Перейти до змісту

Допоможіть


toni

Рекомендовані повідомлення

Залежить від того яку модель ти хочеш, і на яку ціну розраховуєш. Автоцентри: "Промтехсервіс" - пр-т. Відродження, "Волинь-Авто" - вул. Рівненська, ще є біля "Там-Таму"....

А номера не купують - їх видають в МРЕО на вул. Конякіна (біля кільця на Ківерці), після проходження СТО і сплати усіх зборів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залежить від того яку модель ти хочеш, і на яку ціну розраховуєш. Автоцентри: "Промтехсервіс" - пр-т. Відродження, "Волинь-Авто" - вул. Рівненська, ще є біля "Там-Таму"....

А номера не купують - їх видають в МРЕО на вул. Конякіна (біля кільця на Ківерці), після проходження СТО і сплати усіх зборів.

Daewoo Lanos седан. Сплата зборів це виходить яка сума?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю в 2000грн должен вписаться

Це тіпа зразу з техоглядом і видачею номерів біля 2000 грн.???????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А номера не купують - їх видають в МРЕО на вул. Конякіна (біля кільця на Ківерці),

По этому адресу ГАИ, там дают талон техосмотра.

А номера на Ровенской

2 toni

Я недавно покупал SENS, постановка на учет через менеджера "Волынь-Авто" обошлась в 2250грв. Ланос будет дороже. Но если будешь регать сам то возможно в 2000 и впишешься(но врядли, разве только если ланос 1,4 за 42600). Зависит от цены авто. Нужно заплатить 3% от стоимости в пенсионный фонд+мелочевка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А номера не купують - їх видають в МРЕО на вул. Конякіна (біля кільця на Ківерці),

По этому адресу ГАИ, там дают талон техосмотра.

А номера на Ровенской

2 toni

Я недавно покупал SENS, постановка на учет через менеджера "Волынь-Авто" обошлась в 2250грв. Ланос будет дороже. Но если будешь регать сам то возможно в 2000 и впишешься(но врядли, разве только если ланос 1,4 за 42600). Зависит от цены авто. Нужно заплатить 3% от стоимости в пенсионный фонд+мелочевка

Daewoo Lanos седан 1.6 50000 грн. може і вложуся в 2000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...