких проблем не буде, один раз на місяць бажано заглядати на офіційний сайт програми вашого навігатора та якщо вийшло якесь оновлення то оновити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вчасно оновляти програму та карти таких проблем не буде, один раз на місяць бажано заглядати на офіційний сайт програми вашого навігатора та якщо вийшло якесь оновлення то оновити.

Неправда, це потенційних проблем не вирішує.

Ситуація, в яку потрапив я, мала місце 06.08.2012. Однак дорога, яку NAVTEQ вже тоді вважав збудованою, і такою ж вважає її нині, досі лише будується.

Так що оновлювати карти і РОІ - мало. Варто мати на пристрої кілька версій карт (наприклад, для тієї ж Польщі окрім карт від NAVTEQ чи TOMTOM варто взяти за основу карти від EMAPA).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема не в оновлененні карт, а в тому що "Навтек" у своїх картах активує нові ділянки доріг згідно плану на їх будівництво, а дорожники просто не вкладуються в строки. Саме із-за цього, у європах, я користуюсь картами від "Навтек". В більшості випадків таких нюансів не виникає, а на рахунок Польші - добре що хоч будують. На рахунок ділянки А4 від Кракова до кордону - їзджу тою дорогою раз на 2-3 місяці, там море вказівників, заблудитись важко. І Польшу я стараюсь проїхати вночі, машин мало, дорога широка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут по Ковелю Навітел і Іго водять по вулицях які були основними років 15 тому а ви кажете про закордон...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...