Перейти до змісту

куплю Gevey для iPhone 4


CTyDeHT

Рекомендовані повідомлення

Для покупки Гевей для 4ки, неплохо было-бы написать версию прошивки и версию модема айфона ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5.1.1 модем 4.12.05

Не від атт, дурні питання будь-ласка тримайте при собі.якби була можливість розлочити- я б нею скористався, а в кого є гевейки- дзвоніть будь-ласка на номер 0508011164, потрібна терміново, в любий час я під'їду і куплю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дурні питання будь-ласка тримайте при собі

Раз такой умный, то должен знать что для этой версии модема гевей-карт не существует.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти впевнений На всі 100? А якщо я покажу тобі телефон, який працює з гевейкою і з цією версією модему- дасиш мені 100$?

Чоловіче, в тебе є гевей, мені він потрібен. Давай я куплю? І профіт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм.навіщо?я не шукаю телефонів з гевеями, я шукаю собі гевей.мені треба його купити.в тебе є гевей?давай я його куплю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопче, в тебе є гевей, мені він потрібен. Давай я куплю? І профіт

Ты перед тем как писать, хоть в профиль заглядывай;)

Хм.навіщо?я не шукаю телефонів з гевеями, я шукаю собі гевей.мені треба його купити.в тебе є гевей?давай я його куплю

Я не слышал о работающем гевее на модемах выше 4.10. Если такие существуют, просвети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого всі ці висери?я прийшов не за порадою, ок? Ви, великий дядьку, хочете мені сказати що я ніц не розумію?

Дешевий китайський гевей супрім працював з моїм 4.12.05.цього достатньо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CTyDeHT, на правах модератора я пропоную вам бути стриманішим у виразах, це по-перше(будем вважати це не китайським, але останнім попередженням)

а по-друге, просто як людина, яка знає TreNer'a, маю сміливість зауважити, що у айфонах, гевеях і всяких інших айприладах ви дійсно студент. Вказувати про некомпетентність людині, яка можливо займається вашим питанням більше часу , ніж вам років - це категорична невихованість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CTyDeHT, на правах модератора я пропоную вам бути стриманішим у виразах, це по-перше(будем вважати це не китайським, але останнім попередженням)

а по-друге, просто як людина, яка знає TreNer'a, маю сміливість зауважити, що у айфонах, гевеях і всяких інших айприладах ви дійсно студент. Вказувати про некомпетентність людині, яка можливо займається вашим питанням більше часу , ніж вам років - це категорична невихованість.

Стриманість в виразах? Пробачте, а що власне Вас так зачепило в моїх виразах? Я образив тренера? прошу пробачення в такому випадку. і, можливо б цього всього не було, якби не звичка форумчан вказати кожному на те, що він дурніший. В даній темі я не питав чи варто розлочити телефон, чи існують гевей-карти для мого модему. Навіщо перетворювати покупку звчиайної гевей карточки в якийсь цирк? В цій ситуації своєї вини я не бачу,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...