Перейти до змісту

Луцький гуманітарний університет закривається


Frooom

Рекомендовані повідомлення

Акредитаційна комісія України прийняла рішення припинити освітню діяльність Луцького гуманітарного університету. В Державній інспекції навчальних закладів України кажуть, що через виявлені порушення в роботі, а керівницвто ЛГУ наполягає, що це - рішення самого університету, адже він зараз переживає фінансові труднощі.

У Державній інспекції навчальних закладів України повідомляють, що таке рішення Акредитаційна комісія прийняла 31 січня на своєму засіданні під головуванням Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника.

На засіданні розглянули результати перевірки Державною інспекцією приватних вищих навчальних закладів, зокрема і Луцького гуманітарного університету.

Беручи до уваги виявлені Інспекцією порушення і недоліки в роботі університету, Акредитаційна комісія України ухвалила рішення, згідно з яким освітня діяльність Університету буде повністю припинена в липні поточного року, йдеться у повідомленні.

Тобто навчальний заклад позбудеться ліцензії на підготовку «бакалаврів», «спеціалістів» і «магістрів» за спеціальністю «Журналістика», «бакалаврів» і «спеціалістів» – за спеціальностями «Міжнародна економіка», «Менеджмент» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», а також «бакалаврів» з економічної кібернетики.

Студенти Луцького гуманітарного університету будуть переведені до інших вищих навчальних закладів на ті ж спеціальності та на умовах не гірших, ніж вони навчалися, обіцяють в Акредитаційній комісії.

На тому ж засіданні комісія анулювала ліцензію Донецького економіко-гуманітарного інституту.

У коментарі ВолиньPost ректор Луцького гуманітарного університету Андрій Журавльов повідомив, що його вуз справді у липні тимчасово припинить діяльність. Проте причина - не у позбавленні ліцензії через виявлені порушення.

"Припинити освітню діяльність прийняли рішення засновники університету. Справа в тому, що зараз на ринку послуг кон’юктура така, що потенційні абітурієнти роблять вибір або на користь бюджетного навчання в Україні, або ж - якщо платного - то за кордоном. Останніх три роки наш університет випускає в рази більше студентів, ніж приймає. В такій ситуації ми прийняли рішення тимчасово припинити діяльність", - пояснив Андрій Журавльов.

Він запевнив, що був присутній на згаданому вище засіданні Акредитаційної комісії, і повідомив там про таке рішення. Каже, що усі, в тому числі й Дмитро Табачник, сприйняли це з розумінням.

"Тобто причина - не у вявлених недоліках, а у нашому власному рішенні. Те, що позбавили ліцензії через виявлені порушення - неправда. Очевидно, просто помилилася людина, яка готувала це інформаційне повідомлення", - вважає Журавльов.

http://www.volynpost.com/news/10972-luckyj-gumanitarnyj-universytet-zakryvaietsia-dopovneno

Мінус один університет....який наступний приватник у черзі? :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцький гуманітарний університет? А що ще такий у Луцьку є? Біотехнічний, ВІЄМ, "Україна", МАУП (національні то само собою))) чув, а про цей ні. А де хоч він знаходиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцький гуманітарний університет? А що ще такий у Луцьку є? Біотехнічний, ВІЄМ, "Україна", МАУП (національні то само собою))) чув, а про цей ні. А де хоч він знаходиться?

на вул.Лазо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцький гуманітарний університет? А що ще такий у Луцьку є? Біотехнічний, ВІЄМ, "Україна", МАУП (національні то само собою))) чув, а про цей ні. А де хоч він знаходиться?

lutsk1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

скажіть відверто-вам треба був даний вуз? оці приватні вузи-це купівля диплома в кредит. нікого не виганяють, вчи-не вчи, диплом дадуть.

так шо якось байдуже. і так їх розвелось як грибів після дощу. в одному з таких (не в цьому, але в приватному) викладав у 73 роки мій дід, який ледве газету читати міг. причина? вчений ступінь, який потрібен був університету аби і далі мати ліцензію. платили відносно непогано, до речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитайте коменти там

Дійсно дуже жаль, що закривається...

платили відносно непогано, до речі.

Ти хоча б краплинку вдячності мав за діда!

Тобі не треба, а багатьом було треба.

ЛГУ я думаю не найгірший вуз з приватних був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

певно за приватні вузи стоять горою хіба що випускники тих вузів. повірте, я з власного досвіду це кажу. освіта там і в державному це небо і земля. там навіть не виганяють. тобто... в принципі. не ходи, не вчи, аби платив. закінчиш і диплом дадуть. да і за Україну міг би сказати, там мама працювала, але не буду. платили, та й то добре. сімейний бюджет підтримувало.

троль парою постів вище, а тобі яке діло до мого діда? я веду до того, що мій дід ледве в туалет нормально міг сходити, а вважалось, що він там викладачем з вченим ступенем працював. розумієш який там рівень освіти? ніякий-найвлучніше слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти тролів ще не бачив :)

діда не чіпай, скуштуєш його хліба, тоді й роби висновки про ВУЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...