Перейти до змісту

Поліровка авто


Facktor

Рекомендовані повідомлення

В найближчому майбутньому планую відполірувати авто

Цікавлюсь скільки буде коштувати поліровка і лакування даного екземпляру

post-776-1187554194.jpgpost-776-1187554264.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайомий гаражний кооператів-вроді напротів барвінка....якщо не помиляюсь то поряд із тобою ставлять салатову авешку...

сорі за офтоп....

так поліровка просто авто з пастою буде едсь приблизно 60-70$

а якщо з перетіркою то десь біля 100$

ну а навіщо її лакуватИ?:??смисл???який лак збираєшся брати???на рахунок лакування-треба взнавати..дивлячись хто буде лак класти і як...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайомий гаражний кооператів-вроді напротів барвінка....якщо не помиляюсь то поряд із тобою ставлять салатову авешку...

сорі за офтоп....

так поліровка просто авто з пастою буде едсь приблизно 60-70$

а якщо з перетіркою то десь біля 100$

ну а навіщо її лакуватИ?:??смисл???який лак збираєшся брати???на рахунок лакування-треба взнавати..дивлячись хто буде лак класти і як...

Точно.. гараж напроти "Барвінка" називається кооператив "Ветеран-2"

перетірка - це як?

я взагалі толком не знаю цього процесу

можеш пояснити шо там як і куда робиться? шо входить у вартість полуг? Наскільки складний процес і чи є смисл пробувати затирати подряпини самому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В найближчому майбутньому планую відполірувати авто

Цікавлюсь скільки буде коштувати поліровка і лакування даного екземпляру

post-776-1187554194.jpgpost-776-1187554264.jpg

IMXO. З старої баби дівку не зробиш.(с)(народна мудрість) :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IMXO. З старої баби дівку не зробиш.(с)(народна мудрість) :P

Ця "стара баба" за 30 років наїздила 130000. Двигун і підвіска в ідеальному стані. Оскільки зимою не експлуатувалась, то і корпус чудово зберігся. Корозії ніде немає.

В майбутньому планую повернення до оригіналу.

Зараз хочу позамазувати деякі подряпини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайомий гаражний кооператів-вроді напротів барвінка....якщо не помиляюсь то поряд із тобою ставлять салатову авешку...

сорі за офтоп....

так поліровка просто авто з пастою буде едсь приблизно 60-70$

а якщо з перетіркою то десь біля 100$

ну а навіщо її лакуватИ?:??смисл???який лак збираєшся брати???на рахунок лакування-треба взнавати..дивлячись хто буде лак класти і як...

Точно.. гараж напроти "Барвінка" називається кооператив "Ветеран-2"

перетірка - це як?

я взагалі толком не знаю цього процесу

можеш пояснити шо там як і куда робиться? шо входить у вартість полуг? Наскільки складний процес і чи є смисл пробувати затирати подряпини самому?

поліровка просто-це береться молочко і полірується разом з ним-найдешевший спосіб найменший ефкт який тримається приблизно 5-7мийок авто...

поліровка авто з пастою-поліровка набагато ефективніше-ефект зберігається напротязі довго часу-в залежності від експлуатації авто....але зарапини залишаються...

полровка з перетіркою-перетирається все авто 2000 нождачкою а може ще мелчьою в залежності від подряпин....знімається слой лаку(100%) вроді як із краскою...затираються всі мелкі подряпини і авто стає як тільки з покраски....але я не знаю чи можна робити таке на копійчці....все залежить від того як її красили і скільки слоїв лаку і краски на неї наносили....з перетіркою зазвичай полірують машини передпродажою,да щей крашені..щоб не юуло видно різниці у красці(нови і стара),да і блистить(вибачте на слові)-як собачі..ну самі знаєте що..карочє ефект приголомшливий особливо на металіку...

далі вибір за тобою...вроді пояснив нормально..якщо є ще питання-задавай,із задоволенням відповім....

я розумію,гроші не маленькі....але ще одне але-навіть на іномарках не можна поліровати з перетіркою ільше 3-х раз,бо можна дойти до грунту...

P.S.самому затирати царапени не рекомендую...як показує парктика,люди які навчились нормально полірувати з перетіркою спортили не одну круту машину..от так от... не думаю що ти захочеш треніруватись на своїй автівці...довірся професіоналам(більш-міеш) у цій галузі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нда.. на машині всього кілька дрібних подряпин. 100 уйов там нема на шо викідати. Значить поки шо буду їздити так як є. Kidubon дякую за інфу і +1.

З.І. Біля задньої лівої фари є чорна пляма, така коли чимось гумовим об лаковану поверхню потерти. Нічим не можу відтерти :) Хтось може щось порадити??? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...