Перейти до змісту

Де купити фурнітуру до м'яких меблів


Skalyan

Рекомендовані повідомлення

Власне потрібен механізм до дивану (книжка). Підкажіть, де в Луцьку можна придбати такий механізм??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ролтекс - на Конякіна. Магазин за Єврокерамікою на К.Карого.

На К.Карого напевно мається на увазі за "Європою"?? В "Ролтекс" зайду гляну.

На "Варшавці" навпроти "Слона" в "слоненятах" є магазинчик "Меблева фурнітура".

Ще там не дивився. Але коли заходив в магазини "Меблевої фурнітури", то мені казали, що потрібно шукати магазини з "фурнітурою для м'яких меблів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, за Європою, справа.

Вибачайте, за якість відповісти не можу. Був там і на Ролтексі, бачиш диванні механізми. Тому і відписав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, за Європою, справа

Брав там. Чомусь їхній механізм не витримує більше 2ох-3ох місяців. Згинається і перестає функціонувати належним чином. А не підкажете де саме знаходиться той "Ролтекс"??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я колись теж шукав, так найшов тільки на варшавці, в тих рядах що меблями торгують (попитати треба, на показ не виставляють) . Там точно є. А ще можна зайти в МАДОТ. Він на Клима Савури (не доходячи до Пакко, там запитаєтесь). В неділю скорочений роб. день. Ще варіант, позвонити до "реставраторів" мебелі , можливо вони собі самі окремо щось якісне замовляють, але ціу напевно загнуть. Найпрактичніше варіант з меблевим рядом на варшавці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я колись теж шукав, так найшов тільки на варшавці, в тих рядах що меблями торгують (попитати треба, на показ не виставляють) . Там точно є. А ще можна зайти в МАДОТ. Він на Клима Савури (не доходячи до Пакко, там запитаєтесь). В неділю скорочений роб. день. Ще варіант, позвонити до "реставраторів" мебелі , можливо вони собі самі окремо щось якісне замовляють, але ціу напевно загнуть. Найпрактичніше варіант з меблевим рядом на варшавці.

Я в ті ряди на варшавку робив вже два рейди ... Більшість продавців кажуть, що вони не знають де власники замовляють фурнітуру, мол вони лише продавці. Сьогодні один розколовся і сказав, що закупляються також на К.Карого за "Європою". "Мадот" на скільки я знаю торгує сугубо меблевою фурнітурою, до диванів в них раніше нічого не було. Але можна також поцікавитись.

Так, за Європою, справа.

Вибачайте, за якість відповісти не можу. Був там і на Ролтексі, бачиш диванні механізми. Тому і відписав.

Щойно повернувся з Конякіна і не знайшов там магазину з назвою "Ролтекс" чи будь-якого іншого, пов'язаного з меблями. Є тільки порізка якась, там де пожежна частина. Розпитував в перехожих та продавців на базарчику - ніхто такого магазину не знає :blink: ... не підкажете конкретніше де він знаходиться??? Можливо десь в дворах/підвалах??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

'Берест' на Соборності.Здається навіть і бачив на власні очі,те що шукаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фірма "ВНД"

43017, Україна, м. Луцьк, вул. Мамсурова 8В

(03322) 6-19-76 [email protected]

Тут сказали, що в них є два види: слабші та крепші. По ціні ті що я брав за "Європою" на К.Карого схожі на "слабші". А під "крепші" потрібно пересвердлювати отвори, бо вони довші. Різниця в ціні здається 20-25грн. Треба їхати дивитись ...

'Берест' на Соборності.Здається навіть і бачив на власні очі,те що шукаєте.

"Берест" ... щось знайоме ... це не напроти повороту на вул.Спортивну?? Вкажіть будь-ласка конкретніше ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навпроти.Тільки що туди дзвонив.Сказали,що щось є.З кращих.Коштують 560 грн.Зайдіть,поцікавтеся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навпроти.Тільки що туди дзвонив.Сказали,що щось є.З кращих.Коштують 560 грн.Зайдіть,поцікавтеся.

ОК. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...