Перейти до змісту

Windows XP на ноут


Skalyan

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня всім форумчанам.

Потрапив в руки свіжий ноут. При інсталяції ХРюшки вивалюється синій екран. Знаю, що проблема у відсутності дров під AHCI. Раніше допомагало переключення режиму AHCI на IDE або Compatible в біосі. В цьому нотику є лише опція вкл/викл для AHCI і її відключення не допомагає. Можливо хтось знає ще якісь шляхи вирішення даної ситуації?? Або в когось вже є перевірений (не глюкавий) образ вінди з потрібними дровами. Буду дуже вдячний. При потребі пригощу пивом/соком/кавою :_04:

PS На оф сайті до цієї моделі є дрова під ХР Intel® 7 Series Chipset Family SATA AHCI Controller (Onboard) - важать 7,3М. Можливо їх інтеграція в дистрибутив вінди й допоможе ... розглядаю це як останній варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS На оф сайті до цієї моделі є дрова під ХР Intel® 7 Series Chipset Family SATA AHCI Controller (Onboard) - важать 7,3М. Можливо їх інтеграція в дистрибутив вінди й допоможе ... розглядаю це як останній варіант

Не варто цей варіант лишати наостанок. Маєте образ чистої вінди, просто інтегруйте рідні драйвера і встановлюйте систему.

Інтегрувати можна за допомогою nLite

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS На оф сайті до цієї моделі є дрова під ХР Intel® 7 Series Chipset Family SATA AHCI Controller (Onboard) - важать 7,3М. Можливо їх інтеграція в дистрибутив вінди й допоможе ... розглядаю це як останній варіант

Не варто цей варіант лишати наостанок. Маєте образ чистої вінди, просто інтегруйте рідні драйвера і встановлюйте систему.

Інтегрувати можна за допомогою nLite

а ещё можно на начальном этапе (Ф6) подсунуть флопик с нужным драйвером

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS На оф сайті до цієї моделі є дрова під ХР Intel® 7 Series Chipset Family SATA AHCI Controller (Onboard) - важать 7,3М. Можливо їх інтеграція в дистрибутив вінди й допоможе ... розглядаю це як останній варіант

Не варто цей варіант лишати наостанок. Маєте образ чистої вінди, просто інтегруйте рідні драйвера і встановлюйте систему.

Інтегрувати можна за допомогою nLite

а ещё можно на начальном этапе (Ф6) подсунуть флопик с нужным драйвером

Було б добре ... але є проблемка - ФЛОПІК. навіть не пам'ятаю, коли останній раз бачив в ноуті флопік. От якби можна було флешку ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуйте вийняти оперативну пам'ять, якщо є слот інший поставити в ніший, може вирішити проблему, і в біосі все по дефолту, так пару раз рішив проблему з синім екраном при інсталяції вінди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуйте вийняти оперативну пам'ять, якщо є слот інший поставити в ніший, може вирішити проблему, і в біосі все по дефолту, так пару раз рішив проблему з синім екраном при інсталяції вінди.

Дякую за пораду, але з пам'яттю вже експериментував. А в біосі там і так все по дефолту, там особливо нема над чим експериментувати, мінімум налаштувань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://nnm-club.ru/f...ic.php?t=490941

Ставиш і не паришся. Дрова на ноут само собою рідні з сайту виробника і буде тобі нірвана :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

usb флоппік

хм ... цікаво ... це був жарт?? чи такі девайси реально існують??

http://rozetka.com.ua/zalman_zm_ve200se_silver/p193448/

не самий простий варіант але бомбовий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://nnm-club.ru/f...ic.php?t=490941

Ставиш і не паришся. Дрова на ноут само собою рідні з сайту виробника і буде тобі нірвана :)))

Збірка перевірена?? працює стабільно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постав і возрадуєшся. Сидів на ній . тепер W7-64

Лишнє (для тебе) з софта викинеш і працюй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постав і возрадуєшся. Сидів на ній . тепер W7-64

Лишнє (для тебе) з софта викинеш і працюй.

ОК. Качну і спробую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

USB-флопіки дійсно існують, але для мене це не самий зручний і актуальний варіант. З подібними проблемами стикався, але інтеграція драйверів в чистий дистрибутив WinXP проблему вирішувала. Трошки часу і ніяких додаткових затрат :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за інформацію. Подальші дії зрозумілі: 1. Спробувати збірку, яку рекомендує Opel75; 2. Інтегрувати в дистрибутив ХР;

Заодно хоч на фото побачив USB флопік, для загального розвитку :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я для свого ноута робив як тут, все просто як дверi. Дрова iнтегруються автоматично за лiченi секунди, i в папцi маэте оригiнальний образ ХР. :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

usb флоппік

Щось у мене таке відчуття, що такий флопік з віндою на етапі встановлення не подружиться, бо вінда просто не зрозуміє, що то реально флопік...

Цілком можливо й таке. З своєї практики можу сказати: при підключенні фіскальних реєстраторів і відсутності COM порта, було використано адаптер-емулятор usb to rs232. Поки все запрацювало, було перебрано штук 5 адаптерів різних виробників.

Я для свого ноута робив як тут, все просто як дверi. Дрова iнтегруються автоматично за лiченi секунди, i в папцi маэте оригiнальний образ ХР. :_25:

Візьму також на замітку. А що за нотик??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збірка, яку порадив Opel75 також не проінсталювалась. Напевно в цьому апараті якісь новіша драйвери потрібно, а збірка з весни 2012р. Буду пробувати інші варіанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збірка, яку порадив Opel75 також не проінсталювалась. Напевно в цьому апараті якісь новіша драйвери потрібно, а збірка з весни 2012р. Буду пробувати інші варіанти.

А может проблема не в драйверах, столкнулся я как то раз с такой же проблемой, перепробовал все что только можно, оказалось что дело было в жестком диске :(

Попробуйте для теста заменить, если есть возможность. Удачи Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті вдалось розрулити ситуацію. Було знайдено дві свіжіші збірки, які без проблем проінсталювались. Одна з мінімальними втручаннями (лише інтегровано свіжі драйвери), в іншу інтегровано тему оформлення та деякі інші прибамбаси. В біосі навіть нічого міняти не довелось. Посилання втратились, оскільки качалось багато всього різного. Кому буде потрібно можу поділитись образами ISO.

Думаю тему можна закрити. Всім дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті вдалось розрулити ситуацію. Було знайдено дві свіжіші збірки, які без проблем проінсталювались. Одна з мінімальними втручаннями (лише інтегровано свіжі драйвери), в іншу інтегровано тему оформлення та деякі інші прибамбаси. В біосі навіть нічого міняти не довелось. Посилання втратились, оскільки качалось багато всього різного. Кому буде потрібно можу поділитись образами ISO.

Думаю тему можна закрити. Всім дякую за увагу.

а по назві ІСО-шника нагуглити лінк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...