Перейти до змісту

Шукаю роботу маркетологом


Varvara

Рекомендовані повідомлення

Власне шукаю роботу маркетологом, маркетологом-аналітиком.

0994991466

Мо хтось щось чув?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2000 і вище

Досвід роботи, вища освіта, власне якщо будуть пропозиції, вишлю резюме))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось ти на малу з/ п розраховуєш. В тебе є досвід ? Як на мене таку роботу потрібно оцінювати не меньше 3000 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось ти на малу з/ п розраховуєш. В тебе є досвід ? Як на мене таку роботу потрібно оцінювати не меньше 3000 грн

воно то так, але в Луцьку небагатьом платять 3000 без % від продаж чи т.п. Така реальна зараз ситуація в нас. Багато в чому я і розумію людей (з ВО), які сидять вдома (хтось шукає, хтось не дуже, то вже інше питання), бо не хочуть йти на 1500-2000 зп не зрозуміло ще в яких умовах і без перспектив росту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написала ж - від 2000, тобто це той мінімум на який я погоджуюся. Досвід для моїх 25 років маю чималий, адже по спеціальності працюю з 18 років.

воно то так, але в Луцьку небагатьом платять 3000 без % від продаж чи т.п. Така реальна зараз ситуація в нас. Багато в чому я і розумію людей (з ВО), які сидять вдома (хтось шукає, хтось не дуже, то вже інше питання), бо не хочуть йти на 1500-2000 зп не зрозуміло ще в яких умовах і без перспектив росту.

на жаль так і є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воно то так, але в Луцьку небагатьом платять 3000 без % від продаж чи т.п.

Не завжди й приходиться говорити про процент, в Луцьку багато контор що спокушають ставкою від 3000, але забувають уточнити що це при умові виконання поставлених планів, а вже плани у нас на Поліссі вміють ставити, і як тільки ти весь в милі наблизишся хоч трошки до наміченої цілі, плани звичайно ж переглядаються і піднімаються. І все по-новой. :_02:

Сам пів-року тому мало не спокусився на ставку від 4500 грн, добре що до мене там знайомі працювали, то розказали які там плани, і що насправді на руки і 3000 не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке в нас сурове сьогодення..(( Я сиджу вже на одній зарплаті 2 роки, при тому, що інфляція виросла суттєво. А про маркетинг- я працював аналітиком 2 роки, і знаю що це важлива і не легка професія, але чомусь менеджерам , торговиим платять більше....Ось і я перекваліфікувався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...