Перейти до змісту

не заходить Вконтакт


Andriy_L

Рекомендовані повідомлення

В мене така проблема

на сам сайт заходть а авторизуватися не можу. пише:

Не вдається пройти авторизацію по захищеному з'єднанню. Найчастіше це відбувається, коли на Вашому комп'ютері встановлена ​​невірна поточна дата і час. Будь ласка, перевірте налаштування дати і часу в системі і перезавантажте браузер.

це в Opera така фігня.

а через Internet Explorer заходть, але працюе з глюками.

допоможіть!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В вк не а помилки про час і дату)0

в тебе вірусякі на желізі явно є, чистка допоможе. Ну або відкатай систему на 2місяця назад.

якщо є лишні гроші то пиши в пп. Допоможу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вірусякі на желізі

Поржав, дякую! Просто сповз під стіл.

Andriy_L,

1) Який антивірус стоїть? (підозрюю, що аваст..)Замінити на НОД32 і просканувати. Або Утиліткою CureIT від ДРВеб-а.

2) Почистити кукі в браузері.

3) замінити браузер на Файрфокс / Хром.

4) Забути про фкантактє і зайнятися чимось корисним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за поради зараз буду пробувати!

а контакт забути то дело говориш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В вк не а помилки про час і дату)0

в тебе вірусякі на желізі явно є, чистка допоможе. Ну або відкатай систему на 2місяця назад.

якщо є лишні гроші то пиши в пп. Допоможу

Понос слов, запор мыслей.Не дай Бог приглашать такого "мастера"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж мені проблема. Ай-ай-ай все звіздец, кінець світу.

Ну так радій що не заходить на цей гівносайт. Піди подивись на життя в реалі, а не з контакта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина спитала, як їй вирішити певну проблему. І як вже мені остогидли нитики, які не можуть стриматися від своїх коментарів типу "піди подивись на реальний світ!!!", "контакт - зло!!!" і щось в цьому дусі.

Щодо самої проблеми, вона полягає в браузері. Можливо "куки" взагалі відключені. Але я б все ж таки радив переходити на firefox. В гіршому випадку на хром :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радій-радій ... ТОже мені, відписалися люди які з борди не вилазять ніколи)))))

Людина спитала, як їй вирішити певну проблему. І як вже мені остогидли нитики, які не можуть стриматися від своїх коментарів типу "піди подивись на реальний світ!!!", "контакт - зло!!!" і щось в цьому дусі.

Щодо самої проблеми, вона полягає в браузері. Можливо "куки" взагалі відключені. Але я б все ж таки радив переходити на firefox. В гіршому випадку на хром :)

Згадалася фраза одного бордівця "Спитай де купити туалетний папір, нарадять ср*ти менше")))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив Мозілу і все заканало.дякую

а на раунок того що контакг гівно то це і так ясно.

але самому коли зайти треба і не канає а треба......... мучитися то ну його в опу.

всім дякую за допомогу!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, ви ж досвідчений користувач, і маєте знати, що сам Інтернет є великим болотом, а Контакт - це лише його маленька копія. В Інтернеті є багато чого корисного, але в тисячі разів більше непотрібного.

З плюсів даної соц. мережі можу вважати тільки аудіохостинг. І нічого більше. Просто більшість живе на стериотипах, що в ВК сидять одні "ТП" і ідіоти, часом забуваючи, що ці стериотипи прийшли саме звідти. І чи не легше порекомендувати людині вирішити проблему технічного характеру, аніж вдаватися в деталі чи втручатися в її особисте життя, даючи поради, яких вона не потребує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так радій що не заходить на цей гівносайт. Піди подивись на життя в реалі, а не з контакта.

У нас тут свій ВЄ КА ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой)) сіко тролів то набігло)

гг) хоть поржав на сон грядущік)

З.И. це как бе був сарказм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет є великим болотом

Для кого болото, а для когось спосіб заробляти, працювати, відпочивати та навчатися. В деякій мірі ВК можна вважати сайтом для відпочинку із певними "але". Просто дехто там фактично живе. На парах на телефоні (переписуються із сусідом по парті..ппц), не встиг прийти додому - вконтакт, бо вдрух там хтось щось на стіні нашкрябав?!

Болотом можна назвати будь-який флейм-форум, окрім технічних (спеціалізованих). Тут тема була, про "скільки часу ви можете провести без борди?". Так вот, можна багато, як людина, особливо, коли є чим зайнятися або хочеться відпочити. Як модератор, то тут дійсно треба жити (особливо барахолка..).

Для мене інтернет - це засіб зв'язку та інструмент для роботи. З дому зайти на робочий сервер і щось там крутити. Зв'язатися із тіткою, що жиє за Уралом, і яку не бачив років та 27-30. Скайп рулить. Не Контакт.

По темі: Я так зрозумів, що ТС вирішив свою проблему і тему можна прикрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет є великим болотом

Для кого болото, а для когось спосіб заробляти, працювати, відпочивати та навчатися. В деякій мірі ВК можна вважати сайтом для відпочинку із певними "але". Просто дехто там фактично живе. На парах на телефоні (переписуються із сусідом по парті..ппц), не встиг прийти додому - вконтакт, бо вдрух там хтось щось на стіні нашкрябав?!

Болотом можна назвати будь-який флейм-форум, окрім технічних (спеціалізованих). Тут тема була, про "скільки часу ви можете провести без борди?". Так вот, можна багато, як людина, особливо, коли є чим зайнятися або хочеться відпочити. Як модератор, то тут дійсно треба жити (особливо барахолка..).

Для мене інтернет - це засіб зв'язку та інструмент для роботи. З дому зайти на робочий сервер і щось там крутити. Зв'язатися із тіткою, що жиє за Уралом, і яку не бачив років та 27-30. Скайп рулить. Не Контакт.

По темі: Я так зрозумів, що ТС вирішив свою проблему і тему можна прикрити.

Так.тему можна закривати !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...