Перейти до змісту

Куплю консоль Dendy


CookieChild32

Рекомендовані повідомлення

Будучи психопатом та задротом, з*явилось бажання придбати консоль Dendy, але не просту, а у первенному дизайну, саме в такому, в якому ця копія NESу потрапила у СНГ). Цікавлять тіко приставки 2 та 3 покоління) Які це саме - дивимось на фото знизу)

Якщо в когось дома завалялась, а я в цьому впевнений, то дзвоніть))) сходити лишній раз на піцу нікому не завадить.

Разом з цінами відразу викладуйте фото на якому видно стан вашої консолі.

Тел. 0957040522

2 покоління консолей: - Dendy Junioe II

junior2_3.jpgjunior2_4.jpg

3тє покоління - Dendy Junior IIP

Junior2P_4.jpg

Junior2P_2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ігрові приставки Денді та Сюбор раніше можна було придбати в магазині "Свій час" на пр-ті Волі. Нові, в коробці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ігрові приставки Денді та Сюбор раніше можна було придбати в магазині "Свій час" на пр-ті Волі. Нові, в коробці.

в такому дизайні в магазинах уже німа... шукав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і купиш ти денді... зара катриджів нема...

Скачай консольку та купи джойстики - дешевше і мона від телевізора погратися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і купиш ти денді... зара катриджів нема...

Скачай консольку та купи джойстики - дешевше і мона від телевізора погратися

не то... савсєм не то. а катриджі в мене ще залишились. да і на аукро вони по 10-15 грн. просто платити 180 грн за консоль ( а саме стільки вона там коштує) бажання немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант, пошукати не в Луцьку - магазин/обмінник по Україні. Спитаю ще в знайомих, але скоріше всього, що в них класік.

vetalforever, погано картрижді шукали ;) китайський "новодєл" на кожному кроці на ринку продають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На старому базарі якось бачив магазин, повний засипаний картриджами... напевне і приставки є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невеличкий халф оффтоп:

... пригадалось скільки я джойстиків переламав (стер резинки) на контрах(Contra) і дабл драгонах (Double Dragon). Найулюбленіша гра: GOAL 3. Футбольчик де мона грати вдвом за команду, там всякі коронні удари, перевороти, сальто, бої... хе-хе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невеличкий халф оффтоп:

... пригадалось скільки я джойстиків переламав (стер резинки) на контрах(Contra) і дабл драгонах (Double Dragon). Найулюбленіша гра: GOAL 3. Футбольчик де мона грати вдвом за команду, там всякі коронні удари, перевороти, сальто, бої... хе-хе

заради дабл драгона і купити хочу))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...