Перейти до змісту

Продам Шампанське Martini Asti 750 мл


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Продам вкусне італійське шампанське. Виноградне вино виготовлене без застосування цукру та будь-яких домішок.

Martini Asti 750 мл.

Куплене на днях з великим (як для мене :) ) запасом в Німеччині. Шампанське має італійський знак якості docg.

f20110712162058-martini_asti_dog.jpg

120 100 грн грн/пляшка Писати ПП

мінім партія - 2 пляшки

Доречі http://pixs.ru/showi...740_7107303.jpg ціна ТАМ-ТАМу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SaymonX та MANJAK11 по 2 пляшки відвантажено...

Нехай смакує...

Доречі в ТАМ-ТАМі..

Foto245jpg_4990740_7107303.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3.7. Заборонено «підйом» («апання») тем як топікстартером, так й іншими користувачами форуму частіше одного разу на тиждень, «апання» чужих тем. «Підйомом» вважатиметься будь-яке малоінформативне в контексті теми оголошення, а також додаткове зазначення топікстартером характеристик товару, чи зміна ціни.

3.7.1 «Ап» теми дозволяється виключно зміною ціни в меншу сторону. Із кроком від 5 грн., (при ціні товару до 500 грн.) та від 10 грн., при ціні товару від 500 грн. Не частіше 1 разу на 3 доби.

ЗЫ я розумiю, що я у вас купив, за що вам дякую, але правила таки не варто порушувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, але все шампанське надзвичайно швидко розібрали :( я сам не очікував такого ажіотажу....

До кінця наступного тижня повинна прийти ще партія... Тому кого цікавить - пишіть ПП...

Чом ж нажаль ??? Я б сказала на щастя, тому що шампанське дійсно смаче, мені дарували пляшечку, коли його ще не було в продажі в Луцьку в супермаркетах.

Я б придбала ще 2 пляшки, тому як буде, пиши!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбала 3 пляшки ))) Доставили прямо на роботу в руки ))) . Дуже дякую BARAKUDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонил!!!

...бред какой-то!!

оказалась цена 120 грн за бутылку!!!

Чому ж ти такий нервовий :0156: :0156: :0156:

Скиньте фотку для всіх форумчан де в ТАМ-ТАМі таке шампанське по 120 грн/пляшка... як мені сказали... так що не нада ля-ля... :0161:

А на рахунок ціни - 100 грн/пляшка - при умові купівлі 2 пляшки і більше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и не ТЫКАЙ, умник!!!

сразу писать нужно что от двух бутылок!!!! или цена поднялась на 8-ое марта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне тоже предлагал за 120 !!!!!!

Автор корректно тему надо создавать что бы путаницы не было !!!!!!!!

post-13728-0-87750300-1362763727_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завжди в наявності по 100 грн. на Варшавському ринку, навпроти входу на Формулу, таке шампанське та багато інших алкогольних напоїв. До речі, інколи буває і по 90 грн., залежно від партії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PEPER ​не подобається - ніхто тебе не заставляє купувати... проходь мимо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никто не заставляет !!!!!!! Но если написано 100 за бутылку, то будь любезен за 100 и продавай !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав до свята 3 пляшки. Дівчатам сподобалось). Буду брати ще. А кому не підходить ціна, купуйте тамянку та сонце в бокалі за 19 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна за шампанське 100 грн/пляшка...

Мінімальна партія - 2 пляшки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продається... замовляємо... звязок - приват...

3.7. Заборонено «підйом» («апання») тем як топікстартером, так й іншими користувачами форуму частіше одного разу на тиждень, «апання» чужих тем. «Підйомом» вважатиметься будь-яке малоінформативне в контексті теми оголошення, а також додаткове зазначення топікстартером характеристик товару, чи зміна ціни.

3.7.1 «Ап» теми дозволяється виключно зміною ціни в меншу сторону. Із кроком від 5 грн., (при ціні товару до 500 грн.) та від 10 грн., при ціні товару від 500 грн. Не частіше 1 разу на 3 доби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...