Перейти до змісту

порекомендуйте програми.


Foross

Рекомендовані повідомлення

є така рпоблема, компютер свіжий але з часом замічаю починає підтягувати, особливо це видно в іграх. дуже багато гуглив, але хочется почути поради у бордівців чим можна компютера почистити? чи це вже проблема в вінді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі ніякими "чистильщиками" не користуюсь. Ставлю (видаляю) програми за допомогою Ashampoo UnInstaller 5. Там доречі є деякі утиліти для очистки компютера від різного хламу. Подивись, може сподобається. А якщо і помічаю різні глюки з Windows, то я не шукаю причину у їх появі, просто зробив відкат системи за допомогою Acronis True Image і спокійна голова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CCleaner

но мусор це фігня він особо то і не тормозить

може у вас багато програм запущено ?

ну як вам сказати) для такого компютера небагато .

AMD 4 яйця по 2,7 ггц. 4 оператівкі відюшка інтегрована)

запущений хром і танкі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі до чистки комп'ютера потрібно підходити комплексно. Потрібно повидаляти лишні програми/ігри, почистити реєстр, почистити тимчасові файли, подивитись що робиться а "автозагрузці". Але перед такою грандіозною чисткою, щоб підстрахуватись, раджу зробити бекап того що є, тобто системи. Для цього можна використати Norton Ghost або Acronis true image. Якщо раптом після "чистки" система не завантажиться буде до чого повернутись. Для чистки використовую Ccleaner, Amust registry cleaner, часом допомагає advanced system care. А взагалі маючи копію системи (як було написано вище) і час то відкривається полігон для маневрів. Можна експериментувати скільки завгодно. Бажаю успіхів :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я використовую TuneUp Utilities!

Дозволяє очищати диски від різного сміття (тимчасових файлів і всього такого) на компі, видаляти з системного реєстру невірні записи і дефрагментувати його і ще багато чого цікавого і корисного!

Цілком задоволений! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"... відюшка інтегрована) ..."

"... танкі..."

"...запущений хром..."

може я і помиляюсь, але треба шукати зв'язок між цими словами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"... відюшка інтегрована) ..."

"... танкі..."

"...запущений хром..."

може я і помиляюсь, але треба шукати зв'язок між цими словами

дивлячись на питання , можна добавити

ще приблуди з в контакті ,всяки спутніки ,агенти і яндекс бари .

,,відюшка інтегрована,, + "... танкі..." пан знає толк в збоченях :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"... відюшка інтегрована) ..."

"... танкі..."

"...запущений хром..."

може я і помиляюсь, але треба шукати зв'язок між цими словами

і?) нерозумію до чого це сказано. інтергована відюшка тут дуже непогана, і прочитайте уважно 1 пост " з часом стало" тобто перші місяці користування такого небуло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...