Перейти до змісту

В Минске насильно остригли оппозиционерку


cemiynick

Рекомендовані повідомлення

В Минске неизвестные напали на активистку кампании "Европейская Беларусь" Юлию Степанову и насильно остригли ей волосы. Об этом сообщает правозащитный центр "Вясна".

Инцидент произошел около часа ночи 14 января, когда активистка шла с автобусной остановки. У подъезда дома, в котором проживает Степанова, на нее набросились двое злоумышленников. Один из них схватил ее за руки, второй коротко обрезал волосы, после чего девушку бросили лицом в снег.

Степанова сообщила, что нападавшие угрожали ей и нецензурно выражались по поводу ее политических убеждений. Они также потребовали от активистки прекратить сбор вещей для семей политических заключенных (пострадавшая занимается этим посредством социальных сетей).

Боже храни лукашенку та його фашистський режим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де саме постригли? :)

По темі, постригли той постригли, що з того?

Люди в Білорусії не дуже то жалкуються на своє життя. говорять я працюю маю повний соцпакет і нормальне обслуговування і так далі.

Так що постити фігню то одн,е а знати ситуацію це зовсім інше. Поїдь туди поговори з народом, а тоді викладай цей гавновброс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де саме постригли? :)

По темі, постригли той постригли, що з того?

Люди в Білорусії не дуже то жалкуються на своє життя. говорять я працюю маю повний соцпакет і нормальне обслуговування і так далі.

Так що постити фігню то одн,е а знати ситуацію це зовсім інше. Поїдь туди поговори з народом, а тоді викладай цей гавновброс.

За Сталіна теж ніхто нежалівся на життя, за таке можна було у Сибір потрапити, та й зараз в россіян добряче мізки путіном промиті. На твою думку краще бути забезпеченим рабом чи бідним але вільним?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль в нас пора стригти не тільки певних опозиціонерів, а й владу. І можливо не тільки стригти!

Свобода - форева!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль в нас пора стригти не тільки певних опозиціонерів, а й владу. І можливо не тільки стригти!

По шию стригти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій вибір - свобода. Свобода заробляти і бути безробітним, їсти смаколики і бути голодним, перевантаженим і лінтюхом. Але - тільки за власним вільним вибором!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Сталіна теж ніхто нежалівся на життя, за таке можна було у Сибір потрапити, та й зараз в россіян добряче мізки путіном промиті. На твою думку краще бути забезпеченим рабом чи бідним але вільним?

Є люди що жаліються, але більшість з якими я розмовляв кажуть що може при Лукашенко погано, але поки вони мають те що хочуть і кращого варіанту поки не бачать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...